Menu

Hoffenheim Ii vs Fc Viktoria Koln

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

Dietmar-Hopp Stadion, Sinsheim22. februára 2026 o 19:30
13
Hostia

FC Viktoria Köln

Udalosti zápasu

Hoffenheim II
FC Viktoria Köln
Výkop
18′M. Sponsel
20′
Y. Tonye

asistencia: L. Munst

D. Zeitler

asistencia: L. Duric

25′
Polčas
46′
S. KozukiL. Popp
L. Engelns53′
Y. Eduardo55′
55′V. Boboy
K. Frees56′
63′
Y. TonyeT. Eisenhuth
66′B. Zank
Y. EduardoO. Hencke
68′
K. FreesF. Bahr
70′
76′
F. EngelhardtT. Kloss
76′
D. OttoJ. Sachse
79′
J. Sachse

asistencia: L. Munst

82′
B. Zank

asistencia: J. Sachse

A. LlugiqiD. Dagdeviren
82′
N. AbrahaA. Honajzer
83′
P. HennrichB. Makanda
83′
L. Duric88′
90′
L. MunstR. Velasco
Riadny čas

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Hoffenheim II je 6.94, v porovnaní s 6.83 u FC Viktoria Köln. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Hoffenheim II je L. Duric (7.29), u FC Viktoria Köln je to A. Schulz (7.26).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Hoffenheim II prispeli v tejto sezóne 30 gólmi a 14 asistenciami, na čele s D. Zeitler (12G). U FC Viktoria Köln je to 21 gólov a 14 asistencií s lídrom D. Otto (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Hoffenheim II nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.87, zatiaľ čo FC Viktoria Köln má 4 obrancov s priemerom 6.83. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Hoffenheim II nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.95, oproti 4 u FC Viktoria Köln s hodnotením 6.73. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Hoffenheim II nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.01, v porovnaní s 2 u FC Viktoria Köln s priemerom 6.85. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Hoffenheim II a 81% u FC Viktoria Köln. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Hoffenheim II nazbierali v tejto sezóne 42 žltých kariet, v porovnaní s 48 u FC Viktoria Köln. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Hoffenheim II je 20.2 (najmladší: N. Abraha (17), najstarší: A. Llugiqi (23)), zatiaľ čo FC Viktoria Köln má priemer 24.1 (najmladší: Y. Tonye (21), najstarší: S. Handle (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Hoffenheim II majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 27 u FC Viktoria Köln. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Hoffenheim II4-2-3-13-4-2-1FC Viktoria Köln
GKDEFMIDFWD
32Philipp13Abraha49Luhrs6Lassig5Frees17Engelns10Duric22Llugiqi31Eduardo11Hennrich38Zeitler27Schulz19Sponsel2Dietz22Boboy41Kozuki5Munst8Engelha.7Handle30Tonye10Otto23Zank

Náhradníci

Tréner: Stefan Kleineheismann

Náhradníci

Tréner: Marian Wilhelm

Hoffenheim IISila pozíciíFC Viktoria Köln
6.94
Ø Hodnotenie
6.83
Brankár (1 v 1)7.26
0G 0A0G 0A
6.87Obranca (4 v 4)6.83
5G 1A5G 5A
6.95Záložník (3 v 4)6.73
8G 5A7G 4A
7.01Útočník (3 v 2)6.85
17G 8A9G 5A
Hoffenheim II4-2-3-1
32BrankárT. Philipp
13ObrancaN. Abraha6.6
49ObrancaY. Luhrs7.11G
6ObrancaV. Lassig7.03G1A
5ObrancaK. Frees6.81G
17ZáložníkL. Engelns7.01G
10ZáložníkL. Duric7.37G4A
22ZáložníkA. Llugiqi6.51A
31ÚtočníkY. Eduardo6.82A
11ÚtočníkP. Hennrich7.15G4A
38ÚtočníkD. Zeitler7.212G2A
FC Viktoria Köln3-4-2-1
27BrankárA. Schulz7.3
19ObrancaM. Sponsel6.92G1A
2ObrancaL. Dietz6.81A
22ObrancaV. Boboy6.71G
7ObrancaS. Handle7.02G3A
41ZáložníkS. Kozuki6.61G
5ZáložníkL. Munst7.13G2A
8ZáložníkF. Engelhardt6.5
23ZáložníkB. Zank6.63G2A
30ÚtočníkY. Tonye6.51G
10ÚtočníkD. Otto7.28G5A

Prehľad zápasu

FC Viktoria Köln zdolal Hoffenheim II 3:1. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: Y. Tonye 20′, D. Zeitler 25′, J. Sachse 79′, B. Zank 82′. Bolo udelených 9 žltých kariet. Hoffenheim II urobil 5 striedaní, FC Viktoria Köln urobil 5.

Rivalita od 2025

Hoffenheim II vs FC Viktoria Köln vzájomné výsledky

1 stretnutí
Hoffenheim II
0
výhier
Remízy
0
FC Viktoria Köln
1
výhier
Góly spolu
3 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 21 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Hoffenheim II

LLLDDW

FC Viktoria Köln

WLLWWW

Predpoveď zápasu

Hoffenheim II

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

FC Viktoria Köln

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or FC Viktoria Köln

17%Forma83%
55%Útok45%
32%Obrana68%
0%Vzájomné zápasy100%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 10. 5. 2026