Menu

Fc Saarbrucken vs Havelse

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

Ludwigspark Stadion, Saarbrücken8. novembra 2025 o 16:30
Domáci

FC Saarbrücken

11
Hostia

Havelse

Rozhodca: Davina Lutz

Udalosti zápasu

FC Saarbrücken
Havelse
Výkop
D. Baumann

asistencia: P. Fahrner

5′
Polčas
F. PickK. Rabihic
46′
R. NeudeckerR. Elongo-Yombo
46′
62′
A. RexhepiN. Boujellab
62′
F. RiedelM. Ilic
68′
L. Sommer

asistencia: M. Ilic

75′
J. X. PosseltL. Paldino
P. FahrnerT. Civeja
76′
K. BrunkerP. Schmidt
76′
84′
D. MinzM. Schleef
88′Leon Sommer
Sven Sonnenberg90+5′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal1
4Shots off Goal6
10Total Shots16
0Blocked Shots9
8Shots insidebox6
2Shots outsidebox10
16Fouls11
8Corner Kicks8
1Offsides2
51%Ball Possession49%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves4
334Total passes366
255Passes accurate293
76%Passes %80%
0.93expected_goals0.62
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Saarbrücken je 6.92, v porovnaní s 6.82 u Havelse. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Saarbrücken je F. Pick (7.73), u Havelse je to T. Opitz (7.35).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Saarbrücken prispeli v tejto sezóne 14 gólmi a 8 asistenciami, na čele s F. Pick (7G). U Havelse je to 7 gólov a 5 asistencií s lídrom R. Muller (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Saarbrücken nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.80, zatiaľ čo Havelse má 2 obrancov s priemerom 6.79. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Saarbrücken nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.01, oproti 7 u Havelse s hodnotením 6.66. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Saarbrücken nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.78, v porovnaní s 1 u Havelse s priemerom 6.67. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u FC Saarbrücken a 77% u Havelse. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Saarbrücken nazbierali v tejto sezóne 41 žltých kariet, v porovnaní s 25 u Havelse. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Saarbrücken je 26.8 (najmladší: L. Wilhelm (22), najstarší: C. Rizzuto (33)), zatiaľ čo Havelse má priemer 25.3 (najmladší: T. Opitz (21), najstarší: J. Oltrogge (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Saarbrücken majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 28 u Havelse. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Saarbrücken3-4-1-23-4-1-2Havelse
GKDEFMIDFWD
13Menzel18Wilhelm4Sonnenb.27Bichsel2Fahrner5Krahn31Neudeck.7Rizzuto20Pick30Baumann9Brunker1Opitz5Minz6Belkahia4Kolgeci39Riedel31Oltrogge8Berger22Sommer33Rexhepi23Muller17Posselt

Náhradníci

Tréner: Alois Schwartz

Náhradníci

Tréner: Samir Ferchichi

FC SaarbrückenSila pozíciíHavelse
6.92
Ø Hodnotenie
6.82
7.15Brankár (1 v 1)7.35
0G 0A0G 0A
6.80Obranca (3 v 2)6.79
0G 1A2G 0A
7.01Záložník (5 v 7)6.66
8G 6A2G 2A
6.78Útočník (2 v 1)6.67
6G 1A3G 3A
FC Saarbrücken3-4-1-2
13BrankárP. Menzel7.2
18ObrancaL. Wilhelm6.81A
4ObrancaS. Sonnenberg6.9
27ObrancaJ. Bichsel6.8
2ZáložníkP. Fahrner6.81A
5ZáložníkE. Krahn6.6
31ZáložníkR. Neudecker6.8
7ZáložníkC. Rizzuto7.21G2A
20ZáložníkF. Pick7.77G3A
30ÚtočníkD. Baumann6.61G1A
9ÚtočníkK. Brunker7.05G
Havelse3-4-1-2
1BrankárT. Opitz7.3
6ObrancaS. Belkahia6.82G
4ObrancaB. Kolgeci6.8
5ZáložníkD. Minz
39ZáložníkF. Riedel
31ZáložníkJ. Oltrogge6.51A
8ZáložníkJ. Berger
22ZáložníkL. Sommer
33ZáložníkA. Rexhepi6.82G1A
17ZáložníkJ. X. Posselt
23ÚtočníkR. Muller6.73G3A

Prehľad zápasu

FC Saarbrücken a Havelse remizovali 1:1. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: D. Baumann 5′, L. Sommer 68′. Bolo udelených 3 žltých kariet. FC Saarbrücken mal 51% držanie lopty, Havelse mal 49%. FC Saarbrücken mal 10 striel (5 na bránu), Havelse mal 16 (1 na bránu). Očakávané góly: FC Saarbrücken 0.93 — Havelse 0.62. FC Saarbrücken urobil 4 striedaní, Havelse urobil 4.

Rivalita od 2026

FC Saarbrücken vs Havelse vzájomné výsledky

1 stretnutí
FC Saarbrücken
0
výhier
Remízy
0
Havelse
1
výhier
Góly spolu
2 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
0/1 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 20 v 2026Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

FC Saarbrücken

WWDLDW

Havelse

LWLWWL

Predpoveď zápasu

FC Saarbrücken

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Havelse

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : FC Saarbrücken or draw

100%Forma0%
36%Útok64%
63%Obrana38%
80%Vzájomné zápasy20%

Zranenia a stopky

FC Saarbrücken

  • OtáznyA. Naïfi

Havelse

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 10. 5. 2026