Menu

Rot Wei Essen vs Fc Viktoria Koln

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

Stadion an der Hafenstrasse, Essen18. októbra 2025 o 16:30
Rozhodca: Felix Prigan

Udalosti zápasu

Rot-Weiß Essen
FC Viktoria Köln
Výkop
4′Lex-Tyger Lobinger
37′Florian Engelhardt
A. Arslan

asistencia: L. Brumme

40′
Polčas
46′
F. EngelhardtT. Eisenhuth
L. BrummeF. Bouebari
61′
70′
L. M. WolfS. Kozuki
71′
L. MunstF. Ronstadt
Tobias Kraulich72′
R. SafiM. Janssen
72′
Kaito Mizuta82′
82′
L. LobingerB. Zank
85′Frank Ronstadt
M. ObuzN. Kaiser
90+2′
A. ArslanK. Owusu
90+1′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal2
7Shots off Goal5
16Total Shots10
3Blocked Shots3
8Shots insidebox6
8Shots outsidebox4
6Fouls13
4Corner Kicks3
1Offsides3
53%Ball Possession47%
2Yellow Cards3
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves5
457Total passes415
384Passes accurate338
84%Passes %81%
1.13expected_goals0.71
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Rot-Weiß Essen je 7.01, v porovnaní s 6.96 u FC Viktoria Köln. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Rot-Weiß Essen je K. Mizuta (7.44), u FC Viktoria Köln je to Dudu (7.21).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Rot-Weiß Essen prispeli v tejto sezóne 26 gólmi a 18 asistenciami, na čele s T. Musel (6G). U FC Viktoria Köln je to 24 gólov a 15 asistencií s lídrom D. Otto (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Rot-Weiß Essen nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.04, zatiaľ čo FC Viktoria Köln má 3 obrancov s priemerom 6.92. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Rot-Weiß Essen nasadzuje 6 stredopoliarov s priemerom 6.97, oproti 6 u FC Viktoria Köln s hodnotením 6.91. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Rot-Weiß Essen nasadzuje 0 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u FC Viktoria Köln s priemerom 7.16. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Rot-Weiß Essen a 81% u FC Viktoria Köln. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Rot-Weiß Essen nazbierali v tejto sezóne 39 žltých kariet, v porovnaní s 59 u FC Viktoria Köln. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Rot-Weiß Essen je 25.5 (najmladší: M. Kostka (22), najstarší: A. Arslan (31)), zatiaľ čo FC Viktoria Köln má priemer 25.4 (najmladší: T. Kloss (21), najstarší: S. Handle (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Rot-Weiß Essen majú priemerne 29 ligových štartov, oproti 27 u FC Viktoria Köln. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Rot-Weiß Essen4-2-3-13-4-2-1FC Viktoria Köln
GKDEFMIDFWD
1Golz2Kostka23Alonso33Kraulich14Brumme28Moustier26Musel10Obuz6Arslan24Mizuta7Safi1Dudu2Dietz15Greger18Kloss19Sponsel21Wolf8Engelha.7Handle5Munst10Otto9Lobinger

Náhradníci

Tréner: Uwe Koschinat

Náhradníci

Tréner: Marian Wilhelm

Rot-Weiß EssenSila pozíciíFC Viktoria Köln
7.01
Ø Hodnotenie
6.96
7.15Brankár (1 v 1)7.21
0G 0A0G 0A
7.04Obranca (4 v 3)6.92
8G 4A3G 3A
6.97Záložník (6 v 6)6.91
18G 14A15G 12A
Útočník (0 v 1)7.16
6G 0A
Rot-Weiß Essen4-2-3-1
1BrankárJ. Golz7.2
2ObrancaM. Kostka6.6
23ObrancaJ. Rios Alonso7.24G
33ObrancaT. Kraulich7.12G
14ObrancaL. Brumme7.22G4A
28ZáložníkT. Moustier7.01G1A
26ZáložníkT. Musel7.06G2A
10ZáložníkM. Obuz6.83G1A
6ZáložníkA. Arslan7.12G1A
24ZáložníkK. Mizuta7.46G8A
7ZáložníkR. Safi6.51A
FC Viktoria Köln3-4-2-1
1BrankárDudu7.2
2ObrancaL. Dietz6.81A
15ObrancaC. Greger7.01A
18ObrancaT. Kloss6.93G1A
19ZáložníkM. Sponsel6.92G1A
21ZáložníkL. M. Wolf6.81A
8ZáložníkF. Engelhardt6.5
7ZáložníkS. Handle7.02G3A
5ZáložníkL. Munst7.13G2A
10ZáložníkD. Otto7.28G5A
9ÚtočníkL. Lobinger7.26G

Prehľad zápasu

Rot-Weiß Essen zdolal FC Viktoria Köln 1:0. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: A. Arslan 40′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Rot-Weiß Essen mal 53% držanie lopty, FC Viktoria Köln mal 47%. Rot-Weiß Essen mal 16 striel (6 na bránu), FC Viktoria Köln mal 10 (2 na bránu). Očakávané góly: Rot-Weiß Essen 1.13 — FC Viktoria Köln 0.71. Rot-Weiß Essen urobil 4 striedaní, FC Viktoria Köln urobil 4.

Rivalita od 2022

Rot-Weiß Essen vs FC Viktoria Köln vzájomné výsledky

7 stretnutí
Rot-Weiß Essen
3
výhier
Remízy
1
FC Viktoria Köln
3
výhier
Góly spolu
17 · 2.4/zápas
Obaja skórovali
4/7 · 57%
Nad 2,5
4/7 · 57%

Aktuálna forma

Rot-Weiß Essen

LLLWWW

FC Viktoria Köln

WLLWWW

Predpoveď zápasu

Rot-Weiß Essen

35%

Výhra domácich

 

35%

Remíza

FC Viktoria Köln

30%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Rot-Weiß Essen or draw

50%Forma50%
53%Útok47%
38%Obrana63%
50%Vzájomné zápasy50%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026