Menu

Vfl Osnabruck vs Msv Duisburg

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

Bremer Brücke, Osnabrück1. novembra 2025 o 14:00
00
Rozhodca: Timo Gansloweit

Udalosti zápasu

VfL Osnabrück
MSV Duisburg
Výkop
Patrick Kammerbauer13′
32′Jesse Edem Tugbenyo
40′Christian Viet
Polčas
51′Alexander Hahn
62′
J. SymallaP. Sussek
67′
J. TugbenyoM. Gockan
67′
F. KrugerA. Visser
Bjarke Jacobsen72′
D. KopaczK. Proger
81′
F. ChristensenK. Schumacher
81′
86′
C. NossM. Dittgen
86′
C. VietB. Schlicke
89′Joshua Bitter
Tony Lesueur90+5′
K. WiethaupB. Henning
90′
R. MeissnerL. Ihorst
90+5′
L. KehlT. Lesueur
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

0Shots on Goal0
0Shots off Goal0
0Total Shots0
0Blocked Shots0
0Shots insidebox0
0Shots outsidebox0
0Fouls0
0Corner Kicks0
0Offsides0
0Ball Possession0
3Yellow Cards4
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves0
0Total passes0
0Passes accurate0
0Passes %0
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy VfL Osnabrück je 7.05, v porovnaní s 6.85 u MSV Duisburg. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč VfL Osnabrück je R. Meissner (7.48), u MSV Duisburg je to M. Braune (7.06).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky VfL Osnabrück prispeli v tejto sezóne 33 gólmi a 23 asistenciami, na čele s R. Meissner (12G). U MSV Duisburg je to 18 gólov a 12 asistencií s lídrom C. Noss (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

VfL Osnabrück nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.04, zatiaľ čo MSV Duisburg má 5 obrancov s priemerom 6.86. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

VfL Osnabrück nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.97, oproti 3 u MSV Duisburg s hodnotením 6.78. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

VfL Osnabrück nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.48, v porovnaní s 2 u MSV Duisburg s priemerom 6.84. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u VfL Osnabrück a 80% u MSV Duisburg. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu VfL Osnabrück nazbierali v tejto sezóne 36 žltých kariet, v porovnaní s 53 u MSV Duisburg. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky VfL Osnabrück je 26.4 (najmladší: K. Wiethaup (20), najstarší: L. Jonsson (33)), zatiaľ čo MSV Duisburg má priemer 25.5 (najmladší: J. Symalla (20), najstarší: A. Hahn (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu VfL Osnabrück majú priemerne 30 ligových štartov, oproti 31 u MSV Duisburg. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

VfL Osnabrück3-4-2-14-2-3-1MSV Duisburg
GKDEFMIDFWD
21Jonsson27Fabinski24Muller25Wiemann31Kammerb.19Wiethaup15Jacobsen3Christe.29Kopacz18Kehl11Meissner1Braune29Bitter5Fleckst.42Hahn27Coskun33Tugbenyo6Bulic23Symalla10Viet14Noss26Kruger

Náhradníci

Tréner: Timo Schultz

Náhradníci

Tréner: Dietmar Hirsch

VfL OsnabrückSila pozíciíMSV Duisburg
7.05
Ø Hodnotenie
6.85
7.04Brankár (1 v 1)7.06
0G 0A0G 0A
7.04Obranca (4 v 5)6.86
8G 2A7G 6A
6.97Záložník (5 v 3)6.78
13G 13A7G 2A
7.48Útočník (1 v 2)6.84
12G 8A4G 4A
VfL Osnabrück3-4-2-1
21BrankárL. Jonsson7.0
27ObrancaR. Fabinski7.01G2A
24ObrancaJ. Muller7.01G
25ObrancaN. Wiemann7.03G
31ObrancaP. Kammerbauer7.13G
19ZáložníkK. Wiethaup6.71A
15ZáložníkB. Jacobsen7.02G1A
3ZáložníkF. Christensen7.12G2A
29ZáložníkD. Kopacz6.96G1A
18ZáložníkL. Kehl7.23G8A
11ÚtočníkR. Meissner7.512G8A
MSV Duisburg4-2-3-1
1BrankárM. Braune7.1
29ObrancaJ. Bitter7.03G1A
5ObrancaT. Fleckstein6.82G
42ObrancaA. Hahn6.91A
27ObrancaC. Coskun6.82G4A
6ObrancaR. Bulic6.8
33ZáložníkJ. Tugbenyo6.6
10ZáložníkC. Viet6.81A
14ZáložníkC. Noss7.07G1A
23ÚtočníkJ. Symalla6.92G3A
26ÚtočníkF. Kruger6.72G1A

Prehľad zápasu

VfL Osnabrück a MSV Duisburg remizovali 0:0. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Bolo udelených 7 žltých kariet. VfL Osnabrück urobil 5 striedaní, MSV Duisburg urobil 5.

Rivalita od 2013

VfL Osnabrück vs MSV Duisburg vzájomné výsledky

11 stretnutí
VfL Osnabrück
3
výhier
Remízy
3
MSV Duisburg
5
výhier
Góly spolu
28 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
5/11 · 45%
Nad 2,5
4/11 · 36%

Aktuálna forma

VfL Osnabrück

WWWWLW

MSV Duisburg

WLWWWL

Predpoveď zápasu

VfL Osnabrück

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

MSV Duisburg

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : VfL Osnabrück or draw

63%Forma38%
57%Útok43%
54%Obrana46%
71%Vzájomné zápasy29%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026