Menu

Kalmar Ff vs Vasteras Sk Fk

Guldfågeln Arena, Kalmar2. júna 2024 o 14:00
Domáci

Kalmar FF

04
Rozhodca: G. Maqedonci
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Kalmar FF
Vasteras SK FK
Výkop
16′
P. Åslund

asistencia: S. Johansson

Polčas
46′
A. DouglasU. Aras
46′
H. MagnussonM. Ahlinvi
55′
M. Ahlinvi

asistencia: S. Johansson

RomárioJ. Ring
58′
62′
M. Ahlinvi

asistencia: A. Warneryd

71′
S. JohanssonH. Offia
71′
A. WarnerydJ. Magnusson
A. GersbachK. Jensen
73′
A. MotaraghebjafarpourR. Jansson
73′
78′
M. LarssonI. Jönsson
Kevin Jensen83′
A. MagashyWilliam Anderson
87′
89′
H. Offia

asistencia: P. Åslund

Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal7
5Shots off Goal3
15Total Shots12
6Blocked Shots2
8Shots insidebox10
7Shots outsidebox2
14Fouls10
7Corner Kicks3
2Offsides3
63%Ball Possession37%
1Yellow Cards0
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves4
640Total passes364
574Passes accurate301
90%Passes %83%
1.73expected_goals2.40
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Kalmar FF je 6.84, v porovnaní s 7.06 u Vasteras SK FK. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Kalmar FF je L. Sætra (7.44), u Vasteras SK FK je to A. Warneryd (7.73).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Kalmar FF prispeli v tejto sezóne 5 gólmi a 4 asistenciami, na čele s A. Magashy (3G). U Vasteras SK FK je to 5 gólov a 6 asistencií s lídrom A. Warneryd (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Kalmar FF nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.92, zatiaľ čo Vasteras SK FK má 3 obrancov s priemerom 7.21. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Kalmar FF nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.00, oproti 4 u Vasteras SK FK s hodnotením 7.26. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Kalmar FF nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 3 u Vasteras SK FK s priemerom 6.60. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 50% u Kalmar FF a 41% u Vasteras SK FK. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Kalmar FF nazbierali v tejto sezóne 14 žltých kariet, v porovnaní s 17 u Vasteras SK FK. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Kalmar FF je 30.9 (najmladší: A. Motaraghebjafarpour (22), najstarší: Romário (40)), zatiaľ čo Vasteras SK FK má priemer 26.3 (najmladší: A. Warneryd (20), najstarší: A. Fagerström (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Kalmar FF majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 22 u Vasteras SK FK. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Kalmar FF3-4-33-4-3Vasteras SK FK
GKDEFMIDFWD
30Kindberg26Motarag.39Sætra6Sjöstedt21Magashy29Romário23Gojani3Gersbach20Trenskow9Islamov.10Skrabb1Fagerst.23Marqués18Nsabiyu.3Douglas29Warneryd24Linday2Magnuss.44Larsson6Johanss.17Diabate22Åslund

Náhradníci

Tréner: H. Jensen

Náhradníci

Tréner: K. Karlsson

Kalmar FFSila pozíciíVasteras SK FK
6.84
Ø Hodnotenie
7.06
6.30Brankár (1 v 1)6.77
0G 0A0G 0A
6.92Obranca (3 v 3)7.21
2G 3A1G 0A
7.00Záložník (4 v 4)7.26
3G 1A4G 6A
Útočník (3 v 3)6.60
0G 0A0G 0A
Kalmar FF3-4-3
30BrankárJ. Kindberg6.3
26ObrancaA. Motaraghebjafarpour6.81A
39ObrancaL. Sætra7.42G2A
6ObrancaR. Sjöstedt6.5
21ZáložníkA. Magashy7.03G1A
29ZáložníkRomário
23ZáložníkR. Gojani7.0
3ZáložníkA. Gersbach
20ÚtočníkJ. Trenskow
9ÚtočníkD. Islamović
10ÚtočníkS. Skrabb
Vasteras SK FK3-4-3
1BrankárA. Fagerström6.8
23ObrancaM. Marqués
18ObrancaF. Nsabiyumva7.21G
3ObrancaA. Douglas
29ZáložníkA. Warneryd7.73G6A
24ZáložníkM. Linday
2ZáložníkH. Magnusson7.0
44ZáložníkM. Larsson7.11G
6ÚtočníkS. Johansson6.6
17ÚtočníkI. Diabate
22ÚtočníkP. Åslund

Prehľad zápasu

Vasteras SK FK zdolal Kalmar FF 4:0. Zápas sa hral v Allsvenskan 2024. Góly strelili: P. Åslund 16′, M. Ahlinvi 55′, M. Ahlinvi 62′, H. Offia 89′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Kalmar FF mal 63% držanie lopty, Vasteras SK FK mal 37%. Kalmar FF mal 15 striel (4 na bránu), Vasteras SK FK mal 12 (7 na bránu). Očakávané góly: Kalmar FF 1.73 — Vasteras SK FK 2.40. Kalmar FF urobil 4 striedaní, Vasteras SK FK urobil 5.

Rivalita od 2024

Kalmar FF vs Vasteras SK FK vzájomné výsledky

3 stretnutí
Kalmar FF
1
výhier
Remízy
1
Vasteras SK FK
1
výhier
Góly spolu
10 · 3.3/zápas
Obaja skórovali
3/3 · 100%
Nad 2,5
3/3 · 100%

Aktuálna forma

Kalmar FF

DWLLWW

Vasteras SK FK

LLWLWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026