Menu

Hoffenheim Ii vs Fc Ingolstadt 04

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

Dietmar-Hopp Stadion, Sinsheim25. apríla 2026 o 14:00
Rozhodca: Felix Grund

Udalosti zápasu

Hoffenheim II
FC Ingolstadt 04
Výkop
9′
J. Scholz

asistencia: Y. Deichmann

18′
M. Costly

asistencia: D. Kaygin

A. HlozekF. Micheler
31′
32′
M. Costly

asistencia: F. Carlsen

Polčas
Luis Engelns49′
Luka Duric66′
Florian Bähr72′
73′
Y. DeichmannL. Rosenlocher
K. FreesO. Hencke
77′
P. HennrichT. Spranger
77′
Y. EduardoJ. Fields
77′
81′
M. BesuschkowM. Plath
81′
Y. SturmE. Kehrer
84′Simon Lorenz
L. EngelnsJ. T. Poller
86′
86′
M. CostlyJ. Kugel
86′
S. LorenzL. Frode
Riadny čas

Štatistiky zápasu

0Shots on Goal0
0Shots off Goal0
0Total Shots0
0Blocked Shots0
0Shots insidebox0
0Shots outsidebox0
0Fouls0
0Corner Kicks0
0Offsides0
0Ball Possession0
3Yellow Cards1
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves0
0Total passes0
0Passes accurate0
0Passes %0
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Hoffenheim II je 6.92, v porovnaní s 7.09 u FC Ingolstadt 04. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Hoffenheim II je L. Duric (7.29), u FC Ingolstadt 04 je to M. Costly (7.65).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Hoffenheim II prispeli v tejto sezóne 26 gólmi a 15 asistenciami, na čele s D. Zeitler (12G). U FC Ingolstadt 04 je to 28 gólov a 17 asistencií s lídrom M. Costly (12G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Hoffenheim II nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.67, zatiaľ čo FC Ingolstadt 04 má 4 obrancov s priemerom 6.98. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Hoffenheim II nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 7.13, oproti 6 u FC Ingolstadt 04 s hodnotením 7.12. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Hoffenheim II nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.98, v porovnaní s 0 u FC Ingolstadt 04 s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Hoffenheim II a 77% u FC Ingolstadt 04. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Hoffenheim II nazbierali v tejto sezóne 40 žltých kariet, v porovnaní s 41 u FC Ingolstadt 04. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Hoffenheim II je 19.9 (najmladší: N. Abraha (17), najstarší: A. Hlozek (23)), zatiaľ čo FC Ingolstadt 04 má priemer 26.4 (najmladší: G. Christensen (21), najstarší: Y. Deichmann (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Hoffenheim II majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 29 u FC Ingolstadt 04. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Hoffenheim II4-2-3-13-4-2-1FC Ingolstadt 04
GKDEFMIDFWD
1Peterss.13Abraha24Erlein5Frees39Bahr17Engelns10Duric11Hennrich38Zeitler9Hlozek31Eduardo25Eisele6Antzoul.32Lorenz15Scholz20Deichma.17Besusch.8Carlsen24Christe.7Sturm10Kaygin22Costly

Náhradníci

Tréner: Stefan Kleineheismann

Náhradníci

Tréner: Sabrina Wittmann

Hoffenheim IISila pozíciíFC Ingolstadt 04
6.92
Ø Hodnotenie
7.09
7.06Brankár (1 v 1)7.40
0G 0A0G 0A
6.67Obranca (4 v 4)6.98
1G 3A6G 2A
7.13Záložník (3 v 6)7.12
13G 8A22G 15A
6.98Útočník (3 v 0)
12G 4A
Hoffenheim II4-2-3-1
1BrankárL. Petersson7.1
13ObrancaN. Abraha6.6
24ObrancaL. Erlein6.63A
5ObrancaK. Frees6.81G
39ObrancaF. Bahr6.7
17ZáložníkL. Engelns7.01G
10ZáložníkL. Duric7.37G4A
11ZáložníkP. Hennrich7.15G4A
38ÚtočníkD. Zeitler7.212G2A
9ÚtočníkA. Hlozek7.0
31ÚtočníkY. Eduardo6.82A
FC Ingolstadt 043-4-2-1
25BrankárK. Eisele7.4
6ObrancaG. Antzoulas7.1
32ObrancaS. Lorenz7.03G
15ObrancaJ. Scholz7.02G
20ObrancaY. Deichmann6.81G2A
17ZáložníkM. Besuschkow7.13G2A
8ZáložníkF. Carlsen7.12G6A
24ZáložníkG. Christensen6.7
7ZáložníkY. Sturm
10ZáložníkD. Kaygin7.15G1A
22ZáložníkM. Costly7.712G6A

Prehľad zápasu

FC Ingolstadt 04 zdolal Hoffenheim II 3:0. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: J. Scholz 9′, M. Costly 18′, M. Costly 32′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Hoffenheim II urobil 5 striedaní, FC Ingolstadt 04 urobil 5.

Rivalita od 2025

Hoffenheim II vs FC Ingolstadt 04 vzájomné výsledky

1 stretnutí
Hoffenheim II
0
výhier
Remízy
0
FC Ingolstadt 04
1
výhier
Góly spolu
5 · 5.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 32 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Hoffenheim II

LLLDDW

FC Ingolstadt 04

LWLLLL

Predpoveď zápasu

Hoffenheim II

35%

Výhra domácich

 

35%

Remíza

FC Ingolstadt 04

30%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Hoffenheim II or draw

100%Forma0%
73%Útok27%
53%Obrana47%
0%Vzájomné zápasy100%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026