Menu

Waldhof Mannheim vs Ssv Ulm 1846

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

Carl-Benz Stadion, Mannheim6. februára 2026 o 19:00
Domáci

Waldhof Mannheim

21
Hostia

SSV Ulm 1846

Rozhodca: Tom Bauer

Udalosti zápasu

Waldhof Mannheim
SSV Ulm 1846
Výkop
F. Lohkemper

asistencia: A. Ferati

33′
43′Marcel Seegert
K. Asallari

asistencia: A. Ferati

45′
Polčas
L. KlunterO. Ogbemudia
46′
Diego Michel55′
66′
M. Brandt

asistencia: A. El-Zein

K. AsallariL. Bierschenk
67′
D. MichelN. X. Muteba NTumba
67′
75′
M. PepicE. Aksakal
75′
L. DajakuS. Mamba
M. ThalhammerV. Thill
77′
F. LohkemperT. Boyd
84′
84′
J. MeierN. Vukancic
84′
A. El-ZeinE. Loder
84′
M. SeegertJ. Boller
Niklas Hoffmann86′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal4
2Shots off Goal4
7Total Shots14
2Blocked Shots5
3Shots insidebox7
4Shots outsidebox7
9Fouls11
3Corner Kicks10
1Offsides2
38%Ball Possession62%
4Yellow Cards1
1Red Cards0
4Goalkeeper Saves1
319Total passes588
257Passes accurate492
81%Passes %84%
0.45expected_goals1.55
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Waldhof Mannheim je 6.94, v porovnaní s 6.87 u SSV Ulm 1846. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Waldhof Mannheim je A. Ferati (7.53), u SSV Ulm 1846 je to L. Dajaku (7.31).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Waldhof Mannheim prispeli v tejto sezóne 19 gólmi a 11 asistenciami, na čele s F. Lohkemper (12G). U SSV Ulm 1846 je to 15 gólov a 13 asistencií s lídrom D. Chessa (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Waldhof Mannheim nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.90, zatiaľ čo SSV Ulm 1846 má 4 obrancov s priemerom 6.82. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Waldhof Mannheim nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.84, oproti 5 u SSV Ulm 1846 s hodnotením 7.00. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Waldhof Mannheim nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.29, v porovnaní s 1 u SSV Ulm 1846 s priemerom 6.73. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Waldhof Mannheim a 80% u SSV Ulm 1846. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Waldhof Mannheim nazbierali v tejto sezóne 45 žltých kariet, v porovnaní s 56 u SSV Ulm 1846. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Waldhof Mannheim je 26.4 (najmladší: S. Ba (21), najstarší: F. Lohkemper (30)), zatiaľ čo SSV Ulm 1846 má priemer 26.1 (najmladší: M. Schmitt (19), najstarší: D. Chessa (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Waldhof Mannheim majú priemerne 27 ligových štartov, oproti 24 u SSV Ulm 1846. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Waldhof Mannheim4-4-24-2-3-1SSV Ulm 1846
GKDEFMIDFWD
1Nijhuis25Ba24Klunter6Hoffmann17Abifade20Asallari8Thalham.22Sietan28Michel10Ferati9Lohkemp.1Schmitt19Meier21Seegert18Bazzoli27Mazagg20Pepic14Dressel11Chessa23Brandt43Dajaku26El-Zein

Náhradníci

Tréner: Luc Holtz

Náhradníci

Tréner: Pavel Dotchev

Waldhof MannheimSila pozíciíSSV Ulm 1846
6.94
Ø Hodnotenie
6.87
6.82Brankár (1 v 1)6.59
0G 0A0G 0A
6.90Obranca (4 v 4)6.82
2G 3A2G 2A
6.84Záložník (4 v 5)7.00
3G 2A12G 9A
7.29Útočník (2 v 1)6.73
14G 6A1G 2A
Waldhof Mannheim4-4-2
1BrankárT. Nijhuis6.8
25ObrancaS. Ba6.81G
24ObrancaL. Klunter6.8
6ObrancaN. Hoffmann7.11G2A
17ObrancaS. Abifade6.91A
20ZáložníkK. Asallari6.92G
8ZáložníkM. Thalhammer6.8
22ZáložníkJ. Sietan6.9
28ZáložníkD. Michel6.81G2A
10ÚtočníkA. Ferati7.52G6A
9ÚtočníkF. Lohkemper7.012G
SSV Ulm 18464-2-3-1
1BrankárM. Schmitt6.6
19ObrancaJ. Meier6.7
21ObrancaM. Seegert6.81G1A
18ObrancaL. Bazzoli7.01A
27ObrancaL. Mazagg6.81G
20ZáložníkM. Pepic6.81G
14ZáložníkD. Dressel6.91A
11ZáložníkD. Chessa7.05G3A
23ZáložníkM. Brandt7.02G2A
43ZáložníkL. Dajaku7.34G3A
26ÚtočníkA. El-Zein6.71G2A

Prehľad zápasu

Waldhof Mannheim zdolal SSV Ulm 1846 2:1. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: F. Lohkemper 33′, K. Asallari 45′, M. Brandt 66′. Bolo udelených 5 žltých kariet, 1 červených kariet. Waldhof Mannheim mal 38% držanie lopty, SSV Ulm 1846 mal 62%. Waldhof Mannheim mal 7 striel (3 na bránu), SSV Ulm 1846 mal 14 (4 na bránu). Očakávané góly: Waldhof Mannheim 0.45 — SSV Ulm 1846 1.55. Waldhof Mannheim urobil 5 striedaní, SSV Ulm 1846 urobil 5.

Rivalita od 2025

Waldhof Mannheim vs SSV Ulm 1846 vzájomné výsledky

1 stretnutí
Waldhof Mannheim
1
výhier
Remízy
0
SSV Ulm 1846
0
výhier
Góly spolu
3 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 12 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Waldhof Mannheim

LDDLDD

SSV Ulm 1846

LLWLDW

Predpoveď zápasu

Waldhof Mannheim

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

SSV Ulm 1846

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : draw or SSV Ulm 1846 and +1.5 goals

40%Forma60%
44%Útok56%
38%Obrana63%
33%Vzájomné zápasy67%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 10. 5. 2026