Menu

Fc Viktoria Koln vs Fc Saarbrucken

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

Sportpark Hohenberg, Cologne23. januára 2026 o 19:00
Domáci

FC Viktoria Köln

20
Hostia

FC Saarbrücken

Rozhodca: Fabienne Michel

Udalosti zápasu

FC Viktoria Köln
FC Saarbrücken
Výkop
M. Sponsel

asistencia: L. Munst

5′
Leonhard Münst22′
V. Boboy
22′
32′
M. ZeitzE. Krahn
32′
K. RabihicS. Vasiliadis
41′
K. BrunkerP. Schmidt
Polčas
David Otto60′
S. HandleF. Ronstadt
73′
75′
T. CivejaR. Elongo-Yombo
Lucas Wolf76′
79′Niko Bretschneider
T. KlossJ. Agyekum
83′
L. M. WolfT. Eisenhuth
83′
Verthomy Schilo Boboy87′
V. BoboyS. Kozuki
90+1′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal9
2Shots off Goal8
8Total Shots24
0Blocked Shots6
6Shots insidebox17
2Shots outsidebox7
16Fouls10
2Corner Kicks14
1Offsides1
45%Ball Possession55%
4Yellow Cards2
0Red Cards0
9Goalkeeper Saves6
388Total passes511
316Passes accurate415
81%Passes %81%
1.79expected_goals2.56
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Viktoria Köln je 6.88, v porovnaní s 7.02 u FC Saarbrücken. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Viktoria Köln je A. Schulz (7.26), u FC Saarbrücken je to F. Pick (7.73).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Viktoria Köln prispeli v tejto sezóne 22 gólmi a 16 asistenciami, na čele s D. Otto (8G). U FC Saarbrücken je to 18 gólov a 11 asistencií s lídrom F. Pick (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Viktoria Köln nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.79, zatiaľ čo FC Saarbrücken má 4 obrancov s priemerom 6.97. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Viktoria Köln nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.86, oproti 3 u FC Saarbrücken s hodnotením 6.93. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Viktoria Köln nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.89, v porovnaní s 3 u FC Saarbrücken s priemerom 7.14. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u FC Viktoria Köln a 78% u FC Saarbrücken. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Viktoria Köln nazbierali v tejto sezóne 60 žltých kariet, v porovnaní s 46 u FC Saarbrücken. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Viktoria Köln je 24.0 (najmladší: T. Kloss (21), najstarší: S. Handle (32)), zatiaľ čo FC Saarbrücken má priemer 28.7 (najmladší: L. Wilhelm (22), najstarší: M. Zeitz (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Viktoria Köln majú priemerne 29 ligových štartov, oproti 28 u FC Saarbrücken. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Viktoria Köln3-4-1-24-3-3FC Saarbrücken
GKDEFMIDFWD
27Schulz22Boboy2Dietz18Kloss19Sponsel21Wolf5Munst7Handle8Engelha.10Otto23Zank13Menzel7Rizzuto18Wilhelm32Bormuth28Bretsch.6Sonthei.8Zeitz23Civeja20Pick9Brunker10Rabihic

Náhradníci

Tréner: Marian Wilhelm

Náhradníci

Tréner: Argirios Giannikis

FC Viktoria KölnSila pozíciíFC Saarbrücken
6.88
Ø Hodnotenie
7.02
7.26Brankár (1 v 1)7.15
0G 0A0G 0A
6.79Obranca (3 v 4)6.97
4G 2A2G 4A
6.86Záložník (5 v 3)6.93
7G 7A3G 3A
6.89Útočník (2 v 3)7.14
11G 7A13G 4A
FC Viktoria Köln3-4-1-2
27BrankárA. Schulz7.3
22ObrancaV. Boboy6.71G
2ObrancaL. Dietz6.81A
18ObrancaT. Kloss6.93G1A
19ZáložníkM. Sponsel6.92G1A
21ZáložníkL. M. Wolf6.81A
5ZáložníkL. Munst7.13G2A
7ZáložníkS. Handle7.02G3A
8ZáložníkF. Engelhardt6.5
10ÚtočníkD. Otto7.28G5A
23ÚtočníkB. Zank6.63G2A
FC Saarbrücken4-3-3
13BrankárP. Menzel7.2
7ObrancaC. Rizzuto7.21G2A
18ObrancaL. Wilhelm6.81A
32ObrancaR. Bormuth7.1
28ObrancaN. Bretschneider6.91G1A
6ZáložníkP. Sontheimer7.11G
8ZáložníkM. Zeitz6.8
23ZáložníkT. Civeja6.92G3A
20ÚtočníkF. Pick7.77G3A
9ÚtočníkK. Brunker7.05G
10ÚtočníkK. Rabihic6.71G1A

Prehľad zápasu

FC Viktoria Köln zdolal FC Saarbrücken 2:0. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: M. Sponsel 5′, V. Boboy 22′. Bolo udelených 6 žltých kariet. FC Viktoria Köln mal 45% držanie lopty, FC Saarbrücken mal 55%. FC Viktoria Köln mal 8 striel (6 na bránu), FC Saarbrücken mal 24 (9 na bránu). Očakávané góly: FC Viktoria Köln 1.79 — FC Saarbrücken 2.56. FC Viktoria Köln urobil 4 striedaní, FC Saarbrücken urobil 4.

Rivalita od 2025

FC Viktoria Köln vs FC Saarbrücken vzájomné výsledky

1 stretnutí
FC Viktoria Köln
0
výhier
Remízy
0
FC Saarbrücken
1
výhier
Góly spolu
3 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 21 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

FC Viktoria Köln

WLLWWW

FC Saarbrücken

WWDLDW

Predpoveď zápasu

FC Viktoria Köln

35%

Výhra domácich

 

35%

Remíza

FC Saarbrücken

30%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : FC Viktoria Köln or draw

57%Forma43%
42%Útok58%
60%Obrana40%
20%Vzájomné zápasy80%

Zranenia a stopky

FC Viktoria Köln

FC Saarbrücken

  • OtáznyA. Naïfi
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 10. 5. 2026