Menu

Hansa Rostock vs Fc Saarbrucken

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2024

Ostseestadion, Rostock29. marca 2025 o 14:00
Rozhodca: L. Benen

Udalosti zápasu

Hansa Rostock
FC Saarbrücken
Výkop
Alexander Rossipal38′
Adrien Lebeau45+2′
Polčas
Sigurd Haugen60′
67′
S. StehleS. Feiertag
S. HaugenC. Harenbrock
69′
R. NaderiC. Kinsombi
78′
A. RossipalK. Manu
78′
B. DietzeS. Suso
82′
A. LebeauA. Jonjić
82′
89′
F. KrügerP. Schmidt
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal0
3Shots off Goal2
5Total Shots5
0Blocked Shots3
4Shots insidebox3
1Shots outsidebox2
22Fouls13
3Corner Kicks3
0Offsides1
51%Ball Possession49%
4Yellow Cards0
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves2
286Total passes243
233Passes accurate191
81%Passes %79%
0.49expected_goals0.79
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Hansa Rostock je 6.99, v porovnaní s 6.85 u FC Saarbrücken. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Hansa Rostock je M. Schuster (7.42), u FC Saarbrücken je to P. Menzel (7.15).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Hansa Rostock prispeli v tejto sezóne 11 gólmi a 11 asistenciami, na čele s R. Naderi (5G). U FC Saarbrücken je to 5 gólov a 3 asistencií s lídrom M. Multhaup (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Hansa Rostock nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.00, zatiaľ čo FC Saarbrücken má 4 obrancov s priemerom 6.79. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Hansa Rostock nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.88, oproti 3 u FC Saarbrücken s hodnotením 6.80. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Hansa Rostock nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.23, v porovnaní s 3 u FC Saarbrücken s priemerom 6.88. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Hansa Rostock a 82% u FC Saarbrücken. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Hansa Rostock nazbierali v tejto sezóne 31 žltých kariet, v porovnaní s 32 u FC Saarbrücken. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Hansa Rostock je 26.8 (najmladší: B. Dietze (22), najstarší: B. Uphoff (32)), zatiaľ čo FC Saarbrücken má priemer 25.6 (najmladší: P. Fahrner (22), najstarší: K. Rabihić (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Hansa Rostock majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 24 u FC Saarbrücken. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Hansa Rostock3-4-1-24-3-3FC Saarbrücken
GKDEFMIDFWD
1Uphoff23Pfanne15Gürleyen21Rossipal19Mejdr42Dietze5Schuster29Ruschke14Lebeau20Naderi18Haugen13Menzel2Fahrner18Wilhelm4Sonnenb.27Bichsel5Krahn6Sonthei.10Rabihić11Multhaup29Krüger22Stehle

Náhradníci

Tréner: D. Brinkmann

Náhradníci

Tréner: R. Ziehl

Hansa RostockSila pozíciíFC Saarbrücken
6.99
Ø Hodnotenie
6.85
7.28Brankár (1 v 1)7.15
0G 0A0G 0A
7.00Obranca (3 v 4)6.79
1G 0A0G 2A
6.88Záložník (5 v 3)6.80
5G 7A2G 1A
7.23Útočník (2 v 3)6.88
5G 4A3G 0A
Hansa Rostock3-4-1-2
1BrankárB. Uphoff7.3
23ObrancaF. Pfanne7.1
15ObrancaA. Gürleyen6.91G
21ObrancaA. Rossipal
19ZáložníkJ. Mejdr6.71G2A
42ZáložníkB. Dietze7.01G2A
5ZáložníkM. Schuster7.42G3A
29ZáložníkF. Ruschke6.5
14ZáložníkA. Lebeau6.81G
20ÚtočníkR. Naderi7.25G4A
18ÚtočníkS. Haugen
FC Saarbrücken4-3-3
13BrankárP. Menzel7.2
2ObrancaP. Fahrner6.81A
18ObrancaL. Wilhelm6.81A
4ObrancaS. Sonnenberg6.9
27ObrancaJ. Bichsel6.8
5ZáložníkE. Krahn6.6
6ZáložníkP. Sontheimer7.11G
10ZáložníkK. Rabihić6.71G1A
11ÚtočníkM. Multhaup6.93G
29ÚtočníkF. Krüger
22ÚtočníkS. Stehle

Prehľad zápasu

Hansa Rostock a FC Saarbrücken remizovali 0:0. Zápas sa hral v 3. Liga 2024. Bolo udelených 3 žltých kariet. Hansa Rostock mal 51% držanie lopty, FC Saarbrücken mal 49%. Hansa Rostock mal 5 striel (2 na bránu), FC Saarbrücken mal 5 (0 na bránu). Očakávané góly: Hansa Rostock 0.49 — FC Saarbrücken 0.79. Hansa Rostock urobil 5 striedaní, FC Saarbrücken urobil 2.

Rivalita od 2012

Hansa Rostock vs FC Saarbrücken vzájomné výsledky

8 stretnutí
Hansa Rostock
2
výhier
Remízy
3
FC Saarbrücken
3
výhier
Góly spolu
18 · 2.3/zápas
Obaja skórovali
3/8 · 38%
Nad 2,5
1/8 · 13%

Aktuálna forma

Hansa Rostock

DLDWWL

FC Saarbrücken

WWDLDW

Predpoveď zápasu

Hansa Rostock

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

FC Saarbrücken

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or FC Saarbrücken

50%Forma50%
47%Útok53%
50%Obrana50%
29%Vzájomné zápasy71%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026