Menu

Fc Saarbrucken vs Waldhof Mannheim

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

Ludwigspark Stadion, Saarbrücken2. mája 2026 o 14:00
Domáci

FC Saarbrücken

20
Hostia

Waldhof Mannheim

Rozhodca: L. Benen

Udalosti zápasu

FC Saarbrücken
Waldhof Mannheim
Výkop
13′Terrence Boyd
N. BretschneiderC. Rizzuto
19′
K. Brunker

asistencia: T. Civeja

23′
Sebastian Vasiliadis45′
Polčas
53′Oluwaseun Ogbemudia
F. Pick

Penalty

55′
60′
L. BierschenkE. Iwe
60′
D. MichelMasca
70′
T. BoydN. X. Muteba NTumba
S. VasiliadisS. Sonnenberg
73′
M. MulthaupR. Elongo-Yombo
74′
K. BrunkerA. Naifi
74′
T. CivejaE. Krahn
83′
83′
J. SietanJ. Rieckmann
83′
F. LohkemperD. Kryeziu
Amine Naïfi84′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

0Shots on Goal0
0Shots off Goal0
0Total Shots0
0Blocked Shots0
0Shots insidebox0
0Shots outsidebox0
0Fouls0
0Corner Kicks0
0Offsides0
0Ball Possession0
2Yellow Cards3
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves0
0Total passes0
0Passes accurate0
0Passes %0
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Saarbrücken je 7.00, v porovnaní s 6.88 u Waldhof Mannheim. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Saarbrücken je F. Pick (7.73), u Waldhof Mannheim je to N. Hoffmann (7.06).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Saarbrücken prispeli v tejto sezóne 21 gólmi a 9 asistenciami, na čele s F. Pick (7G). U Waldhof Mannheim je to 24 gólov a 7 asistencií s lídrom F. Lohkemper (12G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Saarbrücken nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.91, zatiaľ čo Waldhof Mannheim má 4 obrancov s priemerom 6.90. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Saarbrücken nasadzuje 6 stredopoliarov s priemerom 7.02, oproti 4 u Waldhof Mannheim s hodnotením 6.82. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Saarbrücken nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.96, v porovnaní s 2 u Waldhof Mannheim s priemerom 6.97. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u FC Saarbrücken a 79% u Waldhof Mannheim. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Saarbrücken nazbierali v tejto sezóne 41 žltých kariet, v porovnaní s 47 u Waldhof Mannheim. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Saarbrücken je 26.9 (najmladší: P. Fahrner (22), najstarší: K. Brunker (31)), zatiaľ čo Waldhof Mannheim má priemer 26.5 (najmladší: O. Ogbemudia (19), najstarší: T. Boyd (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Saarbrücken majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 27 u Waldhof Mannheim. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Saarbrücken4-2-3-14-2-3-1Waldhof Mannheim
GKDEFMIDFWD
13Menzel2Fahrner32Bormuth27Bichsel28Bretsch.19Vasilia.6Sonthei.11Multhaup23Civeja20Pick9Brunker1Nijhuis24Klunter6Hoffmann5Ogbemud.17Abifade22Sietan8Thalham.7Biersch.28Michel9Lohkemp.13Boyd

Náhradníci

Tréner: Argirios Giannikis

Náhradníci

Tréner: Luc Holtz

FC SaarbrückenSila pozíciíWaldhof Mannheim
7.00
Ø Hodnotenie
6.88
7.15Brankár (1 v 1)6.82
0G 0A0G 0A
6.91Obranca (3 v 4)6.90
1G 1A1G 4A
7.02Záložník (6 v 4)6.82
15G 8A3G 3A
6.96Útočník (1 v 2)6.97
5G 0A20G 0A
FC Saarbrücken4-2-3-1
13BrankárP. Menzel7.2
32ObrancaR. Bormuth7.1
27ObrancaJ. Bichsel6.8
28ObrancaN. Bretschneider6.91G1A
2ZáložníkP. Fahrner6.81A
19ZáložníkS. Vasiliadis6.82G1A
6ZáložníkP. Sontheimer7.11G
11ZáložníkM. Multhaup6.93G
23ZáložníkT. Civeja6.92G3A
20ZáložníkF. Pick7.77G3A
9ÚtočníkK. Brunker7.05G
Waldhof Mannheim4-2-3-1
1BrankárT. Nijhuis6.8
24ObrancaL. Klunter6.8
6ObrancaN. Hoffmann7.11G2A
5ObrancaO. Ogbemudia6.81A
17ObrancaS. Abifade6.91A
22ZáložníkJ. Sietan6.9
8ZáložníkM. Thalhammer6.8
7ZáložníkL. Bierschenk6.82G1A
28ZáložníkD. Michel6.81G2A
9ÚtočníkF. Lohkemper7.012G
13ÚtočníkT. Boyd6.98G

Prehľad zápasu

FC Saarbrücken zdolal Waldhof Mannheim 2:0. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: K. Brunker 23′, F. Pick 55′ (pen.). Bolo udelených 5 žltých kariet. FC Saarbrücken urobil 5 striedaní, Waldhof Mannheim urobil 5.

Rivalita od 2025

FC Saarbrücken vs Waldhof Mannheim vzájomné výsledky

1 stretnutí
FC Saarbrücken
0
výhier
Remízy
0
Waldhof Mannheim
1
výhier
Góly spolu
3 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 21 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

FC Saarbrücken

WWDLDW

Waldhof Mannheim

LDDLDD

Predpoveď zápasu

FC Saarbrücken

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Waldhof Mannheim

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : FC Saarbrücken or draw

67%Forma33%
33%Útok67%
73%Obrana27%
71%Vzájomné zápasy29%

Zranenia a stopky

FC Saarbrücken

  • OtáznyA. Naïfi

Waldhof Mannheim

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 10. 5. 2026