Menu

Ssv Ulm 1846 vs Ssv Jahn Regensburg

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

Donaustadion, Ulm21. septembra 2025 o 19:30

Udalosti zápasu

SSV Ulm 1846
SSV Jahn Regensburg
Výkop
4′
B. Bauer
18′Adrian Fein
Max Brandt34′
38′Robin Ziegele
Polčas
46′
S. StolzeB. Saller
46′
F. DietzE. Hottmann
E. Loder

asistencia: P. Besong

49′
A. Becker

asistencia: N. Kolle

62′
Dennis Dressel65′
66′
L. MatzlerP. Muller
P. BesongL. Gorlich
67′
M. BrandtB. Westermeier
77′
A. BeckerL. Roser
77′
L. DajakuE. Anderson Brown
77′
78′Benedikt Bauer
79′
B. BauerD. Asante
M. SeegertJ. Boller
82′
86′
A. FeinN. Seidel
Max Scholze87′
89′Benedikt Saller
Riadny čas

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SSV Ulm 1846 je 6.80, v porovnaní s 6.92 u SSV Jahn Regensburg. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SSV Ulm 1846 je L. Dajaku (7.31), u SSV Jahn Regensburg je to A. Fein (7.60).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SSV Ulm 1846 prispeli v tejto sezóne 18 gólmi a 10 asistenciami, na čele s E. Loder (5G). U SSV Jahn Regensburg je to 15 gólov a 13 asistencií s lídrom N. Eichinger (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SSV Ulm 1846 nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.71, zatiaľ čo SSV Jahn Regensburg má 5 obrancov s priemerom 6.81. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SSV Ulm 1846 nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.87, oproti 3 u SSV Jahn Regensburg s hodnotením 7.30. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SSV Ulm 1846 nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.74, v porovnaní s 2 u SSV Jahn Regensburg s priemerom 6.55. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u SSV Ulm 1846 a 75% u SSV Jahn Regensburg. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SSV Ulm 1846 nazbierali v tejto sezóne 56 žltých kariet, v porovnaní s 58 u SSV Jahn Regensburg. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SSV Ulm 1846 je 26.0 (najmladší: M. Scholze (20), najstarší: M. Seegert (31)), zatiaľ čo SSV Jahn Regensburg má priemer 24.2 (najmladší: L. Wurm (19), najstarší: S. Stolze (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SSV Ulm 1846 majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 27 u SSV Jahn Regensburg. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SSV Ulm 18464-4-23-4-1-2SSV Jahn Regensburg
GKDEFMIDFWD
39Ortag28Scholze21Seegert15David32Kolle25Loder23Brandt14Dressel17Besong43Dajaku49Becker1Gebhardt14Ziegele4Strauss37Wurm22Stolze31Matzler29Fein26Bauer11Eiching.18Forkel13Dietz

Náhradníci

Tréner: Moritz Glasbrenner

Náhradníci

Tréner: Michael Wimmer

SSV Ulm 1846Sila pozíciíSSV Jahn Regensburg
6.80
Ø Hodnotenie
6.92
6.94Brankár (1 v 1)7.03
0G 0A0G 0A
6.71Obranca (3 v 5)6.81
3G 1A5G 4A
6.87Záložník (4 v 3)7.30
10G 6A9G 9A
6.74Útočník (3 v 2)6.55
5G 3A1G 0A
SSV Ulm 18464-4-2
39BrankárC. Ortag6.9
28ObrancaM. Scholze6.92G
21ObrancaM. Seegert6.81G1A
15ObrancaJ. David6.5
32ZáložníkN. Kolle6.83G2A
25ZáložníkE. Loder6.75G1A
23ZáložníkM. Brandt7.02G2A
14ZáložníkD. Dressel6.91A
17ÚtočníkP. Besong6.51G
43ÚtočníkL. Dajaku7.34G3A
49ÚtočníkA. Becker6.4
SSV Jahn Regensburg3-4-1-2
1BrankárF. Gebhardt7.0
14ObrancaR. Ziegele6.71A
4ObrancaF. Strauss6.71G
37ObrancaL. Wurm7.12G2A
31ObrancaL. Matzler6.71G
26ObrancaB. Bauer6.81G1A
22ZáložníkS. Stolze6.81A
29ZáložníkA. Fein7.61G4A
11ZáložníkN. Eichinger7.58G4A
18ÚtočníkD. Forkel6.7
13ÚtočníkF. Dietz6.51G

Prehľad zápasu

SSV Ulm 1846 zdolal SSV Jahn Regensburg 2:1. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: B. Bauer 4′, E. Loder 49′, A. Becker 62′. Bolo udelených 6 žltých kariet, 1 červených kariet. SSV Ulm 1846 urobil 5 striedaní, SSV Jahn Regensburg urobil 5.

Rivalita od 2023

SSV Ulm 1846 vs SSV Jahn Regensburg vzájomné výsledky

5 stretnutí
SSV Ulm 1846
2
výhier
Remízy
1
SSV Jahn Regensburg
2
výhier
Góly spolu
12 · 2.4/zápas
Obaja skórovali
2/5 · 40%
Nad 2,5
1/5 · 20%

Aktuálna forma

SSV Ulm 1846

LLWLDW

SSV Jahn Regensburg

WWLDWL

Predpoveď zápasu

SSV Ulm 1846

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

SSV Jahn Regensburg

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : SSV Ulm 1846 or draw

67%Forma33%
64%Útok36%
56%Obrana44%
50%Vzájomné zápasy50%

Zranenia a stopky

SSV Ulm 1846

  • OtáznyJ. Reichert
  • OtáznyM. Seybold
  • OtáznyD. Martinović

SSV Jahn Regensburg

  • OtáznyJ. Pollersbeck
  • OtáznyC. Kühlwetter
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026