Menu

Ssv Jahn Regensburg vs Fc Viktoria Koln

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

Jahnstadion Regensburg, Regensburg7. februára 2026 o 14:00
Domáci

SSV Jahn Regensburg

00
Hostia

FC Viktoria Köln

Rozhodca: Michael Nather

Udalosti zápasu

SSV Jahn Regensburg
FC Viktoria Köln
Výkop
Benedikt Saller30′
Polčas
60′
F. RonstadtY. Tonye
B. BauerO. Schonfelder
63′
S. StolzeC. Kuhlwetter
63′
74′
B. ZankJ. Sachse
74′
F. EngelhardtT. Eisenhuth
N. OliveiraP. Beckhoff
81′
88′Lucas Wolf
E. HottmannJ. X. Posselt
88′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal2
5Shots off Goal5
15Total Shots9
3Blocked Shots2
14Shots insidebox4
1Shots outsidebox5
12Fouls10
11Corner Kicks4
2Offsides2
47%Ball Possession53%
4Yellow Cards1
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves7
355Total passes380
260Passes accurate305
73%Passes %80%
1.88expected_goals0.60
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SSV Jahn Regensburg je 7.04, v porovnaní s 6.86 u FC Viktoria Köln. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SSV Jahn Regensburg je A. Fein (7.60), u FC Viktoria Köln je to A. Schulz (7.26).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SSV Jahn Regensburg prispeli v tejto sezóne 26 gólmi a 19 asistenciami, na čele s E. Hottmann (9G). U FC Viktoria Köln je to 23 gólov a 15 asistencií s lídrom D. Otto (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SSV Jahn Regensburg nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.96, zatiaľ čo FC Viktoria Köln má 3 obrancov s priemerom 6.80. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SSV Jahn Regensburg nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.98, oproti 5 u FC Viktoria Köln s hodnotením 6.79. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SSV Jahn Regensburg nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.19, v porovnaní s 2 u FC Viktoria Köln s priemerom 6.89. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 74% u SSV Jahn Regensburg a 82% u FC Viktoria Köln. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SSV Jahn Regensburg nazbierali v tejto sezóne 53 žltých kariet, v porovnaní s 53 u FC Viktoria Köln. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SSV Jahn Regensburg je 24.8 (najmladší: L. Wurm (19), najstarší: B. Saller (33)), zatiaľ čo FC Viktoria Köln má priemer 24.0 (najmladší: T. Kloss (21), najstarší: S. Handle (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SSV Jahn Regensburg majú priemerne 28 ligových štartov, oproti 29 u FC Viktoria Köln. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SSV Jahn Regensburg3-4-33-5-2FC Viktoria Köln
GKDEFMIDFWD
1Gebhardt31Matzler37Wurm44Karbste.25Oliveira29Fein6Saller26Bauer22Stolze21Hottmann11Eiching.27Schulz19Sponsel22Boboy18Kloss7Handle8Engelha.21Wolf5Munst34Ronstadt23Zank10Otto

Náhradníci

Tréner: Michael Wimmer

Náhradníci

Tréner: Marian Wilhelm

SSV Jahn RegensburgSila pozíciíFC Viktoria Köln
7.04
Ø Hodnotenie
6.86
7.03Brankár (1 v 1)7.26
0G 0A0G 0A
6.96Obranca (3 v 3)6.80
5G 2A6G 2A
6.98Záložník (4 v 5)6.79
4G 8A6G 6A
7.19Útočník (3 v 2)6.89
17G 9A11G 7A
SSV Jahn Regensburg3-4-3
1BrankárF. Gebhardt7.0
31ObrancaL. Matzler6.71G
37ObrancaL. Wurm7.12G2A
44ObrancaM. Karbstein7.22G
25ZáložníkN. Oliveira6.71G3A
29ZáložníkA. Fein7.61G4A
6ZáložníkB. Saller6.81G
26ZáložníkB. Bauer6.81G1A
22ÚtočníkS. Stolze6.81A
21ÚtočníkE. Hottmann7.39G4A
11ÚtočníkN. Eichinger7.58G4A
FC Viktoria Köln3-5-2
27BrankárA. Schulz7.3
19ObrancaM. Sponsel6.92G1A
22ObrancaV. Boboy6.71G
18ObrancaT. Kloss6.93G1A
7ZáložníkS. Handle7.02G3A
8ZáložníkF. Engelhardt6.5
21ZáložníkL. M. Wolf6.81A
5ZáložníkL. Munst7.13G2A
34ZáložníkF. Ronstadt6.51G
23ÚtočníkB. Zank6.63G2A
10ÚtočníkD. Otto7.28G5A

Prehľad zápasu

SSV Jahn Regensburg a FC Viktoria Köln remizovali 0:0. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Bolo udelených 5 žltých kariet. SSV Jahn Regensburg mal 47% držanie lopty, FC Viktoria Köln mal 53%. SSV Jahn Regensburg mal 15 striel (7 na bránu), FC Viktoria Köln mal 9 (2 na bránu). Očakávané góly: SSV Jahn Regensburg 1.88 — FC Viktoria Köln 0.60. SSV Jahn Regensburg urobil 4 striedaní, FC Viktoria Köln urobil 3.

Rivalita od 2025

SSV Jahn Regensburg vs FC Viktoria Köln vzájomné výsledky

1 stretnutí
SSV Jahn Regensburg
0
výhier
Remízy
0
FC Viktoria Köln
1
výhier
Góly spolu
1 · 1.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
0/1 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 10 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

SSV Jahn Regensburg

WWLDWL

FC Viktoria Köln

WLLWWW

Predpoveď zápasu

SSV Jahn Regensburg

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

FC Viktoria Köln

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or FC Viktoria Köln

50%Forma50%
50%Útok50%
42%Obrana58%
29%Vzájomné zápasy71%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 10. 5. 2026