Menu

Stuttgart Ii vs Fc Viktoria Koln

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

WIRmachenDRUCK Arena, Aspach20. septembra 2025 o 14:00
Rozhodca: Sebastian Hilsberg

Udalosti zápasu

Stuttgart II
FC Viktoria Köln
Výkop
N. Sessa

Penalty

22′
45+5′Florian Engelhardt
Polčas
Kaden Amaniampong47′
J. Majchrzak

asistencia: N. Sessa

52′
55′
F. EngelhardtS. Handle
56′
Y. TonyeL. M. Wolf
Leny Meyer57′
K. AmaniampongC. Olivier
58′
M. Ouro-TagbaM. Sankoh
58′
64′
F. RonstadtD. Otto
64′
S. KozukiR. Ott
S. Di BenedettoJ. Luers
65′
Mirza Catovic72′
75′Meiko Sponsel
L. PennaE. Korkut
77′
J. MajchrzakT. Kohler
77′
77′
L. LobingerB. Zank
79′
D. Otto

asistencia: L. M. Wolf

Riadny čas

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Stuttgart II je 6.96, v porovnaní s 6.84 u FC Viktoria Köln. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Stuttgart II je D. Draband (8.00), u FC Viktoria Köln je to Dudu (7.21).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Stuttgart II prispeli v tejto sezóne 9 gólmi a 8 asistenciami, na čele s N. Sessa (4G). U FC Viktoria Köln je to 18 gólov a 5 asistencií s lídrom L. Lobinger (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Stuttgart II nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.68, zatiaľ čo FC Viktoria Köln má 3 obrancov s priemerom 6.92. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Stuttgart II nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.96, oproti 6 u FC Viktoria Köln s hodnotením 6.69. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Stuttgart II nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.99, v porovnaní s 1 u FC Viktoria Köln s priemerom 7.16. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Stuttgart II a 82% u FC Viktoria Köln. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Stuttgart II nazbierali v tejto sezóne 44 žltých kariet, v porovnaní s 49 u FC Viktoria Köln. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Stuttgart II je 22.3 (najmladší: M. Catovic (18), najstarší: D. Draband (29)), zatiaľ čo FC Viktoria Köln má priemer 24.3 (najmladší: T. Kloss (21), najstarší: C. Greger (28)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Stuttgart II majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 24 u FC Viktoria Köln. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Stuttgart II4-2-3-14-2-3-1FC Viktoria Köln
GKDEFMIDFWD
28Draband2Amaniam.4Herwerth6Groiss16Meyer5Catovic8Benedet.30Majchrz.10Sessa7Penna27Ouro-Ta.1Dudu19Sponsel6Eisenhu.15Greger34Ronstadt18Kloss8Engelha.30Tonye5Munst41Kozuki9Lobinger

Náhradníci

Tréner: Nico Willig

Náhradníci

Tréner: Marian Wilhelm

Stuttgart IISila pozíciíFC Viktoria Köln
6.96
Ø Hodnotenie
6.84
8.00Brankár (1 v 1)7.21
0G 0A0G 0A
6.68Obranca (4 v 3)6.92
0G 3A5G 3A
6.96Záložník (4 v 6)6.69
4G 5A7G 2A
6.99Útočník (2 v 1)7.16
5G 0A6G 0A
Stuttgart II4-2-3-1
28BrankárD. Draband8.0
2ObrancaK. Amaniampong6.4
4ObrancaM. Herwerth6.81A
6ObrancaA. Groiss6.5
16ObrancaL. Meyer7.02A
5ZáložníkM. Catovic6.9
8ZáložníkS. Di Benedetto6.8
10ZáložníkN. Sessa7.34G3A
7ZáložníkL. Penna6.92A
30ÚtočníkJ. Majchrzak7.11G
27ÚtočníkM. Ouro-Tagba6.94G
FC Viktoria Köln4-2-3-1
1BrankárDudu7.2
19ObrancaM. Sponsel6.92G1A
15ObrancaC. Greger7.01A
18ObrancaT. Kloss6.93G1A
6ZáložníkT. Eisenhuth6.81G
34ZáložníkF. Ronstadt6.51G
8ZáložníkF. Engelhardt6.5
30ZáložníkY. Tonye6.51G
5ZáložníkL. Munst7.13G2A
41ZáložníkS. Kozuki6.61G
9ÚtočníkL. Lobinger7.26G

Prehľad zápasu

Stuttgart II zdolal FC Viktoria Köln 2:1. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: N. Sessa 22′ (pen.), J. Majchrzak 52′, D. Otto 79′. Bolo udelených 7 žltých kariet. Stuttgart II urobil 5 striedaní, FC Viktoria Köln urobil 5.

Rivalita od 2024

Stuttgart II vs FC Viktoria Köln vzájomné výsledky

3 stretnutí
Stuttgart II
0
výhier
Remízy
0
FC Viktoria Köln
3
výhier
Góly spolu
7 · 2.3/zápas
Obaja skórovali
1/3 · 33%
Nad 2,5
1/3 · 33%

Aktuálna forma

Stuttgart II

WLDLDW

FC Viktoria Köln

WLLWWW

Predpoveď zápasu

Stuttgart II

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

FC Viktoria Köln

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or FC Viktoria Köln

47%Forma53%
46%Útok54%
45%Obrana55%
0%Vzájomné zápasy100%

Zranenia a stopky

Stuttgart II

FC Viktoria Köln

  • OtáznyM. Pledl
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026