Menu

Fc Schweinfurt 05 vs Tsv 1860 Munchen

Riadny čas

3. Liga · Sezóna 2025

Sachs-Stadion, Schweinfurt2. mája 2026 o 14:00
11
Hostia

TSV 1860 München

Rozhodca: T. Schulz

Udalosti zápasu

FC Schweinfurt 05
TSV 1860 München
Výkop
S. Muller

asistencia: K. Bohnlein

27′
31′
S. Haugen

asistencia: S. Voet

35′Florian Niederlechner
Polčas
Nikolaos Vakouftsis49′
K. BohnleinJ. Endres
62′
62′
S. DulicM. Rittmuller
62′
F. NiederlechnerP. Hobsch
N. GrimbsJ. Geis
63′
76′
D. DordanX. Kiefersauer
76′
K. VollandD. Philipp
79′Thore Jacobsen
L. LanghansM. Dellinger
80′
Luka Trslic86′
90′
S. HaugenJ. Steinkotter
Riadny čas

Štatistiky zápasu

0Shots on Goal0
0Shots off Goal0
0Total Shots0
0Blocked Shots0
0Shots insidebox0
0Shots outsidebox0
0Fouls0
0Corner Kicks0
0Offsides0
0Ball Possession0
3Yellow Cards2
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves0
0Total passes0
0Passes accurate0
0Passes %0
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Schweinfurt 05 je 6.72, v porovnaní s 6.99 u TSV 1860 München. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Schweinfurt 05 je T. Stahl (7.35), u TSV 1860 München je to T. Dahne (7.29).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Schweinfurt 05 prispeli v tejto sezóne 5 gólmi a 5 asistenciami, na čele s L. Langhans (1G). U TSV 1860 München je to 24 gólov a 13 asistencií s lídrom S. Haugen (13G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Schweinfurt 05 nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.68, zatiaľ čo TSV 1860 München má 5 obrancov s priemerom 6.87. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Schweinfurt 05 nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.65, oproti 3 u TSV 1860 München s hodnotením 7.10. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Schweinfurt 05 nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.59, v porovnaní s 2 u TSV 1860 München s priemerom 7.05. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u FC Schweinfurt 05 a 78% u TSV 1860 München. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Schweinfurt 05 nazbierali v tejto sezóne 36 žltých kariet, v porovnaní s 44 u TSV 1860 München. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Schweinfurt 05 je 24.5 (najmladší: N. Doktorczyk (20), najstarší: K. Bohnlein (35)), zatiaľ čo TSV 1860 München má priemer 28.0 (najmladší: S. Dulic (20), najstarší: F. Niederlechner (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Schweinfurt 05 majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 27 u TSV 1860 München. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Schweinfurt 053-4-34-2-3-1TSV 1860 München
GKDEFMIDFWD
1Stahl18Trslic31Vakouft.6Zeller2Doktorc.7Langhans3Anglebe.24Latteier5Grimbs37Muller13Bohnlein21Dahne25Dulic37Schiffe.3Voet27Pfeifer5Jacobsen23Dordan2Danhof31Volland7Niederl.22Haugen

Náhradníci

Tréner: Benjamin Freund

Náhradníci

Tréner: Markus Kauczinski

FC Schweinfurt 05Sila pozíciíTSV 1860 München
6.72
Ø Hodnotenie
6.99
7.35Brankár (1 v 1)7.29
0G 0A0G 0A
6.68Obranca (5 v 5)6.87
1G 3A1G 5A
6.65Záložník (4 v 3)7.10
3G 2A7G 5A
6.59Útočník (1 v 2)7.05
1G 0A16G 3A
FC Schweinfurt 053-4-3
1BrankárT. Stahl7.3
18ObrancaL. Trslic6.62A
31ObrancaN. Vakouftsis6.9
6ObrancaL. Zeller6.71A
2ObrancaN. Doktorczyk6.4
7ObrancaL. Langhans6.71G
3ZáložníkD. Angleberger6.71G
24ZáložníkT. Latteier6.6
37ZáložníkS. Muller6.61G1A
13ZáložníkK. Bohnlein6.61G1A
5ÚtočníkN. Grimbs6.61G
TSV 1860 München4-2-3-1
21BrankárT. Dahne7.3
25ObrancaS. Dulic6.81A
37ObrancaR. Schifferl7.0
3ObrancaS. Voet7.01A
27ObrancaM. Pfeifer6.81A
2ObrancaT. Danhof6.81G2A
5ZáložníkT. Jacobsen7.14G1A
23ZáložníkD. Dordan
31ZáložníkK. Volland7.13G4A
7ÚtočníkF. Niederlechner6.93G2A
22ÚtočníkS. Haugen7.213G1A

Prehľad zápasu

FC Schweinfurt 05 a TSV 1860 München remizovali 1:1. Zápas sa hral v 3. Liga 2025. Góly strelili: S. Muller 27′, S. Haugen 31′. Bolo udelených 5 žltých kariet. FC Schweinfurt 05 urobil 3 striedaní, TSV 1860 München urobil 5.

Rivalita od 2025

FC Schweinfurt 05 vs TSV 1860 München vzájomné výsledky

1 stretnutí
FC Schweinfurt 05
0
výhier
Remízy
0
TSV 1860 München
1
výhier
Góly spolu
4 · 4.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 31 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

FC Schweinfurt 05

DDDDLL

TSV 1860 München

DWDDLD

Predpoveď zápasu

FC Schweinfurt 05

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

TSV 1860 München

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or TSV 1860 München

33%Forma67%
40%Útok60%
44%Obrana56%
0%Vzájomné zápasy100%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 10. 5. 2026