Menu

Havelse vs Fc Viktoria Koln

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

Eilenriedestadion, Hannover14. marca 2026 o 14:00
Domáci

Havelse

32
Hostia

FC Viktoria Köln

Rozhodca: Yannick Sager

Udalosti zápasu

Havelse
FC Viktoria Köln
Výkop
24′
S. Handle

asistencia: D. Otto

35′
L. Munst

asistencia: B. Zank

J. OltroggeN. Boujellab
38′
Polčas
C. ScheppA. Rexhepi
53′
S. BelkahiaN. Plume
61′
M. PolsterM. Ilic
61′
69′Arne Schulz
N. Boujellab

asistencia: L. Sommer

69′
71′
L. DietzV. Boboy
Noah Plume72′
75′
F. EngelhardtT. Eisenhuth
76′
B. ZankF. Ronstadt
76′
R. VelascoJ. Sachse
78′Meiko Sponsel
J. Berger

Penalty

78′
Dennis Duah87′
87′
L. MunstL. Popp
90+7′Jakob Sachse
M. Ilic

asistencia: R. Muller

90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

0Shots on Goal0
0Shots off Goal0
0Total Shots0
0Blocked Shots0
0Shots insidebox0
0Shots outsidebox0
0Fouls0
0Corner Kicks0
0Offsides0
0Ball Possession0
3Yellow Cards3
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves0
0Total passes0
0Passes accurate0
0Passes %0
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Havelse je 6.64, v porovnaní s 6.91 u FC Viktoria Köln. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Havelse je S. Belkahia (6.79), u FC Viktoria Köln je to A. Schulz (7.26).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Havelse prispeli v tejto sezóne 8 gólmi a 4 asistenciami, na čele s R. Muller (3G). U FC Viktoria Köln je to 21 gólov a 16 asistencií s lídrom D. Otto (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Havelse nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.66, zatiaľ čo FC Viktoria Köln má 3 obrancov s priemerom 6.86. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Havelse nasadzuje 6 stredopoliarov s priemerom 6.52, oproti 5 u FC Viktoria Köln s hodnotením 6.87. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Havelse nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.73, v porovnaní s 2 u FC Viktoria Köln s priemerom 6.89. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u Havelse a 80% u FC Viktoria Köln. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Havelse nazbierali v tejto sezóne 24 žltých kariet, v porovnaní s 56 u FC Viktoria Köln. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Havelse je 25.6 (najmladší: D. Duah (22), najstarší: J. Oltrogge (30)), zatiaľ čo FC Viktoria Köln má priemer 24.1 (najmladší: T. Kloss (21), najstarší: S. Handle (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Havelse majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 30 u FC Viktoria Köln. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Havelse3-4-1-23-4-1-2FC Viktoria Köln
GKDEFMIDFWD
29Quindt15Duah6Belkahia4Kolgeci22Sommer31Oltrogge8Berger43Polster10Duker23Muller20Schepp27Schulz19Sponsel2Dietz18Kloss11Velasco21Wolf8Engelha.7Handle5Munst23Zank10Otto

Náhradníci

Tréner: Samir Ferchichi

Náhradníci

Tréner: Marian Wilhelm

HavelseSila pozíciíFC Viktoria Köln
6.64
Ø Hodnotenie
6.91
Brankár (0 v 1)7.26
0G 0A
6.66Obranca (3 v 3)6.86
2G 0A5G 3A
6.52Záložník (6 v 5)6.87
0G 1A5G 6A
6.73Útočník (2 v 2)6.89
6G 3A11G 7A
Havelse3-4-1-2
15ObrancaD. Duah6.4
6ObrancaS. Belkahia6.82G
4ObrancaB. Kolgeci6.8
29ZáložníkN. Quindt
22ZáložníkL. Sommer
31ZáložníkJ. Oltrogge6.51A
8ZáložníkJ. Berger
43ZáložníkM. Polster6.5
10ZáložníkJ. Duker
23ÚtočníkR. Muller6.73G3A
20ÚtočníkC. Schepp6.83G
FC Viktoria Köln3-4-1-2
27BrankárA. Schulz7.3
19ObrancaM. Sponsel6.92G1A
2ObrancaL. Dietz6.81A
18ObrancaT. Kloss6.93G1A
11ZáložníkR. Velasco6.9
21ZáložníkL. M. Wolf6.81A
8ZáložníkF. Engelhardt6.5
7ZáložníkS. Handle7.02G3A
5ZáložníkL. Munst7.13G2A
23ÚtočníkB. Zank6.63G2A
10ÚtočníkD. Otto7.28G5A

Prehľad zápasu

Havelse zdolal FC Viktoria Köln 3:2. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: S. Handle 24′, L. Munst 35′, N. Boujellab 69′, J. Berger 78′ (pen.), M. Ilic 90′. Bolo udelených 6 žltých kariet. Havelse urobil 4 striedaní, FC Viktoria Köln urobil 5.

Rivalita od 2025

Havelse vs FC Viktoria Köln vzájomné výsledky

1 stretnutí
Havelse
0
výhier
Remízy
0
FC Viktoria Köln
1
výhier
Góly spolu
5 · 5.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 41 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Havelse

LWLWWL

FC Viktoria Köln

WLLWWW

Predpoveď zápasu

Havelse

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

FC Viktoria Köln

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or FC Viktoria Köln

13%Forma88%
42%Útok58%
29%Obrana71%
50%Vzájomné zápasy50%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 10. 5. 2026