Menu

Verl vs Vfl Osnabruck

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

Sportclub Arena, Verl30. novembra 2025 o 16:30
Domáci

Verl

41
Hostia

VfL Osnabrück

Rozhodca: Patrick Schwengers

Udalosti zápasu

Verl
VfL Osnabrück
Výkop
A. Besio

asistencia: N. Kijewski

15′
O. Mhamdi

asistencia: J. Eze

18′
40′Jannik Müller
Polčas
46′
K. SchumacherK. Proger
56′
D. Kopacz

asistencia: L. Kehl

Y. OttoJ. Arweiler
62′
J. Arweiler

asistencia: A. Besio

63′
J. Arweiler

asistencia: B. Taz

66′
67′
F. Christensen
67′
L. KehlB. Riesselmann
A. BesioJ. Stark
79′
80′Kevin Wiethaup
83′
K. WiethaupF. Wagner
F. OttoE. Kohler
86′
N. KijewskiM. Stocker
86′
B. TazC. Onuoha
86′
90+6′Frederik Christensen
90+3′
D. KopaczT. Lesueur
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal4
3Shots off Goal2
14Total Shots9
5Blocked Shots3
8Shots insidebox4
6Shots outsidebox5
7Fouls11
6Corner Kicks4
3Offsides6
66%Ball Possession34%
0Yellow Cards3
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves2
656Total passes345
572Passes accurate264
87%Passes %77%
0.93expected_goals0.87
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Verl je 7.11, v porovnaní s 7.01 u VfL Osnabrück. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Verl je B. Taz (7.96), u VfL Osnabrück je to R. Meissner (7.48).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Verl prispeli v tejto sezóne 35 gólmi a 32 asistenciami, na čele s B. Taz (13G). U VfL Osnabrück je to 31 gólov a 21 asistencií s lídrom R. Meissner (12G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Verl nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.06, zatiaľ čo VfL Osnabrück má 3 obrancov s priemerom 7.02. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Verl nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.91, oproti 6 u VfL Osnabrück s hodnotením 6.93. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Verl nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.70, v porovnaní s 1 u VfL Osnabrück s priemerom 7.48. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 85% u Verl a 77% u VfL Osnabrück. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Verl nazbierali v tejto sezóne 46 žltých kariet, v porovnaní s 33 u VfL Osnabrück. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Verl je 24.3 (najmladší: A. Besio (21), najstarší: N. Kijewski (29)), zatiaľ čo VfL Osnabrück má priemer 26.8 (najmladší: K. Wiethaup (20), najstarší: L. Jonsson (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Verl majú priemerne 33 ligových štartov, oproti 29 u VfL Osnabrück. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Verl4-3-1-23-4-2-1VfL Osnabrück
GKDEFMIDFWD
1Schulze20Mhamdi5Ens34Otto19Kijewski28Otto6Eze8Waidner30Gayret10Taz23Besio21Jonsson27Fabinski24Muller25Wiemann31Kammerb.15Jacobsen19Wiethaup13Schumac.29Kopacz18Kehl11Meissner

Náhradníci

Tréner: Tobias Strobl

Náhradníci

Tréner: Timo Schultz

VerlSila pozíciíVfL Osnabrück
7.11
Ø Hodnotenie
7.01
6.90Brankár (1 v 1)7.04
0G 0A0G 0A
7.06Obranca (3 v 3)7.02
7G 7A5G 2A
6.91Záložník (5 v 6)6.93
5G 9A14G 11A
7.70Útočník (2 v 1)7.48
23G 16A12G 8A
Verl4-3-1-2
1BrankárP. Schulze6.9
20ObrancaO. Mhamdi7.25G4A
34ObrancaF. Otto7.11G
19ObrancaN. Kijewski6.91G3A
5ZáložníkM. Ens
28ZáložníkY. Otto6.71G1A
6ZáložníkJ. Eze6.71G2A
8ZáložníkD. Waidner6.92A
30ZáložníkT. Gayret7.43G4A
10ÚtočníkB. Taz8.013G13A
23ÚtočníkA. Besio7.410G3A
VfL Osnabrück3-4-2-1
21BrankárL. Jonsson7.0
27ObrancaR. Fabinski7.01G2A
24ObrancaJ. Muller7.01G
25ObrancaN. Wiemann7.03G
31ZáložníkP. Kammerbauer7.13G
15ZáložníkB. Jacobsen7.02G1A
19ZáložníkK. Wiethaup6.71A
13ZáložníkK. Schumacher6.7
29ZáložníkD. Kopacz6.96G1A
18ZáložníkL. Kehl7.23G8A
11ÚtočníkR. Meissner7.512G8A

Prehľad zápasu

Verl zdolal VfL Osnabrück 4:1. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: A. Besio 15′, O. Mhamdi 18′, D. Kopacz 56′, J. Arweiler 63′, J. Arweiler 66′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Verl mal 66% držanie lopty, VfL Osnabrück mal 34%. Verl mal 14 striel (6 na bránu), VfL Osnabrück mal 9 (4 na bránu). Očakávané góly: Verl 0.93 — VfL Osnabrück 0.87. Verl urobil 5 striedaní, VfL Osnabrück urobil 5.

Rivalita od 2026

Verl vs VfL Osnabrück vzájomné výsledky

1 stretnutí
Verl
0
výhier
Remízy
0
VfL Osnabrück
1
výhier
Góly spolu
3 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 21 v 2026Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Verl

WLWDLL

VfL Osnabrück

WWWWLW

Predpoveď zápasu

Verl

35%

Výhra domácich

 

35%

Remíza

VfL Osnabrück

30%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Verl or draw

52%Forma48%
81%Útok19%
45%Obrana55%
29%Vzájomné zápasy71%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 10. 5. 2026