Menu

Havelse vs Stuttgart Ii

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

Eilenriedestadion, Hannover26. apríla 2026 o 19:30
Domáci

Havelse

32
Hostia

Stuttgart II

Rozhodca: S. Schreiner

Udalosti zápasu

Havelse
Stuttgart II
Výkop
40′Mirza Ćatović
J. Duker

asistencia: J. Berger

45′
Polčas
Semi Belkahia46′
46′
D. NothnagelA. Groiss
65′
N. Darvich

asistencia: J. Luers

Arlind Rexhepi66′
67′
N. DarvichS. Di Benedetto
67′
Jeremy ArevaloM. Ouro-Tagba
L. PaldinoR. Muller
70′
72′
M. Ouro-Tagba

asistencia: L. Meyer

E. Aytun

asistencia: C. Schepp

74′
B. KolgeciM. Ilic
76′
81′
A. NankishiN. Jatta
C. ScheppT. Awoyale
86′
88′
N. SessaK. Fressle
Riadny čas

Štatistiky zápasu

0Shots on Goal0
0Shots off Goal0
0Total Shots0
0Blocked Shots0
0Shots insidebox0
0Shots outsidebox0
0Fouls0
0Corner Kicks0
0Offsides0
0Ball Possession0
2Yellow Cards1
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves0
0Total passes0
0Passes accurate0
0Passes %0
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Havelse je 6.67, v porovnaní s 7.04 u Stuttgart II. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Havelse je S. Belkahia (6.79), u Stuttgart II je to Jeremy Arevalo (8.30).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Havelse prispeli v tejto sezóne 11 gólmi a 2 asistenciami, na čele s C. Schepp (3G). U Stuttgart II je to 15 gólov a 12 asistencií s lídrom N. Darvich (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Havelse nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.64, zatiaľ čo Stuttgart II má 4 obrancov s priemerom 6.79. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Havelse nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.78, oproti 5 u Stuttgart II s hodnotením 6.99. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Havelse nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.67, v porovnaní s 1 u Stuttgart II s priemerom 8.30. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 75% u Havelse a 83% u Stuttgart II. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Havelse nazbierali v tejto sezóne 26 žltých kariet, v porovnaní s 42 u Stuttgart II. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Havelse je 24.9 (najmladší: D. Duah (22), najstarší: S. Belkahia (27)), zatiaľ čo Stuttgart II má priemer 21.9 (najmladší: M. Catovic (18), najstarší: D. Nothnagel (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Havelse majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 25 u Stuttgart II. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Havelse3-4-1-24-2-3-1Stuttgart II
GKDEFMIDFWD
29Quindt15Duah6Belkahia4Kolgeci22Sommer8Berger10Duker7Aytun20Schepp9Paldino33Rexhepi33Felsen24Olivier29Nothnag.13Kohler16Meyer18Luers5Catovic31Darvich10Sessa17Nankishi32Arevalo

Náhradníci

Tréner: Samir Ferchichi

Náhradníci

Tréner: Nico Willig

HavelseSila pozíciíStuttgart II
6.67
Ø Hodnotenie
7.04
6.64Obranca (4 v 4)6.79
4G 0A1G 4A
6.78Záložník (5 v 5)6.99
2G 1A13G 7A
6.67Útočník (2 v 1)8.30
5G 1A1G 1A
Havelse3-4-1-2
15ObrancaD. Duah6.4
6ObrancaS. Belkahia6.82G
4ObrancaB. Kolgeci6.8
7ObrancaE. Aytun6.62G
29ZáložníkN. Quindt
22ZáložníkL. Sommer
8ZáložníkJ. Berger
10ZáložníkJ. Duker
33ZáložníkA. Rexhepi6.82G1A
20ÚtočníkC. Schepp6.83G
9ÚtočníkL. Paldino6.52G1A
Stuttgart II4-2-3-1
33BrankárJ. von der Felsen
24ObrancaC. Olivier6.82A
29ObrancaD. Nothnagel6.91G
13ObrancaT. Kohler6.4
16ObrancaL. Meyer7.02A
18ZáložníkJ. Luers6.5
5ZáložníkM. Catovic6.9
31ZáložníkN. Darvich7.36G2A
10ZáložníkN. Sessa7.34G3A
17ZáložníkA. Nankishi7.03G2A
32ÚtočníkJeremy Arevalo8.31G1A

Prehľad zápasu

Havelse zdolal Stuttgart II 3:2. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: J. Duker 45′, N. Darvich 65′, M. Ouro-Tagba 72′, E. Aytun 74′, T. Awoyale 90′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Havelse urobil 3 striedaní, Stuttgart II urobil 5.

Rivalita od 2025

Havelse vs Stuttgart II vzájomné výsledky

1 stretnutí
Havelse
0
výhier
Remízy
0
Stuttgart II
1
výhier
Góly spolu
3 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 21 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Havelse

LWLWWL

Stuttgart II

WLDLDW

Predpoveď zápasu

Havelse

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Stuttgart II

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Stuttgart II

55%Forma45%
53%Útok47%
48%Obrana52%
0%Vzájomné zápasy100%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 10. 5. 2026