Menu

Alemannia Aachen vs Fc Viktoria Koln

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

Tivoli, Aachen13. decembra 2025 o 14:00

Udalosti zápasu

Alemannia Aachen
FC Viktoria Köln
Výkop
12′
D. Otto

asistencia: L. Munst

37′Yannick Aime Tonye
Mehdi Loune42′
43′Florian Engelhardt
Polčas
M. RichterE. Elekwa
46′
46′
F. EngelhardtT. Eisenhuth
58′Lex-Tyger Lobinger
60′
T. Kloss

asistencia: L. Munst

Bentley Baxter Bahn66′
69′
Y. TonyeJ. Agyekum
B. BahnG. Gaudino
72′
M. LouneK. Wriedt
72′
Lukas Scepanik74′
F. AdemiN. H. Castelle
83′
83′
D. OttoB. Zank
83′
L. LobingerL. Popp
86′
B. Zank

asistencia: T. Eisenhuth

Emmanuel Elekwa88′
88′Frank Ronstadt
L. ScepanikS. Strujic
89′
90+4′
L. MunstR. Ott
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal4
6Shots off Goal3
10Total Shots9
3Blocked Shots1
4Shots insidebox7
6Shots outsidebox2
15Fouls20
3Corner Kicks3
1Offsides0
48%Ball Possession52%
4Yellow Cards4
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves1
319Total passes371
256Passes accurate307
80%Passes %83%
0.42expected_goals1.37
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Alemannia Aachen je 6.92, v porovnaní s 6.88 u FC Viktoria Köln. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Alemannia Aachen je L. Gindorf (7.53), u FC Viktoria Köln je to A. Schulz (7.26).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Alemannia Aachen prispeli v tejto sezóne 37 gólmi a 18 asistenciami, na čele s M. Schroers (15G). U FC Viktoria Köln je to 24 gólov a 11 asistencií s lídrom D. Otto (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Alemannia Aachen nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.79, zatiaľ čo FC Viktoria Köln má 3 obrancov s priemerom 6.86. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Alemannia Aachen nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.70, oproti 6 u FC Viktoria Köln s hodnotením 6.79. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Alemannia Aachen nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.45, v porovnaní s 1 u FC Viktoria Köln s priemerom 7.16. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 74% u Alemannia Aachen a 81% u FC Viktoria Köln. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Alemannia Aachen nazbierali v tejto sezóne 37 žltých kariet, v porovnaní s 62 u FC Viktoria Köln. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Alemannia Aachen je 24.4 (najmladší: F. Ademi (19), najstarší: B. Bahn (33)), zatiaľ čo FC Viktoria Köln má priemer 24.0 (najmladší: T. Kloss (21), najstarší: L. Dietz (28)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Alemannia Aachen majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 28 u FC Viktoria Köln. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Alemannia Aachen4-1-3-23-4-2-1FC Viktoria Köln
GKDEFMIDFWD
1Olschow.29Nadjombe37Kiala4Meyer7Scepanik8Bahn11Loune36Ademi20Richter23Gindorf27Schroers27Schulz19Sponsel2Dietz18Kloss30Tonye21Wolf8Engelha.34Ronstadt5Munst10Otto9Lobinger

Náhradníci

Tréner: Mersad Selimbegovic

Náhradníci

Tréner: Marian Wilhelm

Alemannia AachenSila pozíciíFC Viktoria Köln
6.92
Ø Hodnotenie
6.88
6.91Brankár (1 v 1)7.26
0G 0A0G 0A
6.79Obranca (3 v 3)6.86
3G 5A5G 3A
6.70Záložník (5 v 6)6.79
5G 3A13G 8A
7.45Útočník (2 v 1)7.16
29G 10A6G 0A
Alemannia Aachen4-1-3-2
1BrankárJ. Olschowsky6.9
29ObrancaP. Nadjombe6.52G3A
37ObrancaJ. da Silva Kiala6.9
7ObrancaL. Scepanik7.01G2A
4ZáložníkF. Meyer
8ZáložníkB. Bahn6.61A
11ZáložníkM. Loune
36ZáložníkF. Ademi6.85G1A
20ZáložníkM. Richter6.71A
23ÚtočníkL. Gindorf7.514G5A
27ÚtočníkM. Schroers7.415G5A
FC Viktoria Köln3-4-2-1
27BrankárA. Schulz7.3
19ObrancaM. Sponsel6.92G1A
2ObrancaL. Dietz6.81A
18ObrancaT. Kloss6.93G1A
30ZáložníkY. Tonye6.51G
21ZáložníkL. M. Wolf6.81A
8ZáložníkF. Engelhardt6.5
34ZáložníkF. Ronstadt6.51G
5ZáložníkL. Munst7.13G2A
10ZáložníkD. Otto7.28G5A
9ÚtočníkL. Lobinger7.26G

Prehľad zápasu

FC Viktoria Köln zdolal Alemannia Aachen 3:0. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: D. Otto 12′, T. Kloss 60′, B. Zank 86′. Bolo udelených 8 žltých kariet. Alemannia Aachen mal 48% držanie lopty, FC Viktoria Köln mal 52%. Alemannia Aachen mal 10 striel (1 na bránu), FC Viktoria Köln mal 9 (4 na bránu). Očakávané góly: Alemannia Aachen 0.42 — FC Viktoria Köln 1.37. Alemannia Aachen urobil 5 striedaní, FC Viktoria Köln urobil 5.

Rivalita od 2024

Alemannia Aachen vs FC Viktoria Köln vzájomné výsledky

2 stretnutí
Alemannia Aachen
1
výhier
Remízy
0
FC Viktoria Köln
1
výhier
Góly spolu
5 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 31 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Alemannia Aachen

DWWWDW

FC Viktoria Köln

WLLWWW

Predpoveď zápasu

Alemannia Aachen

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

FC Viktoria Köln

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or FC Viktoria Köln

54%Forma46%
53%Útok47%
56%Obrana44%
50%Vzájomné zápasy50%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026