Menu

Waldhof Mannheim vs Fc Saarbrucken

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

Carl-Benz Stadion, Mannheim7. decembra 2025 o 13:30
Domáci

Waldhof Mannheim

21
Hostia

FC Saarbrücken

Rozhodca: Richard Hempel

Udalosti zápasu

Waldhof Mannheim
FC Saarbrücken
Výkop
K. Okpala

Penalty

12′
22′
A. Kamara

asistencia: T. Civeja

T. Boyd
34′
Polčas
J. RieckmannJ. Sietan
46′
Terrence Boyd57′
62′
P. SchmidtK. Brunker
62′
K. RabihicR. Elongo-Yombo
68′Manuel Zeitz
D. MichelF. Lohkemper
72′
74′
A. KamaraD. Baumann
T. BoydN. Shipnoski
76′
E. IweMasca
76′
83′
M. ZeitzE. Krahn
83′
T. CivejaA. Groune
A. DiakhabyM. Karbstein
85′
87′Lasse Wilhelm
Riadny čas

Štatistiky zápasu

9Shots on Goal2
4Shots off Goal5
13Total Shots8
0Blocked Shots1
10Shots insidebox7
3Shots outsidebox1
18Fouls14
2Corner Kicks5
2Offsides7
38%Ball Possession62%
1Yellow Cards3
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves8
320Total passes445
244Passes accurate348
76%Passes %78%
2.48expected_goals0.60
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Waldhof Mannheim je 6.80, v porovnaní s 6.96 u FC Saarbrücken. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Waldhof Mannheim je N. Hoffmann (7.06), u FC Saarbrücken je to F. Pick (7.73).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Waldhof Mannheim prispeli v tejto sezóne 11 gólmi a 9 asistenciami, na čele s T. Boyd (8G). U FC Saarbrücken je to 14 gólov a 12 asistencií s lídrom F. Pick (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Waldhof Mannheim nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.87, zatiaľ čo FC Saarbrücken má 4 obrancov s priemerom 6.97. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Waldhof Mannheim nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.67, oproti 3 u FC Saarbrücken s hodnotením 6.77. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Waldhof Mannheim nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.84, v porovnaní s 3 u FC Saarbrücken s priemerom 7.08. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Waldhof Mannheim a 79% u FC Saarbrücken. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Waldhof Mannheim nazbierali v tejto sezóne 45 žltých kariet, v porovnaní s 44 u FC Saarbrücken. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Waldhof Mannheim je 27.7 (najmladší: E. Iwe (25), najstarší: T. Boyd (34)), zatiaľ čo FC Saarbrücken má priemer 28.3 (najmladší: A. Kamara (21), najstarší: M. Zeitz (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Waldhof Mannheim majú priemerne 27 ligových štartov, oproti 26 u FC Saarbrücken. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Waldhof Mannheim4-4-24-3-3FC Saarbrücken
GKDEFMIDFWD
1Nijhuis24Klunter6Hoffmann4Sechelm.17Abifade14Iwe27Diakhaby21Rieckma.32Okpala28Michel13Boyd13Menzel7Rizzuto32Bormuth18Wilhelm28Bretsch.15Kamara8Zeitz23Civeja20Pick39Schmidt10Rabihic

Náhradníci

Tréner: Luc Holtz

Náhradníci

Tréner: Alois Schwartz

Waldhof MannheimSila pozíciíFC Saarbrücken
6.80
Ø Hodnotenie
6.96
6.82Brankár (1 v 1)7.15
0G 0A0G 0A
6.87Obranca (4 v 4)6.97
1G 4A2G 4A
6.67Záložník (4 v 3)6.77
1G 3A3G 3A
6.84Útočník (2 v 3)7.08
9G 2A9G 5A
Waldhof Mannheim4-4-2
1BrankárT. Nijhuis6.8
24ObrancaL. Klunter6.8
6ObrancaN. Hoffmann7.11G2A
4ObrancaT. Sechelmann6.71A
17ObrancaS. Abifade6.91A
14ZáložníkE. Iwe6.61G
27ZáložníkA. Diakhaby6.81A
21ZáložníkJ. Rieckmann6.72A
32ZáložníkK. Okpala
28ÚtočníkD. Michel6.81G2A
13ÚtočníkT. Boyd6.98G
FC Saarbrücken4-3-3
13BrankárP. Menzel7.2
7ObrancaC. Rizzuto7.21G2A
32ObrancaR. Bormuth7.1
18ObrancaL. Wilhelm6.81A
28ObrancaN. Bretschneider6.91G1A
15ZáložníkA. Kamara6.61G
8ZáložníkM. Zeitz6.8
23ZáložníkT. Civeja6.92G3A
20ÚtočníkF. Pick7.77G3A
39ÚtočníkP. Schmidt6.81G1A
10ÚtočníkK. Rabihic6.71G1A

Prehľad zápasu

Waldhof Mannheim zdolal FC Saarbrücken 2:1. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: K. Okpala 12′ (pen.), A. Kamara 22′, T. Boyd 34′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Waldhof Mannheim mal 38% držanie lopty, FC Saarbrücken mal 62%. Waldhof Mannheim mal 13 striel (9 na bránu), FC Saarbrücken mal 8 (2 na bránu). Očakávané góly: Waldhof Mannheim 2.48 — FC Saarbrücken 0.60. Waldhof Mannheim urobil 5 striedaní, FC Saarbrücken urobil 5.

Rivalita od 2026

Waldhof Mannheim vs FC Saarbrücken vzájomné výsledky

1 stretnutí
Waldhof Mannheim
0
výhier
Remízy
0
FC Saarbrücken
1
výhier
Góly spolu
2 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
0/1 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 20 v 2026Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Waldhof Mannheim

LDDLDD

FC Saarbrücken

WWDLDW

Predpoveď zápasu

Waldhof Mannheim

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

FC Saarbrücken

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Waldhof Mannheim or draw

90%Forma10%
67%Útok33%
59%Obrana41%
7%Vzájomné zápasy93%

Zranenia a stopky

Waldhof Mannheim

FC Saarbrücken

  • OtáznyA. Naïfi
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 10. 5. 2026