Menu

Djurgardens If vs Malmo Ff

Tele2 Arena, Stockholm25. apríla 2024 o 19:00
01
Hostia

Malmo FF

Rozhodca: M. Al Hakim

Udalosti zápasu

Djurgardens IF
Malmo FF
Výkop
M. TenhoJ. Une Larsson
34′
41′
O. BergS. Rieks
45+3′Otto Rosengren
Polčas
65′
O. RosengrenT. Ali
O. FalleniusG. Wikheim
68′
T. GulliksenH. Radetinac
68′
D. HümmetT. Nguen
68′
Samuel Leach Holm81′
Tokmac Nguen83′
86′
S. JørgensenH. Bolin
88′Jens Stryger Larsen
L. BergvallP. Therkildsen
90+2′
90+3′
E. Botheim
Riadny čas

Štatistiky zápasu

0Shots on Goal4
5Shots off Goal5
8Total Shots11
3Blocked Shots2
2Shots insidebox9
6Shots outsidebox2
14Fouls12
5Corner Kicks6
1Offsides0
41%Ball Possession59%
1Yellow Cards2
1Red Cards0
3Goalkeeper Saves0
404Total passes589
314Passes accurate504
78%Passes %86%
0.15expected_goals2.00

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Djurgardens IF je 6.97, v porovnaní s 7.15 u Malmo FF. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Djurgardens IF je T. Gulliksen (7.34), u Malmo FF je to O. Rosengren (7.42).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Djurgardens IF prispeli v tejto sezóne 5 gólmi a 12 asistenciami, na čele s T. Gulliksen (2G). U Malmo FF je to 9 gólov a 13 asistencií s lídrom L. Berg Johnsen (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Djurgardens IF nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.91, zatiaľ čo Malmo FF má 4 obrancov s priemerom 7.17. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Djurgardens IF nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.05, oproti 5 u Malmo FF s hodnotením 7.22. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Djurgardens IF nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u Malmo FF s priemerom 6.80. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 46% u Djurgardens IF a 51% u Malmo FF. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Djurgardens IF nazbierali v tejto sezóne 10 žltých kariet, v porovnaní s 21 u Malmo FF. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Djurgardens IF je 28.4 (najmladší: T. Gulliksen (22), najstarší: M. Danielson (36)), zatiaľ čo Malmo FF má priemer 29.3 (najmladší: O. Rosengren (22), najstarší: J. Dahlin (39)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Djurgardens IF majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 16 u Malmo FF. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Djurgardens IF4-2-3-14-1-4-1Malmo FF
GKDEFMIDFWD
35Zetters.2Johanss.5Tenho3Daniels.26Dahl10Holm14Šabović15Falleni.21Bergvall16Gulliks.11Hümmet27Dahlin17Larsen18Jansson19Corneli.25Busanel.23Johnsen14Jørgens.7Rosengr.16Berg11Nanasi20Botheim

Náhradníci

Tréner: K. Bergstrand

Náhradníci

Tréner: H. Rydström

Djurgardens IFSila pozíciíMalmo FF
6.97
Ø Hodnotenie
7.15
6.91Obranca (4 v 4)7.17
2G 3A4G 3A
7.05Záložník (5 v 5)7.22
3G 9A5G 10A
Útočník (1 v 1)6.80
0G 0A0G 0A
Djurgardens IF4-2-3-1
35BrankárJ. Widell Zetterström
2ObrancaP. Johansson6.4
5ObrancaM. Tenho7.21G2A
3ObrancaM. Danielson7.21G1A
26ObrancaS. Dahl
10ZáložníkS. Leach Holm
14ZáložníkB. Šabović
15ZáložníkO. Fallenius6.81G4A
21ZáložníkL. Bergvall
16ZáložníkT. Gulliksen7.32G5A
11ÚtočníkD. Hümmet
Malmo FF4-1-4-1
27BrankárJ. Dahlin
17ObrancaJ. Stryger Larsen7.02G1A
18ObrancaP. Jansson7.32G
19ObrancaD. Cornelius
25ObrancaGabriel Busanello7.22A
23ZáložníkL. Berg Johnsen7.33G2A
14ZáložníkS. Jørgensen7.31A
7ZáložníkO. Rosengren7.42G6A
16ZáložníkO. Berg6.81A
11ZáložníkS. Nanasi
20ÚtočníkE. Botheim6.8

Prehľad zápasu

Malmo FF zdolal Djurgardens IF 1:0. Zápas sa hral v Allsvenskan 2024. Góly strelili: E. Botheim 90′. Bolo udelených 3 žltých kariet, 1 červených kariet. Djurgardens IF mal 41% držanie lopty, Malmo FF mal 59%. Djurgardens IF mal 8 striel (0 na bránu), Malmo FF mal 11 (4 na bránu). Očakávané góly: Djurgardens IF 0.15 — Malmo FF 2.00. Djurgardens IF urobil 5 striedaní, Malmo FF urobil 3.

Rivalita od 2016

Djurgardens IF vs Malmo FF vzájomné výsledky

20 stretnutí
Djurgardens IF
9
výhier
Remízy
3
Malmo FF
8
výhier
Góly spolu
48 · 2.4/zápas
Obaja skórovali
7/20 · 35%
Nad 2,5
8/20 · 40%

Aktuálna forma

Djurgardens IF

LWWLWD

Malmo FF

LWWWLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026