Menu

Tsv 1860 Munchen vs Ssv Ulm 1846

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

Städtisches Stadion an der Grünwalder Straße, Munich25. apríla 2026 o 14:00
Domáci

TSV 1860 München

32
Rozhodca: Nico Fuchs

Udalosti zápasu

TSV 1860 München
SSV Ulm 1846
Výkop
29′Niko Vukančić
Polčas
M. WolframJ. Steinkotter
46′
S. AlthausD. Dordan
46′
51′Lucas Roser
56′
L. RoserE. Loder
Kevin Volland72′
72′Luca Bazzoli
T. Danhof
74′
K. VollandF. Niederlechner
75′
M. RittmullerS. Dulic
75′
S. Haugen

asistencia: F. Niederlechner

77′
80′Niko Vukančić
80′Niko Vukančić
81′
M. PepicL. Mazagg
81′
L. DajakuE. Anderson Brown
Thore Jacobsen82′
83′
E. Loder

asistencia: D. Chessa

F. Niederlechner

asistencia: J. Steinkotter

84′
Florian Niederlechner85′
T. JacobsenL. Husic
87′
Tim Danhof90+5′
90′
D. ChessaB. Westermeier
90′
M. BrandtT. E. Sevik
90′
E. Anderson Brown

asistencia: L. Bazzoli

Riadny čas

Štatistiky zápasu

0Shots on Goal0
0Shots off Goal0
0Total Shots0
0Blocked Shots0
0Shots insidebox0
0Shots outsidebox0
0Fouls0
0Corner Kicks0
0Offsides0
0Ball Possession0
4Yellow Cards5
0Red Cards1
0Goalkeeper Saves0
0Total passes0
0Passes accurate0
0Passes %0
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy TSV 1860 München je 6.98, v porovnaní s 6.91 u SSV Ulm 1846. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč TSV 1860 München je T. Dahne (7.29), u SSV Ulm 1846 je to L. Dajaku (7.31).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky TSV 1860 München prispeli v tejto sezóne 23 gólmi a 12 asistenciami, na čele s S. Haugen (13G). U SSV Ulm 1846 je to 19 gólov a 14 asistencií s lídrom D. Chessa (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

TSV 1860 München nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.89, zatiaľ čo SSV Ulm 1846 má 4 obrancov s priemerom 6.83. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

TSV 1860 München nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.94, oproti 5 u SSV Ulm 1846 s hodnotením 7.00. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

TSV 1860 München nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.22, v porovnaní s 1 u SSV Ulm 1846 s priemerom 6.80. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u TSV 1860 München a 79% u SSV Ulm 1846. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu TSV 1860 München nazbierali v tejto sezóne 43 žltých kariet, v porovnaní s 55 u SSV Ulm 1846. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky TSV 1860 München je 27.1 (najmladší: S. Althaus (19), najstarší: K. Volland (33)), zatiaľ čo SSV Ulm 1846 má priemer 27.3 (najmladší: N. Vukancic (23), najstarší: D. Chessa (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu TSV 1860 München majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 26 u SSV Ulm 1846. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

TSV 1860 München4-2-3-13-4-2-1SSV Ulm 1846
GKDEFMIDFWD
21Dahne29Rittmul.37Schiffe.3Voet27Pfeifer5Jacobsen20Althaus2Danhof31Volland30Wolfram22Haugen39Ortag18Bazzoli14Dressel3Vukancic19Meier20Pepic23Brandt32Kolle11Chessa43Dajaku9Roser

Náhradníci

Tréner: Markus Kauczinski

Náhradníci

Tréner: Pavel Dotchev

TSV 1860 MünchenSila pozíciíSSV Ulm 1846
6.98
Ø Hodnotenie
6.91
7.29Brankár (1 v 1)6.94
0G 0A0G 0A
6.89Obranca (4 v 4)6.83
1G 4A3G 4A
6.94Záložník (5 v 5)7.00
9G 7A12G 9A
7.22Útočník (1 v 1)6.80
13G 1A4G 1A
TSV 1860 München4-2-3-1
21BrankárT. Dahne7.3
37ObrancaR. Schifferl7.0
3ObrancaS. Voet7.01A
27ObrancaM. Pfeifer6.81A
2ObrancaT. Danhof6.81G2A
29ZáložníkM. Rittmuller6.81G1A
5ZáložníkT. Jacobsen7.14G1A
20ZáložníkS. Althaus6.81A
31ZáložníkK. Volland7.13G4A
30ZáložníkM. Wolfram7.01G
22ÚtočníkS. Haugen7.213G1A
SSV Ulm 18463-4-2-1
39BrankárC. Ortag6.9
18ObrancaL. Bazzoli7.01A
3ObrancaN. Vukancic6.81A
19ObrancaJ. Meier6.7
32ObrancaN. Kolle6.83G2A
14ZáložníkD. Dressel6.91A
20ZáložníkM. Pepic6.81G
23ZáložníkM. Brandt7.02G2A
11ZáložníkD. Chessa7.05G3A
43ZáložníkL. Dajaku7.34G3A
9ÚtočníkL. Roser6.84G1A

Prehľad zápasu

TSV 1860 München zdolal SSV Ulm 1846 3:2. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: T. Danhof 74′, S. Haugen 77′, E. Loder 83′, F. Niederlechner 84′, E. Anderson Brown 90′. Bolo udelených 8 žltých kariet, 1 červených kariet. TSV 1860 München urobil 5 striedaní, SSV Ulm 1846 urobil 5.

Rivalita od 2025

TSV 1860 München vs SSV Ulm 1846 vzájomné výsledky

2 stretnutí
TSV 1860 München
1
výhier
Remízy
0
SSV Ulm 1846
1
výhier
Góly spolu
3 · 1.5/zápas
Obaja skórovali
0/2 · 0%
Nad 2,5
0/2 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 20 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

TSV 1860 München

DWDDLD

SSV Ulm 1846

LLWLDW

Predpoveď zápasu

TSV 1860 München

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

SSV Ulm 1846

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or SSV Ulm 1846

27%Forma73%
40%Útok60%
50%Obrana50%
25%Vzájomné zápasy75%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 10. 5. 2026