Menu

Stuttgart Ii vs Alemannia Aachen

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

WIRmachenDRUCK Arena, Aspach9. novembra 2025 o 13:30
Domáci

Stuttgart II

13
Hostia

Alemannia Aachen

Udalosti zápasu

Stuttgart II
Alemannia Aachen
Výkop
21′
L. Gindorf

Penalty

24′
M. Schroers

asistencia: E. Elekwa

N. Sessa
27′
44′Danilo Wiebe
Polčas
46′
F. MeyerS. Strujic
56′Lars Gindorf
M. SankohL. Penna
64′
66′
E. ElekwaK. Wriedt
Y. SpaltS. Di Benedetto
74′
J. LuersA. Nankishi
74′
78′Jeremias Lorch
79′
J. LorchM. Loune
Abdenego Nankishi82′
C. OlivierA. Groiss
86′
88′
F. AdemiJ. da Silva Kiala
88′
B. BahnM. Richter
90+1′Mehdi Loune
90′
L. Gindorf

asistencia: M. Richter

Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal3
10Shots off Goal3
16Total Shots7
3Blocked Shots1
9Shots insidebox5
7Shots outsidebox2
14Fouls20
6Corner Kicks4
2Offsides3
65%Ball Possession35%
3Yellow Cards5
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves2
484Total passes212
414Passes accurate152
86%Passes %72%
1.77expected_goals1.28
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Stuttgart II je 6.94, v porovnaní s 6.82 u Alemannia Aachen. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Stuttgart II je F. Hellstern (7.38), u Alemannia Aachen je to L. Gindorf (7.53).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Stuttgart II prispeli v tejto sezóne 19 gólmi a 10 asistenciami, na čele s N. Darvich (6G). U Alemannia Aachen je to 37 gólov a 17 asistencií s lídrom M. Schroers (15G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Stuttgart II nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.94, zatiaľ čo Alemannia Aachen má 3 obrancov s priemerom 6.61. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Stuttgart II nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.92, oproti 5 u Alemannia Aachen s hodnotením 6.85. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Stuttgart II nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.76, v porovnaní s 2 u Alemannia Aachen s priemerom 7.05. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Stuttgart II a 75% u Alemannia Aachen. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Stuttgart II nazbierali v tejto sezóne 35 žltých kariet, v porovnaní s 41 u Alemannia Aachen. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Stuttgart II je 21.7 (najmladší: F. Hellstern (18), najstarší: D. Nothnagel (31)), zatiaľ čo Alemannia Aachen má priemer 25.3 (najmladší: F. Ademi (19), najstarší: B. Bahn (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Stuttgart II majú priemerne 27 ligových štartov, oproti 25 u Alemannia Aachen. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Stuttgart II4-4-24-4-2Alemannia Aachen
GKDEFMIDFWD
1Hellste.24Olivier35Gluck29Nothnag.16Meyer31Darvich10Sessa18Luers23Spalt44Sankoh27Ouro-Ta.1Olschow.29Nadjombe33Wegmann28Wiebe4Meyer8Bahn36Ademi6Lorch27Schroers14Elekwa23Gindorf

Náhradníci

Tréner: Nico Willig

Náhradníci

Tréner: Benedetto Muzzicato

Stuttgart IISila pozíciíAlemannia Aachen
6.94
Ø Hodnotenie
6.82
7.38Brankár (1 v 1)6.91
0G 0A0G 0A
6.94Obranca (4 v 3)6.61
1G 4A3G 4A
6.92Záložník (4 v 5)6.85
10G 5A20G 7A
6.76Útočník (2 v 2)7.05
8G 1A14G 6A
Stuttgart II4-4-2
1BrankárF. Hellstern7.4
24ObrancaC. Olivier6.82A
35ObrancaM. Gluck7.0
29ObrancaD. Nothnagel6.91G
16ObrancaL. Meyer7.02A
31ZáložníkN. Darvich7.36G2A
10ZáložníkN. Sessa7.34G3A
18ZáložníkJ. Luers6.5
23ZáložníkY. Spalt6.6
44ÚtočníkM. Sankoh6.64G1A
27ÚtočníkM. Ouro-Tagba6.94G
Alemannia Aachen4-4-2
1BrankárJ. Olschowsky6.9
29ObrancaP. Nadjombe6.52G3A
33ObrancaM. Wegmann6.71G
28ObrancaD. Wiebe6.71A
4ZáložníkF. Meyer
8ZáložníkB. Bahn6.61A
36ZáložníkF. Ademi6.85G1A
6ZáložníkJ. Lorch6.6
27ZáložníkM. Schroers7.415G5A
14ÚtočníkE. Elekwa6.61A
23ÚtočníkL. Gindorf7.514G5A

Prehľad zápasu

Alemannia Aachen zdolal Stuttgart II 3:1. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: L. Gindorf 21′ (pen.), M. Schroers 24′, N. Sessa 27′, L. Gindorf 90′. Bolo udelených 8 žltých kariet. Stuttgart II mal 65% držanie lopty, Alemannia Aachen mal 35%. Stuttgart II mal 16 striel (3 na bránu), Alemannia Aachen mal 7 (3 na bránu). Očakávané góly: Stuttgart II 1.77 — Alemannia Aachen 1.28. Stuttgart II urobil 4 striedaní, Alemannia Aachen urobil 5.

Rivalita od 2026

Stuttgart II vs Alemannia Aachen vzájomné výsledky

1 stretnutí
Stuttgart II
0
výhier
Remízy
0
Alemannia Aachen
1
výhier
Góly spolu
4 · 4.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 31 v 2026Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Stuttgart II

WLDLDW

Alemannia Aachen

DWWWDW

Predpoveď zápasu

Stuttgart II

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Alemannia Aachen

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Stuttgart II or draw

63%Forma38%
65%Útok35%
55%Obrana45%
50%Vzájomné zápasy50%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 10. 5. 2026