Menu

Halmstad vs If Brommapojkarna

Örjans Vall, Halmstad21. apríla 2024 o 16:30
Domáci

Halmstad

02
Hostia

IF Brommapojkarna

Rozhodca: A. Aganovic

Udalosti zápasu

Halmstad
IF Brommapojkarna
Výkop
2′
F. Christensen

asistencia: N. Vasić

Polčas
Villiam GranathB. Ingason
46′
46′
P. PichkahR. Örqvist
Albin Ahlstrand61′
62′
R. Örqvist
63′
N. VasićA. Johansson
A. AhlstrandViktor Granath
66′
J. AllanssonG. Eyjólfsson
66′
N. MohammedR. Wiedesheim-Paul
74′
80′
A. AbrahamssonL. Žuta
Vinicius Nogueira87′
88′Ludvig Fritzson
90+4′
K. BarslundA. Lohake
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal7
4Shots off Goal9
8Total Shots19
3Blocked Shots3
5Shots insidebox12
3Shots outsidebox7
11Fouls18
4Corner Kicks3
1Offsides3
47%Ball Possession53%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves1
416Total passes484
321Passes accurate390
77%Passes %81%
1.26expected_goals1.46

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Halmstad je 6.79, v porovnaní s 6.89 u IF Brommapojkarna. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Halmstad je Villiam Granath (7.05), u IF Brommapojkarna je to A. Timossi Andersson (7.02).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Halmstad prispeli v tejto sezóne 8 gólmi a 7 asistenciami, na čele s Villiam Granath (5G). U IF Brommapojkarna je to 6 gólov a 6 asistencií s lídrom A. Timossi Andersson (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Halmstad nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.60, zatiaľ čo IF Brommapojkarna má 3 obrancov s priemerom 6.80. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Halmstad nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.02, oproti 4 u IF Brommapojkarna s hodnotením 6.88. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Halmstad nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.71, v porovnaní s 3 u IF Brommapojkarna s priemerom 7.02. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Disciplína

Hráči základu Halmstad nazbierali v tejto sezóne 18 žltých kariet, v porovnaní s 10 u IF Brommapojkarna. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Halmstad je 27.4 (najmladší: A. Ahlstrand (21), najstarší: M. Olsson (37)), zatiaľ čo IF Brommapojkarna má priemer 26.2 (najmladší: K. Barslund (21), najstarší: N. Vasić (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Halmstad majú priemerne 16 ligových štartov, oproti 15 u IF Brommapojkarna. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Halmstad4-5-13-4-3IF Brommapojkarna
GKDEFMIDFWD
1Rönning17Ofosu-A.3Wallent.21Olsson27Nogueira11Granath8Svedberg6Allanss.24Ammari10Ahlstra.18Mohammed20Sidklev3Abraham.4Björkan.2Heggem17Jensen15Pichkah27Barslund7Christe.21Anderss.9Vasić13Fritzson

Náhradníci

Tréner: M. Haglund

Náhradníci

Tréner: A. Engelmark

HalmstadSila pozíciíIF Brommapojkarna
6.79
Ø Hodnotenie
6.89
6.80Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.60Obranca (4 v 3)6.80
0G 0A1G 0A
7.02Záložník (5 v 4)6.88
5G 5A1G 3A
6.71Útočník (1 v 3)7.02
3G 2A4G 3A
Halmstad4-5-1
1BrankárT. Rönning6.8
17ObrancaP. Ofosu-Ayeh
3ObrancaG. Wallentin6.7
21ObrancaM. Olsson6.5
27ObrancaVinícius Nogueira
11ZáložníkVilliam Granath7.05G3A
8ZáložníkJ. Svedberg
6ZáložníkJ. Allansson7.02A
24ZáložníkAmir Al Ammari
10ZáložníkA. Ahlstrand
18ÚtočníkN. Mohammed6.73G2A
IF Brommapojkarna3-4-3
20BrankárF. Sidklev
3ObrancaA. Abrahamsson
4ObrancaE. Björkander6.81G
2ObrancaT. Heggem
17ZáložníkA. Jensen
15ZáložníkP. Pichkah
27ZáložníkK. Barslund6.81G3A
7ZáložníkF. Christensen7.0
21ÚtočníkA. Timossi Andersson7.04G3A
9ÚtočníkN. Vasić
13ÚtočníkL. Fritzson

Prehľad zápasu

IF Brommapojkarna zdolal Halmstad 2:0. Zápas sa hral v Allsvenskan 2024. Góly strelili: F. Christensen 2′, R. Örqvist 62′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Halmstad mal 47% držanie lopty, IF Brommapojkarna mal 53%. Halmstad mal 8 striel (1 na bránu), IF Brommapojkarna mal 19 (7 na bránu). Očakávané góly: Halmstad 1.26 — IF Brommapojkarna 1.46. Halmstad urobil 4 striedaní, IF Brommapojkarna urobil 4.

Rivalita od 2025

Halmstad vs IF Brommapojkarna vzájomné výsledky

2 stretnutí
Halmstad
1
výhier
Remízy
1
IF Brommapojkarna
0
výhier
Góly spolu
1 · 0.5/zápas
Obaja skórovali
0/2 · 0%
Nad 2,5
0/2 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 01 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Halmstad

LWWWDL

IF Brommapojkarna

LWWWLD

Stadium

Örjans Vall, Halmstad Municipality — 15,500 capacity, opened in 1922. Home of Halmstads BK, IS Halmia.

Örjans Vall

No machine-readable author provided. Engman assumed (based on copyright claims). · CC BY 2.5

Capacity
15,500
Opened
1922
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026