Menu

Ssv Jahn Regensburg vs Sv Wehen

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

Jahnstadion Regensburg, Regensburg21. februára 2026 o 14:00
21
Hostia

SV Wehen

Rozhodca: Felix Weller

Udalosti zápasu

SSV Jahn Regensburg
SV Wehen
Výkop
24′Justin Janitzek
Noel Eichinger

asistencia: Eric Hottmann

28′
Polčas
46′
Sascha MockenhauptFabian Greilinger
46′
Justin JanitzekDonny Bogičević
46′
Ryan JohanssonLukas Schleimer
Malte Karbstein55′
Eric Hottmann64′
Christian KühlwetterJohn Xaver Posselt
67′
Benedikt SallerPhilipp Muller
67′
Adrian Fein73′
73′
Florian HübnerNikolas Agrafiotis
Malte Karbstein

asistencia: Noel Eichinger

74′
Noel EichingerPhil Beckhoff
75′
84′Fabian Greilinger
86′
Moritz Flotho

asistencia: Fabian Greilinger

Adrian FeinLeo Mätzler
88′
Nicolas Oliveira KisilowskiSebastian Stolze
88′
88′
Tarık GözüşirinIbrahim Ati Allah
Benedikt Bauer90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

0Shots on Goal0
0Shots off Goal0
0Total Shots0
0Blocked Shots0
0Shots insidebox0
0Shots outsidebox0
0Fouls0
0Corner Kicks0
0Offsides0
0Ball Possession0
4Yellow Cards2
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves0
0Total passes0
0Passes accurate0
0Passes %0
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SSV Jahn Regensburg je 7.05, v porovnaní s 6.94 u SV Wehen. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SSV Jahn Regensburg je A. Fein (7.60), u SV Wehen je to N. Brdar (7.14).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SSV Jahn Regensburg prispeli v tejto sezóne 30 gólmi a 20 asistenciami, na čele s E. Hottmann (9G). U SV Wehen je to 24 gólov a 17 asistencií s lídrom M. Flotho (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SSV Jahn Regensburg nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.95, zatiaľ čo SV Wehen má 3 obrancov s priemerom 6.92. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SSV Jahn Regensburg nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.99, oproti 6 u SV Wehen s hodnotením 6.90. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SSV Jahn Regensburg nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.40, v porovnaní s 1 u SV Wehen s priemerom 7.08. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 75% u SSV Jahn Regensburg a 79% u SV Wehen. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SSV Jahn Regensburg nazbierali v tejto sezóne 57 žltých kariet, v porovnaní s 68 u SV Wehen. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SSV Jahn Regensburg je 24.8 (najmladší: L. Wurm (19), najstarší: B. Saller (33)), zatiaľ čo SV Wehen má priemer 25.6 (najmladší: N. Brdar (20), najstarší: F. Hubner (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SSV Jahn Regensburg majú priemerne 28 ligových štartov, oproti 30 u SV Wehen. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SSV Jahn Regensburg4-4-23-4-2-1SV Wehen
GKDEFMIDFWD
1Gebhardt37Wurm4Strauss44Karbste.26Bauer25Oliveira6Saller29Fein30Kuhlwet.11Eiching.21Hottmann31Brdar27Gilleke.19Hubner15Janitzek4Mockenh.6Fechner11Gozusir.5May20Johanss.29Kaya28Flotho

Náhradníci

Tréner: Michael Wimmer

Náhradníci

Tréner: Daniel Scherning

SSV Jahn RegensburgSila pozíciíSV Wehen
7.05
Ø Hodnotenie
6.94
7.03Brankár (1 v 1)7.14
0G 0A0G 0A
6.95Obranca (4 v 3)6.92
6G 3A3G 4A
6.99Záložník (4 v 6)6.90
7G 9A12G 10A
7.40Útočník (2 v 1)7.08
17G 8A9G 3A
SSV Jahn Regensburg4-4-2
1BrankárF. Gebhardt7.0
37ObrancaL. Wurm7.12G2A
4ObrancaF. Strauss6.71G
44ObrancaM. Karbstein7.22G
26ObrancaB. Bauer6.81G1A
25ZáložníkN. Oliveira6.71G3A
6ZáložníkB. Saller6.81G
29ZáložníkA. Fein7.61G4A
30ZáložníkC. Kuhlwetter6.94G2A
11ÚtočníkN. Eichinger7.58G4A
21ÚtočníkE. Hottmann7.39G4A
SV Wehen3-4-2-1
31BrankárN. Brdar7.1
27ObrancaJ. Gillekens6.91G2A
19ObrancaF. Hubner6.81G1A
15ObrancaJ. Janitzek7.01G1A
4ZáložníkS. Mockenhaupt6.72A
6ZáložníkG. Fechner6.6
11ZáložníkT. Gozusirin7.14G1A
5ZáložníkN. May7.14A
20ZáložníkR. Johansson6.91G1A
29ZáložníkF. Kaya6.97G2A
28ÚtočníkM. Flotho7.19G3A

Prehľad zápasu

SSV Jahn Regensburg zdolal SV Wehen 2:1. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: Noel Eichinger 28′, Malte Karbstein 74′, Moritz Flotho 86′. Bolo udelených 6 žltých kariet. SSV Jahn Regensburg urobil 5 striedaní, SV Wehen urobil 5.

Rivalita od 2011

SSV Jahn Regensburg vs SV Wehen vzájomné výsledky

13 stretnutí
SSV Jahn Regensburg
8
výhier
Remízy
3
SV Wehen
2
výhier
Góly spolu
37 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
7/13 · 54%
Nad 2,5
8/13 · 62%

Aktuálna forma

SSV Jahn Regensburg

WWLDWL

SV Wehen

LDDLLL

Predpoveď zápasu

SSV Jahn Regensburg

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

SV Wehen

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or SV Wehen

24%Forma76%
20%Útok80%
27%Obrana73%
62%Vzájomné zápasy38%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026