Menu

Fc Schweinfurt 05 vs Fc Viktoria Koln

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

Willy-Sachs-Stadion, Schweinfurt18. januára 2026 o 16:30
20
Hostia

FC Viktoria Köln

Rozhodca: Niclas Rose

Udalosti zápasu

FC Schweinfurt 05
FC Viktoria Köln
Výkop
20′Tim Kloss
D. Angleberger

asistencia: J. Endres

23′
43′Lars Dietz
45+2′Meiko Sponsel
Polčas
L. Trslic

asistencia: D. Angleberger

53′
Lauris Bausenwein60′
62′
L. PoppB. Zank
62′
R. VelascoJ. Vega Zambrano
L. BausenweinD. Forkel
64′
76′
F. RonstadtS. Handle
84′
F. EngelhardtS. Kozuki
M. WintzheimerN. Grimbs
87′
Pius Krätschmer90+4′
E. CelebiT. Meissner
90+3′
J. EndresM. Ozden
90+3′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

0Shots on Goal0
0Shots off Goal0
0Total Shots0
0Blocked Shots0
0Shots insidebox0
0Shots outsidebox0
0Fouls0
0Corner Kicks0
0Offsides0
0Ball Possession0
3Yellow Cards3
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves0
0Total passes0
0Passes accurate0
0Passes %0
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Schweinfurt 05 je 6.74, v porovnaní s 6.85 u FC Viktoria Köln. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Schweinfurt 05 je J. Geis (7.24), u FC Viktoria Köln je to A. Schulz (7.26).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Schweinfurt 05 prispeli v tejto sezóne 13 gólmi a 8 asistenciami, na čele s J. Endres (3G). U FC Viktoria Köln je to 17 gólov a 11 asistencií s lídrom D. Otto (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Schweinfurt 05 nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.69, zatiaľ čo FC Viktoria Köln má 2 obrancov s priemerom 6.85. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Schweinfurt 05 nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.73, oproti 7 u FC Viktoria Köln s hodnotením 6.75. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Schweinfurt 05 nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.74, v porovnaní s 1 u FC Viktoria Köln s priemerom 7.18. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u FC Schweinfurt 05 a 81% u FC Viktoria Köln. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Schweinfurt 05 nazbierali v tejto sezóne 61 žltých kariet, v porovnaní s 57 u FC Viktoria Köln. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Schweinfurt 05 je 26.3 (najmladší: L. Bausenwein (19), najstarší: K. Bohnlein (35)), zatiaľ čo FC Viktoria Köln má priemer 23.6 (najmladší: L. Popp (20), najstarší: L. Dietz (28)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Schweinfurt 05 majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 28 u FC Viktoria Köln. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Schweinfurt 054-3-33-4-2-1FC Viktoria Köln
GKDEFMIDFWD
40Weisbac.7Langhans18Trslic23Kratsch.11Celebi13Bohnlein30Geis3Anglebe.21Bausenw.25Wintzhe.33Endres27Schulz19Sponsel2Dietz18Kloss21Wolf8Engelha.5Munst34Ronstadt11Velasco29Popp10Otto

Náhradníci

Tréner: Benjamin Freund

Náhradníci

Tréner: Marian Wilhelm

FC Schweinfurt 05Sila pozíciíFC Viktoria Köln
6.74
Ø Hodnotenie
6.85
6.97Brankár (1 v 1)7.26
0G 0A0G 0A
6.69Obranca (4 v 2)6.85
4G 3A2G 2A
6.73Záložník (4 v 7)6.75
4G 3A7G 4A
6.74Útočník (2 v 1)7.18
5G 2A8G 5A
FC Schweinfurt 054-3-3
40BrankárM. Weisbacker7.0
7ObrancaL. Langhans6.71G
18ObrancaL. Trslic6.62A
23ObrancaP. Kratschmer6.61G1A
11ObrancaE. Celebi6.82G
13ZáložníkK. Bohnlein6.61G1A
30ZáložníkJ. Geis7.22G1A
3ZáložníkD. Angleberger6.71G
21ZáložníkL. Bausenwein6.31A
25ÚtočníkM. Wintzheimer6.82G1A
33ÚtočníkJ. Endres6.73G1A
FC Viktoria Köln3-4-2-1
27BrankárA. Schulz7.3
19ObrancaM. Sponsel6.92G1A
2ObrancaL. Dietz6.81A
18ZáložníkT. Kloss6.93G1A
21ZáložníkL. M. Wolf6.81A
8ZáložníkF. Engelhardt6.5
5ZáložníkL. Munst7.13G2A
34ZáložníkF. Ronstadt6.51G
11ZáložníkR. Velasco6.9
29ZáložníkL. Popp6.5
10ÚtočníkD. Otto7.28G5A

Prehľad zápasu

FC Schweinfurt 05 zdolal FC Viktoria Köln 2:0. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: D. Angleberger 23′, L. Trslic 53′. Bolo udelených 6 žltých kariet. FC Schweinfurt 05 urobil 4 striedaní, FC Viktoria Köln urobil 4.

Rivalita od 2025

FC Schweinfurt 05 vs FC Viktoria Köln vzájomné výsledky

1 stretnutí
FC Schweinfurt 05
0
výhier
Remízy
0
FC Viktoria Köln
1
výhier
Góly spolu
2 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
0/1 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 20 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

FC Schweinfurt 05

DDDDLL

FC Viktoria Köln

WLLWWW

Predpoveď zápasu

FC Schweinfurt 05

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

FC Viktoria Köln

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or FC Viktoria Köln

0%Forma100%
45%Útok55%
38%Obrana63%
0%Vzájomné zápasy100%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 10. 5. 2026