Menu

If Brommapojkarna vs Malmo Ff

Grimsta IP, Stockholm1. júna 2024 o 15:00
Domáci

IF Brommapojkarna

22
Hostia

Malmo FF

Rozhodca: G. Nyberg

Udalosti zápasu

IF Brommapojkarna
Malmo FF
Výkop
23′
I. Kiese Thelin

asistencia: Gabriel Busanello

N. Vasić

asistencia: T. Waker

24′
Polčas
46′
H. BolinT. Ali
F. ChristensenE. Björkander
63′
N. VasićDaleho Irandust
63′
64′
S. NanasiO. Berg
65′Jens Stryger Larsen
65′
S. PeñaS. Jørgensen
T. Heggem

asistencia: Daleho Irandust

65′
T. WakerK. Barslund
74′
79′Derek Cornelius
83′
J. Stryger LarsenO. Rosengren
Daleho IrandustE. Botchway
86′
W. OdefalkP. Pichkah
86′
90′Lasse Berg Johnsen
90′
Gabriel BusanelloM. Olsson
90+6′
D. Cornelius

asistencia: L. Berg Johnsen

Riadny čas

Štatistiky zápasu

8Shots on Goal6
1Shots off Goal9
10Total Shots22
1Blocked Shots7
9Shots insidebox13
1Shots outsidebox9
9Fouls11
4Corner Kicks4
3Offsides2
26%Ball Possession74%
0Yellow Cards3
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves6
251Total passes719
187Passes accurate646
75%Passes %90%
1.71expected_goals1.97
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy IF Brommapojkarna je 7.07, v porovnaní s 7.06 u Malmo FF. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč IF Brommapojkarna je A. Jakobsen (7.44), u Malmo FF je to H. Bolin (7.34).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky IF Brommapojkarna prispeli v tejto sezóne 13 gólmi a 9 asistenciami, na čele s A. Jakobsen (8G). U Malmo FF je to 13 gólov a 12 asistencií s lídrom H. Bolin (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

IF Brommapojkarna nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením —, zatiaľ čo Malmo FF má 4 obrancov s priemerom 7.08. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

IF Brommapojkarna nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.90, oproti 3 u Malmo FF s hodnotením 7.29. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

IF Brommapojkarna nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.23, v porovnaní s 3 u Malmo FF s priemerom 6.97. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne —% u IF Brommapojkarna a 53% u Malmo FF. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu IF Brommapojkarna nazbierali v tejto sezóne 8 žltých kariet, v porovnaní s 16 u Malmo FF. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky IF Brommapojkarna je 26.6 (najmladší: W. Odefalk (21), najstarší: N. Vasić (34)), zatiaľ čo Malmo FF má priemer 28.4 (najmladší: E. Makolli (20), najstarší: J. Dahlin (39)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu IF Brommapojkarna majú priemerne 15 ligových štartov, oproti 19 u Malmo FF. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

IF Brommapojkarna3-4-34-3-3Malmo FF
GKDEFMIDFWD
20Sidklev17Jensen3Abraham.2Heggem23Waker13Fritzson10Odefalk7Christe.21Anderss.9Vasić16Jakobsen27Dahlin17Larsen33Makolli19Corneli.25Busanel.8Peña23Johnsen11Nanasi20Botheim9Thelin38Bolin

Náhradníci

Tréner: A. Engelmark

Náhradníci

Tréner: H. Rydström

IF BrommapojkarnaSila pozíciíMalmo FF
7.07
Ø Hodnotenie
7.06
Obranca (3 v 4)7.08
0G 0A2G 3A
6.90Záložník (4 v 3)7.29
1G 2A3G 2A
7.23Útočník (3 v 3)6.97
12G 7A8G 7A
IF Brommapojkarna3-4-3
20BrankárF. Sidklev
17ObrancaA. Jensen
3ObrancaA. Abrahamsson
2ObrancaT. Heggem
23ZáložníkT. Waker
13ZáložníkL. Fritzson
10ZáložníkW. Odefalk6.81G2A
7ZáložníkF. Christensen7.0
21ÚtočníkA. Timossi Andersson7.04G3A
9ÚtočníkN. Vasić
16ÚtočníkA. Jakobsen7.48G4A
Malmo FF4-3-3
27BrankárJ. Dahlin
17ObrancaJ. Stryger Larsen7.02G1A
33ObrancaE. Makolli
19ObrancaD. Cornelius
25ObrancaGabriel Busanello7.22A
8ZáložníkS. Peña
23ZáložníkL. Berg Johnsen7.33G2A
11ZáložníkS. Nanasi
20ÚtočníkE. Botheim6.8
9ÚtočníkI. Kiese Thelin6.83G2A
38ÚtočníkH. Bolin7.35G5A

Prehľad zápasu

IF Brommapojkarna a Malmo FF remizovali 2:2. Zápas sa hral v Allsvenskan 2024. Góly strelili: I. Kiese Thelin 23′, N. Vasić 24′, T. Heggem 65′, D. Cornelius 90′. Bolo udelených 3 žltých kariet. IF Brommapojkarna mal 26% držanie lopty, Malmo FF mal 74%. IF Brommapojkarna mal 10 striel (8 na bránu), Malmo FF mal 22 (6 na bránu). Očakávané góly: IF Brommapojkarna 1.71 — Malmo FF 1.97. IF Brommapojkarna urobil 5 striedaní, Malmo FF urobil 5.

Rivalita od 2025

IF Brommapojkarna vs Malmo FF vzájomné výsledky

2 stretnutí
IF Brommapojkarna
1
výhier
Remízy
0
Malmo FF
1
výhier
Góly spolu
8 · 4.0/zápas
Obaja skórovali
2/2 · 100%
Nad 2,5
2/2 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 23 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

IF Brommapojkarna

LWWWLD

Malmo FF

LWWWLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026