Menu

Erzgebirge Aue vs Sv Wehen

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

Erzgebirgsstadion, Aue25. apríla 2026 o 14:00
22
Hostia

SV Wehen

Rozhodca: Davina Lutz

Udalosti zápasu

Erzgebirge Aue
SV Wehen
Výkop
23′
M. Flotho

asistencia: S. Mockenhaupt

T. Zobel
27′
Polčas
46′
S. MockenhauptB. Nink
57′Tim Neubert
M. BarJ. Gunther-Schmidt
60′
A. BaryllaM. Seiffert
60′
65′
T. NeubertJ. Lewald
65′
R. KalemL. Schleimer
67′Niklas May
69′Niklas May
69′Niklas May
73′
F. KayaF. Greilinger
E. MajetschakE. Uhlmann
75′
78′
T. Gozusirin
M. SchmidA. F. Ocansey V.
82′
82′
D. BogicevicN. Agrafiotis
M. Seiffert

asistencia: J. Collins

85′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

0Shots on Goal0
0Shots off Goal0
0Total Shots0
0Blocked Shots0
0Shots insidebox0
0Shots outsidebox0
0Fouls0
0Corner Kicks0
0Offsides0
0Ball Possession0
0Yellow Cards3
0Red Cards1
0Goalkeeper Saves0
0Total passes0
0Passes accurate0
0Passes %0
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Erzgebirge Aue je 6.83, v porovnaní s 6.93 u SV Wehen. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Erzgebirge Aue je L. Lord (7.39), u SV Wehen je to F. Stritzel (7.15).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Erzgebirge Aue prispeli v tejto sezóne 12 gólmi a 3 asistenciami, na čele s M. Bar (5G). U SV Wehen je to 24 gólov a 16 asistencií s lídrom M. Flotho (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Erzgebirge Aue nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.75, zatiaľ čo SV Wehen má 5 obrancov s priemerom 6.86. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Erzgebirge Aue nasadzuje 2 stredopoliarov s priemerom 6.83, oproti 3 u SV Wehen s hodnotením 6.92. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Erzgebirge Aue nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.79, v porovnaní s 2 u SV Wehen s priemerom 6.97. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u Erzgebirge Aue a 79% u SV Wehen. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Erzgebirge Aue nazbierali v tejto sezóne 35 žltých kariet, v porovnaní s 59 u SV Wehen. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Erzgebirge Aue je 26.8 (najmladší: L. Lord (22), najstarší: R. Malone (33)), zatiaľ čo SV Wehen má priemer 24.7 (najmladší: T. Neubert (18), najstarší: S. Mockenhaupt (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Erzgebirge Aue majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 27 u SV Wehen. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Erzgebirge Aue4-4-23-4-3SV Wehen
GKDEFMIDFWD
22Lord23Barylla16Malone25Zobel29Collins39Schmid20Fabisch13Majetsc.7Weinhau.15Bar9Bornsch.16Stritzel24Neubert27Gilleke.15Janitzek4Mockenh.8Bogicev.11Gozusir.5May29Kaya28Flotho10Kalem

Náhradníci

Tréner: Christoph Dabrowski

Náhradníci

Tréner: Daniel Scherning

Erzgebirge AueSila pozíciíSV Wehen
6.83
Ø Hodnotenie
6.93
7.39Brankár (1 v 1)7.15
0G 0A0G 0A
6.75Obranca (5 v 5)6.86
3G 2A2G 9A
6.83Záložník (2 v 3)6.92
2G 0A6G 2A
6.79Útočník (3 v 2)6.97
7G 1A16G 5A
Erzgebirge Aue4-4-2
22BrankárL. Lord7.4
23ObrancaA. Barylla6.71A
16ObrancaR. Malone7.11G
25ObrancaT. Zobel6.71G
29ObrancaJ. Collins6.51A
13ObrancaE. Majetschak6.81G
39ZáložníkM. Schmid
20ZáložníkJ. Fabisch6.82G
7ÚtočníkE. Weinhauer6.81G1A
15ÚtočníkM. Bar6.95G
9ÚtočníkR. Bornschein6.71G
SV Wehen3-4-3
16BrankárF. Stritzel7.2
24ObrancaT. Neubert6.5
27ObrancaJ. Gillekens6.91G2A
15ObrancaJ. Janitzek7.01G1A
4ObrancaS. Mockenhaupt6.72A
5ObrancaN. May7.14A
8ZáložníkD. Bogicevic6.82G
11ZáložníkT. Gozusirin7.14G1A
10ZáložníkR. Kalem6.81A
29ÚtočníkF. Kaya6.97G2A
28ÚtočníkM. Flotho7.19G3A

Prehľad zápasu

Erzgebirge Aue a SV Wehen remizovali 2:2. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: M. Flotho 23′, T. Zobel 27′, T. Gozusirin 78′, M. Seiffert 85′. Bolo udelených 3 žltých kariet, 1 červených kariet. Erzgebirge Aue urobil 4 striedaní, SV Wehen urobil 5.

Rivalita od 2015

Erzgebirge Aue vs SV Wehen vzájomné výsledky

10 stretnutí
Erzgebirge Aue
4
výhier
Remízy
1
SV Wehen
5
výhier
Góly spolu
29 · 2.9/zápas
Obaja skórovali
6/10 · 60%
Nad 2,5
5/10 · 50%

Aktuálna forma

Erzgebirge Aue

WDDDLL

SV Wehen

LDDLLL

Predpoveď zápasu

Erzgebirge Aue

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

SV Wehen

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Erzgebirge Aue or draw

67%Forma33%
58%Útok42%
54%Obrana46%
60%Vzájomné zápasy40%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026