Menu

Verl vs Fc Ingolstadt 04

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2024

SPORTCLUB Arena, Verl15. marca 2025 o 14:00
Domáci

Verl

14
Rozhodca: K. Behrens

Udalosti zápasu

Verl
FC Ingolstadt 04
Výkop
7′Lukas Fröde
B. Taz

Penalty

8′
15′
S. Lorenz

asistencia: B. Kanurić

23′
S. Grønning

asistencia: Y. Deichmann

Polčas
Y. OttoJ. Arweiler
46′
D. SteczykL. Lokotsch
64′
64′
T. Gayret

Own Goal

67′
Y. DeichmannG. Christensen
67′
T. HeikeD. Zeitler
68′Mladen Cvjetinović
70′
D. Zeitler
M. BengerK. Gerhardt
74′
T. KöhlerP. Schulz
74′
M. StöckerO. Mhamdi
74′
75′
S. LorenzR. Malone
81′
B. KanurićD. Borkowski
81′
S. GrønningP. Testroet
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal4
5Shots off Goal2
14Total Shots8
4Blocked Shots2
9Shots insidebox5
5Shots outsidebox3
10Fouls15
5Corner Kicks4
1Offsides0
70%Ball Possession30%
0Yellow Cards2
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves4
664Total passes216
571Passes accurate123
86%Passes %57%
2.10expected_goals1.16
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Verl je 7.04, v porovnaní s 7.00 u FC Ingolstadt 04. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Verl je B. Taz (7.96), u FC Ingolstadt 04 je to M. Costly (7.65).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Verl prispeli v tejto sezóne 18 gólmi a 18 asistenciami, na čele s B. Taz (13G). U FC Ingolstadt 04 je to 17 gólov a 8 asistencií s lídrom M. Costly (12G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Verl nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.60, zatiaľ čo FC Ingolstadt 04 má 4 obrancov s priemerom 7.19. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Verl nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.03, oproti 4 u FC Ingolstadt 04 s hodnotením 6.82. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Verl nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.33, v porovnaní s 2 u FC Ingolstadt 04 s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 85% u Verl a 76% u FC Ingolstadt 04. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Verl nazbierali v tejto sezóne 26 žltých kariet, v porovnaní s 21 u FC Ingolstadt 04. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Verl je 25.7 (najmladší: P. Schulze (22), najstarší: T. Gayret (27)), zatiaľ čo FC Ingolstadt 04 má priemer 26.3 (najmladší: E. Decker (19), najstarší: Y. Deichmann (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Verl majú priemerne 29 ligových štartov, oproti 26 u FC Ingolstadt 04. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Verl4-3-1-24-4-2FC Ingolstadt 04
GKDEFMIDFWD
1Schulze8Kammerb.3Köhler4Mikić24Stöcker28Otto23Benger5Baack30Gayret11Steczyk10Taz26Boevink22Costly19Cvjetin.32Lorenz3Decker20Deichma.34Fröde14Plath8Kanurić9Heike11Grønning

Náhradníci

Tréner: A. Ende

Náhradníci

Tréner: S. Wittmann

VerlSila pozíciíFC Ingolstadt 04
7.04
Ø Hodnotenie
7.00
6.90Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.60Obranca (4 v 4)7.19
0G 0A15G 6A
7.03Záložník (4 v 4)6.82
4G 5A2G 2A
7.33Útočník (2 v 2)
14G 13A0G 0A
Verl4-3-1-2
1BrankárP. Schulze6.9
8ObrancaP. Kammerbauer
3ObrancaT. Köhler
4ObrancaD. Mikić
24ObrancaM. Stöcker6.6
28ZáložníkY. Otto6.71G1A
23ZáložníkM. Benger
5ZáložníkT. Baack
30ZáložníkT. Gayret7.43G4A
11ÚtočníkD. Steczyk6.71G
10ÚtočníkB. Taz8.013G13A
FC Ingolstadt 044-4-2
26BrankárP. Boevink
22ObrancaM. Costly7.712G6A
19ObrancaM. Cvjetinović
32ObrancaS. Lorenz7.03G
3ObrancaE. Decker6.9
20ZáložníkY. Deichmann6.81G2A
34ZáložníkL. Fröde6.8
14ZáložníkM. Plath6.81G
8ZáložníkB. Kanurić
9ÚtočníkT. Heike
11ÚtočníkS. Grønning

Prehľad zápasu

FC Ingolstadt 04 zdolal Verl 4:1. Zápas sa hral v 3. Liga 2024. Góly strelili: B. Taz 8′ (pen.), S. Lorenz 15′, S. Grønning 23′, T. Gayret 64′ (o.g.), D. Zeitler 70′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Verl mal 70% držanie lopty, FC Ingolstadt 04 mal 30%. Verl mal 14 striel (5 na bránu), FC Ingolstadt 04 mal 8 (4 na bránu). Očakávané góly: Verl 2.10 — FC Ingolstadt 04 1.16. Verl urobil 5 striedaní, FC Ingolstadt 04 urobil 5.

Rivalita od 2020

Verl vs FC Ingolstadt 04 vzájomné výsledky

9 stretnutí
Verl
3
výhier
Remízy
4
FC Ingolstadt 04
2
výhier
Góly spolu
26 · 2.9/zápas
Obaja skórovali
8/9 · 89%
Nad 2,5
6/9 · 67%

Aktuálna forma

Verl

WLWDLL

FC Ingolstadt 04

LWLLLL

Predpoveď zápasu

Verl

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

FC Ingolstadt 04

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Verl or draw

64%Forma36%
63%Útok38%
56%Obrana44%
62%Vzájomné zápasy38%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026