Menu

Fc Schweinfurt 05 vs Hoffenheim Ii

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

Ludwigspark Stadion, Schweinfurt8. novembra 2025 o 14:00
Rozhodca: Luca Jurgensen

Udalosti zápasu

FC Schweinfurt 05
Hoffenheim II
Výkop
26′Paul Hennrich
K. Bohnlein
28′
30′Florian Bähr
J. Endres

asistencia: L. Trslic

44′
45′
P. Hennrich

asistencia: A. Llugiqi

Polčas
Nick Doktorczyk51′
Joshua Endres51′
57′
P. HennrichN. El-Jindaoui
N. DoktorczykL. Zeller
63′
J. EndresL. Bausenwein
64′
71′
B. O. LabesA. Honajzer
71′
A. LlugiqiL. Krasniqi
L. TrslicD. U. Obiogumu
81′
84′
D. DagdevirenL. Strobl
84′
D. ZeitlerS. Kalambayi Mukuta
Uche Destiny Obiogumu85′
Thomas Meißner90+5′
J. GeisD. Angleberger
90+2′
M. Dellinger
90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal7
3Shots off Goal6
9Total Shots15
0Blocked Shots2
4Shots insidebox10
5Shots outsidebox5
24Fouls11
1Corner Kicks2
4Offsides2
46%Ball Possession54%
4Yellow Cards3
0Red Cards0
6Goalkeeper Saves4
358Total passes420
271Passes accurate322
76%Passes %77%
0.55expected_goals1.81
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Schweinfurt 05 je 6.79, v porovnaní s 6.89 u Hoffenheim II. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Schweinfurt 05 je T. Stahl (7.35), u Hoffenheim II je to L. Duric (7.29).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Schweinfurt 05 prispeli v tejto sezóne 14 gólmi a 8 asistenciami, na čele s J. Endres (3G). U Hoffenheim II je to 28 gólov a 11 asistencií s lídrom D. Zeitler (12G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Schweinfurt 05 nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.56, zatiaľ čo Hoffenheim II má 3 obrancov s priemerom 6.96. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Schweinfurt 05 nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.82, oproti 5 u Hoffenheim II s hodnotením 6.84. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Schweinfurt 05 nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.93, v porovnaní s 2 u Hoffenheim II s priemerom 6.82. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u FC Schweinfurt 05 a 80% u Hoffenheim II. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Schweinfurt 05 nazbierali v tejto sezóne 58 žltých kariet, v porovnaní s 39 u Hoffenheim II. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Schweinfurt 05 je 27.5 (najmladší: N. Doktorczyk (20), najstarší: K. Bohnlein (35)), zatiaľ čo Hoffenheim II má priemer 21.7 (najmladší: D. Zeitler (19), najstarší: R. Reisig (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Schweinfurt 05 majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 29 u Hoffenheim II. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Schweinfurt 054-4-23-4-1-2Hoffenheim II
GKDEFMIDFWD
1Stahl2Doktorc.8Meissner18Trslic23Kratsch.11Celebi13Bohnlein30Geis33Endres25Wintzhe.17Tranzis.1Peterss.49Luhrs17Reisig39Bahr16Hor11Hennrich8Dagdevi.10Duric22Llugiqi45Labes38Zeitler

Náhradníci

Tréner: Victor Kleinhenz

Náhradníci

Tréner: Stefan Kleineheismann

FC Schweinfurt 05Sila pozíciíHoffenheim II
6.79
Ø Hodnotenie
6.89
7.35Brankár (1 v 1)7.06
0G 0A0G 0A
6.56Obranca (4 v 3)6.96
1G 4A1G 0A
6.82Záložník (4 v 5)6.84
8G 3A14G 9A
6.93Útočník (2 v 2)6.82
5G 1A13G 2A
FC Schweinfurt 054-4-2
1BrankárT. Stahl7.3
2ObrancaN. Doktorczyk6.4
8ObrancaT. Meissner6.61A
18ObrancaL. Trslic6.62A
23ObrancaP. Kratschmer6.61G1A
11ZáložníkE. Celebi6.82G
13ZáložníkK. Bohnlein6.61G1A
30ZáložníkJ. Geis7.22G1A
33ZáložníkJ. Endres6.73G1A
25ÚtočníkM. Wintzheimer6.82G1A
17ÚtočníkJ. Tranziska7.03G
Hoffenheim II3-4-1-2
1BrankárL. Petersson7.1
49ObrancaY. Luhrs7.11G
17ObrancaR. Reisig7.1
39ObrancaF. Bahr6.7
16ZáložníkY. Hor6.62G
11ZáložníkP. Hennrich7.15G4A
8ZáložníkD. Dagdeviren6.6
10ZáložníkL. Duric7.37G4A
22ZáložníkA. Llugiqi6.51A
45ÚtočníkB. O. Labes6.41G
38ÚtočníkD. Zeitler7.212G2A

Prehľad zápasu

FC Schweinfurt 05 zdolal Hoffenheim II 2:1. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: K. Bohnlein 28′, J. Endres 44′, P. Hennrich 45′. Bolo udelených 7 žltých kariet. FC Schweinfurt 05 mal 46% držanie lopty, Hoffenheim II mal 54%. FC Schweinfurt 05 mal 9 striel (6 na bránu), Hoffenheim II mal 15 (7 na bránu). Očakávané góly: FC Schweinfurt 05 0.55 — Hoffenheim II 1.81. FC Schweinfurt 05 urobil 5 striedaní, Hoffenheim II urobil 5.

Rivalita od 2020

FC Schweinfurt 05 vs Hoffenheim II vzájomné výsledky

3 stretnutí
FC Schweinfurt 05
1
výhier
Remízy
1
Hoffenheim II
1
výhier
Góly spolu
12 · 4.0/zápas
Obaja skórovali
2/3 · 67%
Nad 2,5
1/3 · 33%

Aktuálna forma

FC Schweinfurt 05

DDDDLL

Hoffenheim II

LLLDDW

Predpoveď zápasu

FC Schweinfurt 05

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Hoffenheim II

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Winner : Hoffenheim II and +1.5 goals

0%Forma100%
31%Útok69%
33%Obrana67%
50%Vzájomné zápasy50%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026