Menu

Halmstad vs Gais

Örjans Vall, Halmstad1. júna 2024 o 17:30
Domáci

Halmstad

40
Hostia

Gais

Rozhodca: F. Klitte

Udalosti zápasu

Halmstad
Gais
Výkop
Villiam Granath

asistencia: G. Eyjólfsson

1′
Jonathan Svedberg28′
Polčas
G. WallentinM. Olsson
46′
46′
J. LindbergW. Milovanovic
46′
A. BoudriM. Çelik
66′
H. IbrahimJ. Åberg
66′
R. Wendin ThomassonJ. Cooper-Love
B. IngasonJ. Allansson
70′
G. EyjólfssonA. Ahlstrand
71′
P. Ofosu-Ayeh

asistencia: N. Mohammed

73′
Tim Erlandsson77′
79′
A. NorénA. Čardaklija
Villiam GranathT. Boakye
80′
Vinícius NogueiraG. Friberg
86′
90+6′Mergim Krasniqi
N. Mohammed

Penalty

90+7′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal5
1Shots off Goal8
12Total Shots21
4Blocked Shots8
10Shots insidebox17
2Shots outsidebox4
11Fouls13
3Corner Kicks9
1Offsides2
28%Ball Possession72%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves3
215Total passes554
132Passes accurate474
61%Passes %86%
3.81expected_goals1.63
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Halmstad je 6.76, v porovnaní s 7.05 u Gais. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Halmstad je Villiam Granath (7.05), u Gais je to G. Lundgren (7.43).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Halmstad prispeli v tejto sezóne 8 gólmi a 6 asistenciami, na čele s Villiam Granath (5G). U Gais je to 15 gólov a 13 asistencií s lídrom A. Boudri (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Halmstad nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.66, zatiaľ čo Gais má 4 obrancov s priemerom 7.08. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Halmstad nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.82, oproti 3 u Gais s hodnotením 6.92. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Halmstad nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.63, v porovnaní s 3 u Gais s priemerom 7.25. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne —% u Halmstad a 45% u Gais. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Halmstad nazbierali v tejto sezóne 17 žltých kariet, v porovnaní s 27 u Gais. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Halmstad je 28.0 (najmladší: G. Wallentin (24), najstarší: J. Baffoe (33)), zatiaľ čo Gais má priemer 27.5 (najmladší: A. Boudri (21), najstarší: J. Lindberg (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Halmstad majú priemerne 13 ligových štartov, oproti 20 u Gais. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Halmstad4-4-24-3-3Gais
GKDEFMIDFWD
12Erlands.17Ofosu-A.3Wallent.5Baffoe27Nogueira13Eyjólfs.8Svedberg24Ammari11Granath7Ingason18Mohammed1Krasniqi6Wängberg4Norén12Frej5Thomass.21Henriks.32Ibrahim25Lindberg9Lundgren18Ahl-Hol.17Boudri

Náhradníci

Tréner: M. Haglund

Náhradníci

Tréner: F. Holmberg

HalmstadSila pozíciíGais
6.76
Ø Hodnotenie
7.05
7.01Brankár (1 v 1)6.96
0G 0A0G 0A
6.66Obranca (4 v 4)7.08
0G 0A2G 3A
6.82Záložník (4 v 3)6.92
5G 4A5G 0A
6.63Útočník (2 v 3)7.25
3G 2A8G 10A
Halmstad4-4-2
12BrankárT. Erlandsson7.0
17ObrancaP. Ofosu-Ayeh
3ObrancaG. Wallentin6.7
5ObrancaJ. Baffoe
27ObrancaVinícius Nogueira
13ZáložníkG. Eyjólfsson6.61A
8ZáložníkJ. Svedberg
24ZáložníkAmir Al Ammari
11ZáložníkVilliam Granath7.05G3A
7ÚtočníkB. Ingason6.6
18ÚtočníkN. Mohammed6.73G2A
Gais4-3-3
1BrankárM. Krasniqi7.0
6ObrancaA. Wängberg7.02A
4ObrancaA. Norén
12ObrancaR. Frej7.22G
5ObrancaR. Wendin Thomasson7.11A
21ZáložníkA. Henriksson6.91G
32ZáložníkH. Ibrahim7.03G
25ZáložníkJ. Lindberg6.81G
9ÚtočníkG. Lundgren7.42G8A
18ÚtočníkA. Ahl-Holmström
17ÚtočníkA. Boudri7.16G2A

Prehľad zápasu

Halmstad zdolal Gais 4:0. Zápas sa hral v Allsvenskan 2024. Góly strelili: Villiam Granath 1′, Amir Al Ammari 35′, P. Ofosu-Ayeh 73′, N. Mohammed 90′ (pen.). Bolo udelených 4 žltých kariet. Halmstad mal 28% držanie lopty, Gais mal 72%. Halmstad mal 12 striel (7 na bránu), Gais mal 21 (5 na bránu). Očakávané góly: Halmstad 3.81 — Gais 1.63. Halmstad urobil 5 striedaní, Gais urobil 5.

Rivalita od 2016

Halmstad vs Gais vzájomné výsledky

13 stretnutí
Halmstad
4
výhier
Remízy
3
Gais
6
výhier
Góly spolu
31 · 2.4/zápas
Obaja skórovali
7/13 · 54%
Nad 2,5
7/13 · 54%

Aktuálna forma

Halmstad

LWWWDL

Gais

LWWWWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026