Menu

Gais vs Bk Hacken

Gamla Ullevi, Göteborg25. mája 2024 o 16:00
Domáci

Gais

30
Hostia

BK Hacken

Rozhodca: M. Al Hakim

Udalosti zápasu

Gais
BK Hacken
Výkop
W. Milovanovic

asistencia: J. Cooper-Love

4′
William Milovanovic30′
36′Simon Gustafson
R. Wendin ThomassonA. Čardaklija
42′
J. Cooper-Love

asistencia: A. Henriksson

45+2′
Polčas
J. ÅbergH. Ibrahim
46′
46′
J. LindbergZ. Inoussa
46′
S. HrstićE. Chilufya
Axel Henriksson54′
J. Cooper-Love

asistencia: A. Henriksson

57′
A. HenrikssonA. Boudri
61′
J. Cooper-LoveA. Ahl-Holmström
61′
61′
M. RygaardP. Dahbo
73′
A. LundkvistJ. Laursen
73′
V. Lunddal FriðrikssonA. Lindahl
W. MilovanovicE. Becirovic
76′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal4
2Shots off Goal9
16Total Shots17
9Blocked Shots4
11Shots insidebox9
5Shots outsidebox8
12Fouls7
10Corner Kicks2
3Offsides1
41%Ball Possession59%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves2
341Total passes504
261Passes accurate430
77%Passes %85%
2.29expected_goals1.56
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Gais je 7.03, v porovnaní s 7.11 u BK Hacken. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Gais je G. Lundgren (7.43), u BK Hacken je to S. Gustafson (7.43).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Gais prispeli v tejto sezóne 5 gólmi a 13 asistenciami, na čele s R. Frej (2G). U BK Hacken je to 16 gólov a 16 asistencií s lídrom A. Layouni (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Gais nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.08, zatiaľ čo BK Hacken má 4 obrancov s priemerom 6.96. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Gais nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.87, oproti 3 u BK Hacken s hodnotením 7.32. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Gais nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.43, v porovnaní s 3 u BK Hacken s priemerom 7.04. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 45% u Gais a 48% u BK Hacken. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Gais nazbierali v tejto sezóne 22 žltých kariet, v porovnaní s 25 u BK Hacken. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Gais je 28.2 (najmladší: A. Henriksson (23), najstarší: M. Çelik (35)), zatiaľ čo BK Hacken má priemer 29.9 (najmladší: R. Amané (22), najstarší: E. Hovland (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Gais majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 20 u BK Hacken. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Gais4-3-34-3-3BK Hacken
GKDEFMIDFWD
1Krasniqi6Wängberg4Norén12Frej5Thomass.21Henriks.7Åberg8Milovan.9Lundgren16Cooper-.10Çelik1Linde12Friðrik.5Hovland4Lode21Lundkvi.18Rygaard14Gustafs.27Amané24Layouni19Hrstić11Lindberg

Náhradníci

Tréner: F. Holmberg

Náhradníci

Tréner: P. Johansen

GaisSila pozíciíBK Hacken
7.03
Ø Hodnotenie
7.11
6.96Brankár (1 v 1)7.18
0G 0A0G 0A
7.08Obranca (4 v 4)6.96
2G 3A0G 3A
6.87Záložník (3 v 3)7.32
1G 2A7G 7A
7.43Útočník (3 v 3)7.04
2G 8A9G 6A
Gais4-3-3
1BrankárM. Krasniqi7.0
6ObrancaA. Wängberg7.02A
4ObrancaA. Norén
12ObrancaR. Frej7.22G
5ObrancaR. Wendin Thomasson7.11A
21ZáložníkA. Henriksson6.91G
7ZáložníkJ. Åberg6.8
8ZáložníkW. Milovanovic6.92A
9ÚtočníkG. Lundgren7.42G8A
16ÚtočníkJ. Cooper-Love
10ÚtočníkM. Çelik
BK Hacken4-3-3
1BrankárA. Linde7.2
12ObrancaV. Lunddal Friðriksson
5ObrancaE. Hovland
4ObrancaM. Lode6.91A
21ObrancaA. Lundkvist7.02A
18ZáložníkM. Rygaard7.23G4A
14ZáložníkS. Gustafson7.44G3A
27ZáložníkR. Amané
24ÚtočníkA. Layouni7.25G5A
19ÚtočníkS. Hrstić6.92G
11ÚtočníkJ. Lindberg7.02G1A

Prehľad zápasu

Gais zdolal BK Hacken 3:0. Zápas sa hral v Allsvenskan 2024. Góly strelili: W. Milovanovic 4′, J. Cooper-Love 45′, J. Cooper-Love 57′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Gais mal 41% držanie lopty, BK Hacken mal 59%. Gais mal 16 striel (5 na bránu), BK Hacken mal 17 (4 na bránu). Očakávané góly: Gais 2.29 — BK Hacken 1.56. Gais urobil 5 striedaní, BK Hacken urobil 5.

Rivalita od 2025

Gais vs BK Hacken vzájomné výsledky

2 stretnutí
Gais
2
výhier
Remízy
0
BK Hacken
0
výhier
Góly spolu
7 · 3.5/zápas
Obaja skórovali
2/2 · 100%
Nad 2,5
2/2 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 13 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Gais

LWWWWL

BK Hacken

LWWLDL

Stadium

Gamla Ullevi, Gothenburg Municipality — 18,000 capacity, opened in 1916. Home of GAIS.

Gamla Ullevi
Capacity
18,000
Opened
1916
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026