Menu

Erzgebirge Aue vs Fc Viktoria Koln

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2024

Erzgebirgsstadion, Aue9. marca 2025 o 16:45
Domáci

Erzgebirge Aue

21
Hostia

FC Viktoria Köln

Rozhodca: J. Wienefeld

Udalosti zápasu

Erzgebirge Aue
FC Viktoria Köln
Výkop
A. Barylla

asistencia: M. Clausen

11′
17′Enrique Lofolomo
Linus Rosenlöcher21′
Polčas
Pascal Fallmann55′
Steffen Nkansah59′
61′Robin Velasco
64′
R. VelascoS. Carella
65′
S. GülerM. El Mala
M. ClausenO. Sijarić
66′
P. FallmannM. Burghardt
66′
O. Sijarić

asistencia: M. Schmid

72′
74′Christoph Greger
A. LouneE. Majetschak
77′
M. BärB. Tashchy
77′
80′
Sidny CabralL. Cueto
80′
E. LofolomoK. Schulz
K. JakobS. Seitz
85′
Anthony Barylla90+1′
90+2′
L. Lobinger
Riadny čas

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Erzgebirge Aue je 6.79, v porovnaní s 6.90 u FC Viktoria Köln. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Erzgebirge Aue je M. Männel (6.99), u FC Viktoria Köln je to Dudu (7.21).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Erzgebirge Aue prispeli v tejto sezóne 7 gólmi a 4 asistenciami, na čele s M. Bär (5G). U FC Viktoria Köln je to 6 gólov a 2 asistencií s lídrom L. Lobinger (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Erzgebirge Aue nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.79, zatiaľ čo FC Viktoria Köln má 5 obrancov s priemerom 6.84. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Erzgebirge Aue nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.77, oproti 3 u FC Viktoria Köln s hodnotením 6.71. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Erzgebirge Aue nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.73, v porovnaní s 2 u FC Viktoria Köln s priemerom 7.16. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Erzgebirge Aue a 81% u FC Viktoria Köln. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Erzgebirge Aue nazbierali v tejto sezóne 23 žltých kariet, v porovnaní s 29 u FC Viktoria Köln. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Erzgebirge Aue je 27.0 (najmladší: P. Fallmann (22), najstarší: M. Männel (37)), zatiaľ čo FC Viktoria Köln má priemer 24.9 (najmladší: J. Sticker (21), najstarší: C. Greger (28)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Erzgebirge Aue majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 18 u FC Viktoria Köln. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Erzgebirge Aue4-2-3-14-4-2FC Viktoria Köln
GKDEFMIDFWD
1Männel17Fallmann23Barylla24Nkansah29Rosenlö.30Loune20Fabisch26Jakob8Clausen39Schmid15Bär1Dudu5Cabral15Greger2Dietz33Sticker11Velasco14Lofolomo16Engelha.37May30Güler9Lobinger

Náhradníci

Tréner: J. Härtel

Náhradníci

Tréner: O. Janßen

Erzgebirge AueSila pozíciíFC Viktoria Köln
6.79
Ø Hodnotenie
6.90
6.99Brankár (1 v 1)7.21
0G 0A0G 0A
6.79Obranca (5 v 5)6.84
0G 2A0G 2A
6.77Záložník (3 v 3)6.71
2G 2A0G 0A
6.73Útočník (2 v 2)7.16
5G 0A6G 0A
Erzgebirge Aue4-2-3-1
1BrankárM. Männel7.0
17ObrancaP. Fallmann6.91A
23ObrancaA. Barylla6.71A
24ObrancaS. Nkansah
29ObrancaL. Rosenlöcher
26ObrancaK. Jakob
30ZáložníkA. Loune
20ZáložníkJ. Fabisch6.82G
8ZáložníkM. Clausen6.72A
39ÚtočníkM. Schmid6.5
15ÚtočníkM. Bär6.95G
FC Viktoria Köln4-4-2
1BrankárDudu7.2
5ObrancaSidny Cabral
15ObrancaC. Greger7.01A
2ObrancaL. Dietz6.81A
33ObrancaJ. Sticker6.7
37ObrancaN. May
11ZáložníkR. Velasco6.9
14ZáložníkE. Lofolomo
16ZáložníkF. Engelhardt6.5
30ÚtočníkS. Güler
9ÚtočníkL. Lobinger7.26G

Prehľad zápasu

Erzgebirge Aue zdolal FC Viktoria Köln 2:1. Zápas sa hral v 3. Liga 2024. Góly strelili: A. Barylla 11′, O. Sijarić 72′, L. Lobinger 90′. Bolo udelených 7 žltých kariet. Erzgebirge Aue urobil 5 striedaní, FC Viktoria Köln urobil 4.

Rivalita od 2025

Erzgebirge Aue vs FC Viktoria Köln vzájomné výsledky

2 stretnutí
Erzgebirge Aue
0
výhier
Remízy
1
FC Viktoria Köln
1
výhier
Góly spolu
7 · 3.5/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
2/2 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 22 v 2026Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Erzgebirge Aue

WDDDLL

FC Viktoria Köln

WLLWWW

Predpoveď zápasu

Erzgebirge Aue

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

FC Viktoria Köln

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or FC Viktoria Köln

58%Forma42%
46%Útok54%
58%Obrana42%
38%Vzájomné zápasy62%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 10. 5. 2026