Menu

Verl vs Fc Ingolstadt 04

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

Sportclub Arena, Verl1. októbra 2025 o 19:00
Domáci

Verl

22
Hostia

FC Ingolstadt 04

Udalosti zápasu

Verl
FC Ingolstadt 04
Výkop
D. Steczyk

asistencia: A. Besio

11′
33′
L. FrodeM. Plath
45+1′
M. PonathK. Eisele
Polčas
D. SteczykJ. Arweiler
65′
J. EzeY. Otto
65′
66′
F. Christensen

asistencia: M. Costly

68′Simon Lorenz
77′
F. ChristensenM. Borchers
77′
G. ChristensenD. Sekulovic
A. BesioJ. Stark
80′
M. StockerN. Kijewski
80′
J. Arweiler

asistencia: Y. Otto

88′
B. TazM. Mannhardt
90+2′
90′
S. Lorenz

asistencia: F. Carlsen

Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal6
6Shots off Goal4
16Total Shots14
7Blocked Shots4
9Shots insidebox9
7Shots outsidebox5
7Fouls10
4Corner Kicks6
4Offsides3
64%Ball Possession36%
1Yellow Cards3
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves1
571Total passes310
485Passes accurate222
85%Passes %72%
1.74expected_goals0.92
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Verl je 7.06, v porovnaní s 6.96 u FC Ingolstadt 04. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Verl je B. Taz (7.96), u FC Ingolstadt 04 je to M. Costly (7.65).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Verl prispeli v tejto sezóne 29 gólmi a 24 asistenciami, na čele s B. Taz (13G). U FC Ingolstadt 04 je to 24 gólov a 17 asistencií s lídrom M. Costly (12G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Verl nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.87, zatiaľ čo FC Ingolstadt 04 má 4 obrancov s priemerom 6.88. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Verl nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.23, oproti 5 u FC Ingolstadt 04 s hodnotením 7.07. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Verl nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.06, v porovnaní s 1 u FC Ingolstadt 04 s priemerom 6.49. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 85% u Verl a 77% u FC Ingolstadt 04. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Verl nazbierali v tejto sezóne 32 žltých kariet, v porovnaní s 43 u FC Ingolstadt 04. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Verl je 23.9 (najmladší: P. Lehmann (21), najstarší: T. Gayret (27)), zatiaľ čo FC Ingolstadt 04 má priemer 26.5 (najmladší: G. Christensen (21), najstarší: Y. Deichmann (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Verl majú priemerne 28 ligových štartov, oproti 27 u FC Ingolstadt 04. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Verl4-3-1-24-1-4-1FC Ingolstadt 04
GKDEFMIDFWD
1Schulze14Lehmann5Ens34Otto24Stocker30Gayret8Waidner6Eze10Taz11Steczyk23Besio1Ponath20Deichma.32Lorenz15Scholz19Rosenlo.34Frode22Costly17Besusch.8Carlsen24Christe.11Christe.

Náhradníci

Tréner: Tobias Strobl

Náhradníci

Tréner: Sabrina Wittmann

VerlSila pozíciíFC Ingolstadt 04
7.06
Ø Hodnotenie
6.96
6.90Brankár (1 v 1)7.13
0G 0A0G 0A
6.87Obranca (3 v 4)6.88
1G 0A6G 3A
7.23Záložník (5 v 5)7.07
17G 21A17G 14A
7.06Útočník (2 v 1)6.49
11G 3A1G 0A
Verl4-3-1-2
1BrankárP. Schulze6.9
14ObrancaP. Lehmann6.9
34ObrancaF. Otto7.11G
24ObrancaM. Stocker6.6
5ZáložníkM. Ens
30ZáložníkT. Gayret7.43G4A
8ZáložníkD. Waidner6.92A
6ZáložníkJ. Eze6.71G2A
10ZáložníkB. Taz8.013G13A
11ÚtočníkD. Steczyk6.71G
23ÚtočníkA. Besio7.410G3A
FC Ingolstadt 044-1-4-1
1BrankárM. Ponath7.1
20ObrancaY. Deichmann6.81G2A
32ObrancaS. Lorenz7.03G
15ObrancaJ. Scholz7.02G
19ObrancaL. Rosenlocher6.71A
34ZáložníkL. Frode6.8
22ZáložníkM. Costly7.712G6A
17ZáložníkM. Besuschkow7.13G2A
8ZáložníkF. Carlsen7.12G6A
24ZáložníkG. Christensen6.7
11ÚtočníkF. Christensen6.51G

Prehľad zápasu

Verl a FC Ingolstadt 04 remizovali 2:2. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: D. Steczyk 11′, F. Christensen 66′, J. Arweiler 88′, S. Lorenz 90′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Verl mal 64% držanie lopty, FC Ingolstadt 04 mal 36%. Verl mal 16 striel (3 na bránu), FC Ingolstadt 04 mal 14 (6 na bránu). Očakávané góly: Verl 1.74 — FC Ingolstadt 04 0.92. Verl urobil 5 striedaní, FC Ingolstadt 04 urobil 4.

Rivalita od 2026

Verl vs FC Ingolstadt 04 vzájomné výsledky

1 stretnutí
Verl
1
výhier
Remízy
0
FC Ingolstadt 04
0
výhier
Góly spolu
3 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 12 v 2026Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Verl

WLWDLL

FC Ingolstadt 04

LWLLLL

Predpoveď zápasu

Verl

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

FC Ingolstadt 04

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : draw or FC Ingolstadt 04 and +1.5 goals

64%Forma36%
50%Útok50%
47%Obrana53%
38%Vzájomné zápasy62%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 10. 5. 2026