Menu

Bk Hacken vs If Elfsborg

Bravida Arena, Göteborg14. júla 2024 o 16:30
Domáci

BK Hacken

35
Rozhodca: M. Al Hakim

Udalosti zápasu

BK Hacken
IF Elfsborg
Výkop
26′
S. Holmén

asistencia: R. Kaib

40′Gustav Henriksson
44′Camil Jebara
Mikkel Rygaard45+5′
45+5′Niklas Hult
V. Lunddal Friðriksson
45+2′
Polčas
Andreas Linde48′
48′
T. Yegbe
56′
M. BaidooP. Frick
56′
C. JebaraA. Zeneli
56′
E. GuðmundssonA. Qasem
58′Besfort Zeneli
62′
B. ZeneliA. Baldursson
Romeo Amane63′
M. RygaardP. Dahbo
66′
A. Youssef

asistencia: M. Rygaard

66′
A. YoussefJ. Lindberg
67′
V. Lunddal FriðrikssonA. Lindahl
73′
74′
R. KaibS. Hedlund
A. LayouniJ. Hammar
85′
A. LundkvistJ. Laursen
85′
90′
T. Yegbe

asistencia: A. Zeneli

90+2′
P. Frick

asistencia: A. Zeneli

90+5′
A. Zeneli
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal7
2Shots off Goal7
15Total Shots23
6Blocked Shots9
12Shots insidebox17
3Shots outsidebox6
6Fouls22
6Corner Kicks12
1Offsides2
63%Ball Possession37%
4Yellow Cards4
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves4
543Total passes301
475Passes accurate246
87%Passes %82%
2.36expected_goals2.38
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy BK Hacken je 7.24, v porovnaní s 7.00 u IF Elfsborg. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč BK Hacken je Z. Inoussa (7.70), u IF Elfsborg je to B. Zeneli (7.45).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky BK Hacken prispeli v tejto sezóne 12 gólmi a 15 asistenciami, na čele s A. Layouni (5G). U IF Elfsborg je to 5 gólov a 12 asistencií s lídrom B. Zeneli (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

BK Hacken nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.96, zatiaľ čo IF Elfsborg má 3 obrancov s priemerom 7.06. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

BK Hacken nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 7.32, oproti 4 u IF Elfsborg s hodnotením 6.95. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

BK Hacken nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.47, v porovnaní s 3 u IF Elfsborg s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 48% u BK Hacken a 44% u IF Elfsborg. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu BK Hacken nazbierali v tejto sezóne 22 žltých kariet, v porovnaní s 16 u IF Elfsborg. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky BK Hacken je 29.9 (najmladší: R. Amané (22), najstarší: E. Hovland (36)), zatiaľ čo IF Elfsborg má priemer 26.2 (najmladší: T. Ouma (21), najstarší: N. Hult (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu BK Hacken majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 15 u IF Elfsborg. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

BK Hacken4-3-33-4-3IF Elfsborg
GKDEFMIDFWD
1Linde12Friðrik.5Hovland4Lode21Lundkvi.18Rygaard14Gustafs.27Amané24Layouni10Youssef29Inoussa31Petters.8Holmén4Henriks.2Yegbe19Kaib27Zeneli16Ouma23Hult11Guðmund.10Baidoo24Jebara

Náhradníci

Tréner: P. Johansen

Náhradníci

Tréner: O. Hiljemark

BK HackenSila pozíciíIF Elfsborg
7.24
Ø Hodnotenie
7.00
7.18Brankár (1 v 1)7.02
0G 0A0G 0A
6.96Obranca (4 v 3)7.06
0G 3A2G 1A
7.32Záložník (3 v 4)6.95
7G 7A3G 11A
7.47Útočník (3 v 3)
5G 5A0G 0A
BK Hacken4-3-3
1BrankárA. Linde7.2
12ObrancaV. Lunddal Friðriksson
5ObrancaE. Hovland
4ObrancaM. Lode6.91A
21ObrancaA. Lundkvist7.02A
18ZáložníkM. Rygaard7.23G4A
14ZáložníkS. Gustafson7.44G3A
27ZáložníkR. Amané
24ÚtočníkA. Layouni7.25G5A
10ÚtočníkA. Youssef
29ÚtočníkZ. Inoussa7.7
IF Elfsborg3-4-3
31BrankárI. Pettersson7.0
8ObrancaS. Holmén6.91G
4ObrancaG. Henriksson
2ObrancaT. Yegbe7.21G1A
19ZáložníkR. Kaib6.4
27ZáložníkB. Zeneli7.52G8A
16ZáložníkT. Ouma
23ZáložníkN. Hult7.01G3A
11ÚtočníkE. Guðmundsson
10ÚtočníkM. Baidoo
24ÚtočníkC. Jebara

Prehľad zápasu

IF Elfsborg zdolal BK Hacken 5:3. Zápas sa hral v Allsvenskan 2024. Góly strelili: S. Gustafson 22′, S. Holmén 26′, V. Lunddal Friðriksson 45′, T. Yegbe 48′, A. Youssef 66′, T. Yegbe 90′, P. Frick 90′, A. Zeneli 90′. Bolo udelených 8 žltých kariet. BK Hacken mal 63% držanie lopty, IF Elfsborg mal 37%. BK Hacken mal 15 striel (7 na bránu), IF Elfsborg mal 23 (7 na bránu). Očakávané góly: BK Hacken 2.36 — IF Elfsborg 2.38. BK Hacken urobil 5 striedaní, IF Elfsborg urobil 5.

Rivalita od 2016

BK Hacken vs IF Elfsborg vzájomné výsledky

22 stretnutí
BK Hacken
10
výhier
Remízy
5
IF Elfsborg
7
výhier
Góly spolu
79 · 3.6/zápas
Obaja skórovali
14/22 · 64%
Nad 2,5
15/22 · 68%

Aktuálna forma

BK Hacken

LWWLDL

IF Elfsborg

LWWLLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026