Menu

Havelse vs Verl

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

Eilenriedestadion, Hannover6. decembra 2025 o 14:00
Domáci

Havelse

22
Hostia

Verl

Udalosti zápasu

Havelse
Verl
Výkop
4′Jonas Arweiler
18′
M. Ens

asistencia: O. Mhamdi

44′Joshua Eze
Besfort Kolgeci45+1′
Besfort Kolgeci45′
Besfort Kolgeci45+1′
Polčas
53′Timur Gayret
54′
J. ArweilerD. Steczyk
54′
J. EzeY. Otto
J. OltroggeJ. Berger
59′
62′
F. Otto
F. RiedelM. Ilic
66′
R. MullerA. Rexhepi
66′
75′
B. TazJ. Stark
M. Ilic

asistencia: J. Duker

77′
J. X. PosseltL. Paldino
81′
90+1′
T. GayretE. Kohler
90+1′
A. BesioM. Stocker
D. Minz
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal3
5Shots off Goal2
12Total Shots10
2Blocked Shots4
9Shots insidebox8
3Shots outsidebox2
13Fouls9
7Corner Kicks9
1Offsides5
35%Ball Possession65%
3Yellow Cards3
1Red Cards0
1Goalkeeper Saves3
242Total passes458
171Passes accurate361
71%Passes %79%
2.11expected_goals1.67
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Havelse je 6.87, v porovnaní s 7.14 u Verl. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Havelse je T. Opitz (7.35), u Verl je to B. Taz (7.96).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Havelse prispeli v tejto sezóne 9 gólmi a 5 asistenciami, na čele s N. Boujellab (4G). U Verl je to 45 gólov a 33 asistencií s lídrom B. Taz (13G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Havelse nasadzuje 2 obrancov s priemerným hodnotením 6.79, zatiaľ čo Verl má 3 obrancov s priemerom 7.06. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Havelse nasadzuje 7 stredopoliarov s priemerom 6.80, oproti 5 u Verl s hodnotením 7.23. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Havelse nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.67, v porovnaní s 2 u Verl s priemerom 7.17. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u Havelse a 83% u Verl. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Havelse nazbierali v tejto sezóne 25 žltých kariet, v porovnaní s 42 u Verl. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Havelse je 26.0 (najmladší: T. Opitz (21), najstarší: J. Oltrogge (30)), zatiaľ čo Verl má priemer 24.5 (najmladší: A. Besio (21), najstarší: N. Kijewski (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Havelse majú priemerne 28 ligových štartov, oproti 33 u Verl. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Havelse5-3-24-3-1-2Verl
GKDEFMIDFWD
1Opitz5Minz39Riedel6Belkahia4Kolgeci10Duker22Sommer19Boujell.31Oltrogge17Posselt23Muller1Schulze20Mhamdi5Ens34Otto19Kijewski30Gayret8Waidner6Eze10Taz9Arweiler23Besio

Náhradníci

Tréner: Samir Ferchichi

Náhradníci

Tréner: Tobias Strobl

HavelseSila pozíciíVerl
6.87
Ø Hodnotenie
7.14
7.35Brankár (1 v 1)6.90
0G 0A0G 0A
6.79Obranca (2 v 3)7.06
2G 0A7G 7A
6.80Záložník (7 v 5)7.23
4G 2A17G 21A
6.67Útočník (1 v 2)7.17
3G 3A21G 5A
Havelse5-3-2
1BrankárT. Opitz7.3
6ObrancaS. Belkahia6.82G
4ObrancaB. Kolgeci6.8
5ZáložníkD. Minz
39ZáložníkF. Riedel
10ZáložníkJ. Duker
22ZáložníkL. Sommer
19ZáložníkN. Boujellab7.14G1A
31ZáložníkJ. Oltrogge6.51A
17ZáložníkJ. X. Posselt
23ÚtočníkR. Muller6.73G3A
Verl4-3-1-2
1BrankárP. Schulze6.9
20ObrancaO. Mhamdi7.25G4A
34ObrancaF. Otto7.11G
19ObrancaN. Kijewski6.91G3A
5ZáložníkM. Ens
30ZáložníkT. Gayret7.43G4A
8ZáložníkD. Waidner6.92A
6ZáložníkJ. Eze6.71G2A
10ZáložníkB. Taz8.013G13A
9ÚtočníkJ. Arweiler6.911G2A
23ÚtočníkA. Besio7.410G3A

Prehľad zápasu

Havelse a Verl remizovali 2:2. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: M. Ens 18′, F. Otto 62′, M. Ilic 77′, D. Minz 90′. Bolo udelených 6 žltých kariet, 1 červených kariet. Havelse mal 35% držanie lopty, Verl mal 65%. Havelse mal 12 striel (5 na bránu), Verl mal 10 (3 na bránu). Očakávané góly: Havelse 2.11 — Verl 1.67. Havelse urobil 4 striedaní, Verl urobil 5.

Rivalita od 2026

Havelse vs Verl vzájomné výsledky

1 stretnutí
Havelse
0
výhier
Remízy
0
Verl
1
výhier
Góly spolu
4 · 4.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 40 v 2026Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Havelse

LWLWWL

Verl

WLWDLL

Predpoveď zápasu

Havelse

0%

Výhra domácich

 

50%

Remíza

Verl

50%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Winner : Verl and +1.5 goals

27%Forma73%
29%Útok71%
33%Obrana67%
13%Vzájomné zápasy88%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 10. 5. 2026