Menu

Ifk Varnamo vs Malmo Ff

Borås Arena, Borås15. apríla 2024 o 19:00
04
Hostia

Malmo FF

Rozhodca: R. Sundell

Udalosti zápasu

IFK Varnamo
Malmo FF
Výkop
6′
I. Kiese Thelin

asistencia: E. Botheim

F. AdjeiH. Näsström
28′
33′
D. Cornelius

asistencia: O. Berg

Polčas
M. BustosM. Alsalkhadi
46′
S. ThernK. Bilalovic
46′
51′
S. Nanasi

asistencia: E. Botheim

61′
O. BergL. Berg Johnsen
61′
S. JørgensenT. Ali
J. RappE. Hasić
71′
71′
I. Kiese ThelinO. Rosengren
78′
E. Botheim

asistencia: S. Nanasi

Samuel Kotto81′
83′
Gabriel BusanelloE. Makolli
83′
S. PeñaK. Busuladžić
A. ZeljkovicA. Lohikangas
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

0Shots on Goal9
5Shots off Goal5
5Total Shots14
0Blocked Shots0
2Shots insidebox13
3Shots outsidebox1
10Fouls11
0Corner Kicks7
5Offsides1
34%Ball Possession66%
1Yellow Cards0
0Red Cards0
6Goalkeeper Saves0
387Total passes750
334Passes accurate690
86%Passes %92%
0.37expected_goals1.82

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy IFK Varnamo je 6.82, v porovnaní s 7.00 u Malmo FF. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč IFK Varnamo je F. Adjei (7.11), u Malmo FF je to S. Jørgensen (7.34).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky IFK Varnamo prispeli v tejto sezóne 10 gólmi a 10 asistenciami, na čele s A. Zeljkovic (7G). U Malmo FF je to 7 gólov a 7 asistencií s lídrom I. Kiese Thelin (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

IFK Varnamo nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.72, zatiaľ čo Malmo FF má 4 obrancov s priemerom 7.17. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

IFK Varnamo nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.82, oproti 5 u Malmo FF s hodnotením 6.99. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

IFK Varnamo nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.03, v porovnaní s 1 u Malmo FF s priemerom 6.77. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne —% u IFK Varnamo a 47% u Malmo FF. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu IFK Varnamo nazbierali v tejto sezóne 11 žltých kariet, v porovnaní s 14 u Malmo FF. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky IFK Varnamo je 26.2 (najmladší: V. Andersson (21), najstarší: S. Thern (33)), zatiaľ čo Malmo FF má priemer 30.2 (najmladší: S. Jørgensen (25), najstarší: J. Stryger Larsen (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu IFK Varnamo majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 16 u Malmo FF. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

IFK Varnamo4-4-24-2-3-1Malmo FF
GKDEFMIDFWD
39Anderss.5Larsson2Rapp23Kotto3Bergh19Bustos11Wenders.22Thern14Engvall28Adjei10Zeljkov.1Friedri.17Larsen18Jansson19Corneli.25Busanel.16Berg8Peña14Jørgens.20Botheim11Nanasi9Thelin

Náhradníci

Tréner: A. Mravac

Náhradníci

Tréner: H. Rydström

IFK VarnamoSila pozíciíMalmo FF
6.82
Ø Hodnotenie
7.00
6.60Brankár (1 v 1)6.80
0G 0A0G 0A
6.72Obranca (4 v 4)7.17
0G 2A4G 3A
6.82Záložník (4 v 5)6.99
1G 5A0G 2A
7.03Útočník (2 v 1)6.77
9G 3A3G 2A
IFK Varnamo4-4-2
39BrankárV. Andersson6.6
5ObrancaV. Larsson6.8
2ObrancaJ. Rapp6.72A
23ObrancaS. Kotto
3ObrancaV. Bergh
19ZáložníkM. Bustos
11ZáložníkWenderson6.71A
22ZáložníkS. Thern6.91G4A
14ZáložníkG. Engvall
28ÚtočníkF. Adjei7.12G1A
10ÚtočníkA. Zeljkovic6.97G2A
Malmo FF4-2-3-1
1BrankárRicardo Friedrich6.8
17ObrancaJ. Stryger Larsen7.02G1A
18ObrancaP. Jansson7.32G
19ObrancaD. Cornelius
25ObrancaGabriel Busanello7.22A
16ZáložníkO. Berg6.81A
8ZáložníkS. Peña
14ZáložníkS. Jørgensen7.31A
20ZáložníkE. Botheim6.8
11ZáložníkS. Nanasi
9ÚtočníkI. Kiese Thelin6.83G2A

Prehľad zápasu

Malmo FF zdolal IFK Varnamo 4:0. Zápas sa hral v Allsvenskan 2024. Góly strelili: I. Kiese Thelin 6′, D. Cornelius 33′, S. Nanasi 51′, E. Botheim 78′. Bolo udelených 1 žltých kariet. IFK Varnamo mal 34% držanie lopty, Malmo FF mal 66%. IFK Varnamo mal 5 striel (0 na bránu), Malmo FF mal 14 (9 na bránu). Očakávané góly: IFK Varnamo 0.37 — Malmo FF 1.82. IFK Varnamo urobil 5 striedaní, Malmo FF urobil 5.

Rivalita od 2025

IFK Varnamo vs Malmo FF vzájomné výsledky

2 stretnutí
IFK Varnamo
0
výhier
Remízy
1
Malmo FF
1
výhier
Góly spolu
9 · 4.5/zápas
Obaja skórovali
2/2 · 100%
Nad 2,5
2/2 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 32 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

IFK Varnamo

LLDLLL

Malmo FF

LWWWLL

Stadium

Borås Arena, Borås Municipality — 16,200 capacity, opened in 2005. Home of IF Elfsborg, Norrby IF, Bergdalens IK.

Borås Arena
Capacity
16,200
Opened
2005
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026