Menu

Msv Duisburg vs Fc Ingolstadt 04

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

Schauinsland-Reisen-Arena, Duisburg27. septembra 2025 o 14:00
Domáci

MSV Duisburg

21
Hostia

FC Ingolstadt 04

Rozhodca: Felix Bickel

Udalosti zápasu

MSV Duisburg
FC Ingolstadt 04
Výkop
Joshua Bitter20′
Polčas
46′
M. BorchersF. Christensen
M. GockanP. Sussek
57′
63′Max Besuschkow
64′
Y. SturmG. Christensen
70′
M. BesuschkowM. Plath
70′
L. RosenlocherD. Sekulovic
71′
D. Sekulovic

asistencia: M. Costly

C. VietT. Heike
72′
F. KrugerS. Meuer
72′
P. Sussek

asistencia: J. Symalla

76′
77′Jonas Scholz
J. SymallaJ. Tugbenyo
87′
87′
M. CostlyJ. Kugel
Riadny čas

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy MSV Duisburg je 6.84, v porovnaní s 7.00 u FC Ingolstadt 04. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč MSV Duisburg je M. Braune (7.06), u FC Ingolstadt 04 je to M. Costly (7.65).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky MSV Duisburg prispeli v tejto sezóne 18 gólmi a 13 asistenciami, na čele s C. Noss (7G). U FC Ingolstadt 04 je to 24 gólov a 17 asistencií s lídrom M. Costly (12G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

MSV Duisburg nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.86, zatiaľ čo FC Ingolstadt 04 má 4 obrancov s priemerom 7.10. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

MSV Duisburg nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.71, oproti 5 u FC Ingolstadt 04 s hodnotením 6.94. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

MSV Duisburg nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.84, v porovnaní s 1 u FC Ingolstadt 04 s priemerom 6.73. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u MSV Duisburg a 77% u FC Ingolstadt 04. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu MSV Duisburg nazbierali v tejto sezóne 49 žltých kariet, v porovnaní s 40 u FC Ingolstadt 04. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky MSV Duisburg je 25.5 (najmladší: J. Symalla (20), najstarší: A. Hahn (32)), zatiaľ čo FC Ingolstadt 04 má priemer 26.9 (najmladší: M. Borchers (23), najstarší: Y. Deichmann (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu MSV Duisburg majú priemerne 31 ligových štartov, oproti 27 u FC Ingolstadt 04. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

MSV Duisburg4-2-3-14-1-4-1FC Ingolstadt 04
GKDEFMIDFWD
1Braune29Bitter5Fleckst.42Hahn27Coskun17Gockan6Bulic23Symalla10Viet14Noss26Kruger1Ponath20Deichma.15Scholz32Lorenz19Rosenlo.34Frode22Costly17Besusch.8Carlsen7Sturm9Borchers

Náhradníci

Tréner: Dietmar Hirsch

Náhradníci

Tréner: Sabrina Wittmann

MSV DuisburgSila pozíciíFC Ingolstadt 04
6.84
Ø Hodnotenie
7.00
7.06Brankár (1 v 1)7.13
0G 0A0G 0A
6.86Obranca (5 v 4)7.10
7G 6A17G 7A
6.71Záložník (3 v 5)6.94
7G 3A6G 10A
6.84Útočník (2 v 1)6.73
4G 4A1G 0A
MSV Duisburg4-2-3-1
1BrankárM. Braune7.1
29ObrancaJ. Bitter7.03G1A
5ObrancaT. Fleckstein6.82G
42ObrancaA. Hahn6.91A
27ObrancaC. Coskun6.82G4A
6ObrancaR. Bulic6.8
17ZáložníkM. Gockan6.41A
10ZáložníkC. Viet6.81A
14ZáložníkC. Noss7.07G1A
23ÚtočníkJ. Symalla6.92G3A
26ÚtočníkF. Kruger6.72G1A
FC Ingolstadt 044-1-4-1
1BrankárM. Ponath7.1
15ObrancaJ. Scholz7.02G
32ObrancaS. Lorenz7.03G
19ObrancaL. Rosenlocher6.71A
22ObrancaM. Costly7.712G6A
20ZáložníkY. Deichmann6.81G2A
34ZáložníkL. Frode6.8
17ZáložníkM. Besuschkow7.13G2A
8ZáložníkF. Carlsen7.12G6A
7ZáložníkY. Sturm
9ÚtočníkM. Borchers6.71G

Prehľad zápasu

MSV Duisburg zdolal FC Ingolstadt 04 2:1. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: D. Sekulovic 71′, P. Sussek 76′, S. Meuer 84′. Bolo udelených 3 žltých kariet. MSV Duisburg urobil 4 striedaní, FC Ingolstadt 04 urobil 5.

Rivalita od 2026

MSV Duisburg vs FC Ingolstadt 04 vzájomné výsledky

1 stretnutí
MSV Duisburg
0
výhier
Remízy
1
FC Ingolstadt 04
0
výhier
Góly spolu
0 · 0.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
0/1 · 0%

Posledné stretnutia

Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

MSV Duisburg

WLWWWL

FC Ingolstadt 04

LWLLLL

Predpoveď zápasu

MSV Duisburg

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

FC Ingolstadt 04

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or FC Ingolstadt 04

68%Forma32%
55%Útok45%
58%Obrana42%
0%Vzájomné zápasy100%

Zranenia a stopky

MSV Duisburg

FC Ingolstadt 04

Stadium

Schauinsland-Reisen-Arena, Duisburg-Mitte — 31,500 capacity, opened in 2003. Home of MSV Duisburg.

Schauinsland-Reisen-Arena

Arne Müseler · CC BY-SA 3.0 de

Capacity
31,500
Opened
2003
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 10. 5. 2026