Menu

Erzgebirge Aue vs Vfl Osnabruck

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

Erzgebirgsstadion, Aue28. februára 2026 o 14:00

Udalosti zápasu

Erzgebirge Aue
VfL Osnabrück
Výkop
8′Lars Kehl
17′
I. Badjie
J. Gunther-Schmidt

asistencia: J. Ehlers

42′
Marvin Stefaniak44′
Polčas
Eric Uhlmann61′
63′
I. BadjieT. Lesueur
J. Gunther-SchmidtJ. Guttau
68′
J. EhlersM. Schmid
68′
73′
T. Lesueur

asistencia: L. Kehl

76′
R. Meissner

asistencia: T. Lesueur

M. StefaniakE. Weinhauer
78′
M. ClausenA. F. Ocansey V.
78′
80′
L. KehlR. Tesche
Tristan Zobel84′
E. UhlmannL. Simnica
84′
87′
K. ProgerB. Ajdini
87′
R. MeissnerJ. Kania
87′
F. WagnerT. Janotta
89′Robert Tesche
Riadny čas

Štatistiky zápasu

0Shots on Goal0
0Shots off Goal0
0Total Shots0
0Blocked Shots0
0Shots insidebox0
0Shots outsidebox0
0Fouls0
0Corner Kicks0
0Offsides0
0Ball Possession0
3Yellow Cards2
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves0
0Total passes0
0Passes accurate0
0Passes %0
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Erzgebirge Aue je 6.81, v porovnaní s 6.99 u VfL Osnabrück. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Erzgebirge Aue je M. Stefaniak (7.29), u VfL Osnabrück je to R. Meissner (7.48).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Erzgebirge Aue prispeli v tejto sezóne 15 gólmi a 8 asistenciami, na čele s M. Bar (5G). U VfL Osnabrück je to 30 gólov a 23 asistencií s lídrom R. Meissner (12G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Erzgebirge Aue nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.79, zatiaľ čo VfL Osnabrück má 3 obrancov s priemerom 7.02. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Erzgebirge Aue nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.77, oproti 6 u VfL Osnabrück s hodnotením 6.89. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Erzgebirge Aue nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.93, v porovnaní s 1 u VfL Osnabrück s priemerom 7.48. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u Erzgebirge Aue a 75% u VfL Osnabrück. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Erzgebirge Aue nazbierali v tejto sezóne 57 žltých kariet, v porovnaní s 40 u VfL Osnabrück. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Erzgebirge Aue je 27.8 (najmladší: P. Fallmann (22), najstarší: M. Mannel (37)), zatiaľ čo VfL Osnabrück má priemer 25.9 (najmladší: K. Wiethaup (20), najstarší: L. Jonsson (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Erzgebirge Aue majú priemerne 28 ligových štartov, oproti 30 u VfL Osnabrück. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Erzgebirge Aue4-1-4-13-4-2-1VfL Osnabrück
GKDEFMIDFWD
1Mannel17Fallmann16Malone25Zobel29Collins11Uhlmann8Clausen10Gunther.34Stefani.24Ehlers15Bar21Jonsson27Fabinski24Muller25Wiemann10Proger26Wagner19Wiethaup3Christe.37Badjie18Kehl11Meissner

Náhradníci

Tréner: Christoph Dabrowski

Náhradníci

Tréner: Timo Schultz

Erzgebirge AueSila pozíciíVfL Osnabrück
6.81
Ø Hodnotenie
6.99
6.99Brankár (1 v 1)7.04
0G 0A0G 0A
6.79Obranca (4 v 3)7.02
2G 2A5G 2A
6.77Záložník (5 v 6)6.89
8G 6A13G 13A
6.93Útočník (1 v 1)7.48
5G 0A12G 8A
Erzgebirge Aue4-1-4-1
1BrankárM. Mannel7.0
17ObrancaP. Fallmann6.91A
16ObrancaR. Malone7.11G
25ObrancaT. Zobel6.71G
29ObrancaJ. Collins6.51A
11ZáložníkE. Uhlmann6.61A
8ZáložníkM. Clausen6.72A
10ZáložníkJ. Gunther-Schmidt6.73G2A
34ZáložníkM. Stefaniak7.33G
24ZáložníkJ. Ehlers6.52G1A
15ÚtočníkM. Bar6.95G
VfL Osnabrück3-4-2-1
21BrankárL. Jonsson7.0
27ObrancaR. Fabinski7.01G2A
24ObrancaJ. Muller7.01G
25ObrancaN. Wiemann7.03G
10ZáložníkK. Proger6.61G1A
26ZáložníkF. Wagner6.91G
19ZáložníkK. Wiethaup6.71A
3ZáložníkF. Christensen7.12G2A
37ZáložníkI. Badjie6.86G1A
18ZáložníkL. Kehl7.23G8A
11ÚtočníkR. Meissner7.512G8A

Prehľad zápasu

VfL Osnabrück zdolal Erzgebirge Aue 3:1. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: I. Badjie 17′, J. Gunther-Schmidt 42′, T. Lesueur 73′, R. Meissner 76′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Erzgebirge Aue urobil 5 striedaní, VfL Osnabrück urobil 5.

Rivalita od 2013

Erzgebirge Aue vs VfL Osnabrück vzájomné výsledky

12 stretnutí
Erzgebirge Aue
4
výhier
Remízy
5
VfL Osnabrück
3
výhier
Góly spolu
20 · 1.7/zápas
Obaja skórovali
4/12 · 33%
Nad 2,5
4/12 · 33%

Aktuálna forma

Erzgebirge Aue

WDDDLL

VfL Osnabrück

WWWWLW

Predpoveď zápasu

Erzgebirge Aue

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

VfL Osnabrück

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or VfL Osnabrück

15%Forma85%
31%Útok69%
23%Obrana77%
38%Vzájomné zápasy62%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026