Menu

Ssv Jahn Regensburg vs Waldhof Mannheim

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

Jahnstadion Regensburg, Regensburg14. decembra 2025 o 16:30
Domáci

SSV Jahn Regensburg

30
Hostia

Waldhof Mannheim

Rozhodca: Jarno Wienefeld

Udalosti zápasu

SSV Jahn Regensburg
Waldhof Mannheim
Výkop
22′Kennedy Okpala
Robin Ziegele36′
Felix Gebhardt37′
B. Saller

asistencia: C. Kuhlwetter

44′
Polčas
B. BauerO. Schonfelder
46′
52′
D. MichelF. Lohkemper
53′
E. IweN. Shipnoski
F. Strauss
55′
56′Samuel Abifade
68′
K. OkpalaMasca
C. Kuhlwetter

asistencia: B. Saller

69′
L. HermesL. Matzler
78′
81′
A. DiakhabyJ. Rieckmann
82′Terrence Boyd
C. KuhlwetterP. Beckhoff
86′
E. HottmannF. Dietz
86′
B. SallerA. Geipl
89′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal5
3Shots off Goal7
11Total Shots15
1Blocked Shots3
10Shots insidebox9
1Shots outsidebox6
15Fouls14
6Corner Kicks6
5Offsides6
49%Ball Possession51%
2Yellow Cards3
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves4
313Total passes360
238Passes accurate281
76%Passes %78%
1.39expected_goals1.56
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SSV Jahn Regensburg je 6.94, v porovnaní s 6.82 u Waldhof Mannheim. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SSV Jahn Regensburg je A. Fein (7.60), u Waldhof Mannheim je to N. Hoffmann (7.06).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SSV Jahn Regensburg prispeli v tejto sezóne 20 gólmi a 16 asistenciami, na čele s E. Hottmann (9G). U Waldhof Mannheim je to 11 gólov a 7 asistencií s lídrom T. Boyd (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SSV Jahn Regensburg nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.85, zatiaľ čo Waldhof Mannheim má 4 obrancov s priemerom 6.87. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SSV Jahn Regensburg nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.98, oproti 5 u Waldhof Mannheim s hodnotením 6.76. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SSV Jahn Regensburg nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.96, v porovnaní s 1 u Waldhof Mannheim s priemerom 6.90. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 73% u SSV Jahn Regensburg a 79% u Waldhof Mannheim. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SSV Jahn Regensburg nazbierali v tejto sezóne 59 žltých kariet, v porovnaní s 49 u Waldhof Mannheim. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SSV Jahn Regensburg je 25.8 (najmladší: L. Wurm (19), najstarší: B. Saller (33)), zatiaľ čo Waldhof Mannheim má priemer 27.5 (najmladší: J. Sietan (23), najstarší: T. Boyd (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SSV Jahn Regensburg majú priemerne 27 ligových štartov, oproti 27 u Waldhof Mannheim. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SSV Jahn Regensburg3-4-1-24-2-3-1Waldhof Mannheim
GKDEFMIDFWD
1Gebhardt14Ziegele4Strauss37Wurm22Stolze6Saller29Fein26Bauer30Kuhlwet.27Hermes21Hottmann1Nijhuis24Klunter6Hoffmann4Sechelm.17Abifade27Diakhaby22Sietan14Iwe28Michel32Okpala13Boyd

Náhradníci

Tréner: Michael Wimmer

Náhradníci

Tréner: Luc Holtz

SSV Jahn RegensburgSila pozíciíWaldhof Mannheim
6.94
Ø Hodnotenie
6.82
7.03Brankár (1 v 1)6.82
0G 0A0G 0A
6.85Obranca (3 v 4)6.87
3G 3A1G 4A
6.98Záložník (5 v 5)6.76
7G 8A2G 3A
6.96Útočník (2 v 1)6.90
10G 5A8G 0A
SSV Jahn Regensburg3-4-1-2
1BrankárF. Gebhardt7.0
14ObrancaR. Ziegele6.71A
4ObrancaF. Strauss6.71G
37ObrancaL. Wurm7.12G2A
22ZáložníkS. Stolze6.81A
6ZáložníkB. Saller6.81G
29ZáložníkA. Fein7.61G4A
26ZáložníkB. Bauer6.81G1A
30ZáložníkC. Kuhlwetter6.94G2A
27ÚtočníkL. Hermes6.61G1A
21ÚtočníkE. Hottmann7.39G4A
Waldhof Mannheim4-2-3-1
1BrankárT. Nijhuis6.8
24ObrancaL. Klunter6.8
6ObrancaN. Hoffmann7.11G2A
4ObrancaT. Sechelmann6.71A
17ObrancaS. Abifade6.91A
27ZáložníkA. Diakhaby6.81A
22ZáložníkJ. Sietan6.9
14ZáložníkE. Iwe6.61G
28ZáložníkD. Michel6.81G2A
32ZáložníkK. Okpala
13ÚtočníkT. Boyd6.98G

Prehľad zápasu

SSV Jahn Regensburg zdolal Waldhof Mannheim 3:0. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: B. Saller 44′, F. Strauss 55′, C. Kuhlwetter 69′. Bolo udelených 5 žltých kariet. SSV Jahn Regensburg mal 49% držanie lopty, Waldhof Mannheim mal 51%. SSV Jahn Regensburg mal 11 striel (7 na bránu), Waldhof Mannheim mal 15 (5 na bránu). Očakávané góly: SSV Jahn Regensburg 1.39 — Waldhof Mannheim 1.56. SSV Jahn Regensburg urobil 5 striedaní, Waldhof Mannheim urobil 4.

Aktuálna forma

SSV Jahn Regensburg

WWLDWL

Waldhof Mannheim

LDDLDD

Predpoveď zápasu

SSV Jahn Regensburg

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Waldhof Mannheim

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Waldhof Mannheim

40%Forma60%
56%Útok44%
47%Obrana53%
50%Vzájomné zápasy50%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 10. 5. 2026