Menu

Halmstad vs Ifk Varnamo

Örjans Vall, Halmstad27. júla 2024 o 20:00
Domáci

Halmstad

10
Rozhodca: O. Johnson

Udalosti zápasu

Halmstad
IFK Varnamo
Výkop
Polčas
B. Ingason
63′
B. IngasonB. Turgott
65′
N. MäenpääJ. Allansson
65′
Jonathan Svedberg66′
69′
M. AlsalkhadiF. Adjei
69′
L. Le RouxWenderson
78′
S. KottoM. Bustos
89′
J. KaluC. Johansson
A. JohanssonB. Kurtulus
90+1′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal3
3Shots off Goal6
11Total Shots11
3Blocked Shots2
9Shots insidebox7
2Shots outsidebox4
8Fouls9
4Corner Kicks6
1Offsides5
42%Ball Possession58%
1Yellow Cards0
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves4
475Total passes636
371Passes accurate549
78%Passes %86%
0.65expected_goals0.51
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Halmstad je 6.73, v porovnaní s 6.81 u IFK Varnamo. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Halmstad je Villiam Granath (7.05), u IFK Varnamo je to L. Le Roux (7.03).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Halmstad prispeli v tejto sezóne 5 gólmi a 4 asistenciami, na čele s Villiam Granath (5G). U IFK Varnamo je to 15 gólov a 8 asistencií s lídrom A. Zeljkovic (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Halmstad nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.66, zatiaľ čo IFK Varnamo má 4 obrancov s priemerom 6.80. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Halmstad nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.63, oproti 5 u IFK Varnamo s hodnotením 6.82. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Halmstad nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.80, v porovnaní s 1 u IFK Varnamo s priemerom 6.74. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne —% u Halmstad a 40% u IFK Varnamo. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Halmstad nazbierali v tejto sezóne 14 žltých kariet, v porovnaní s 20 u IFK Varnamo. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Halmstad je 29.2 (najmladší: A. Boman (24), najstarší: A. Johansson (43)), zatiaľ čo IFK Varnamo má priemer 27.5 (najmladší: M. Alsalkhadi (24), najstarší: J. Rasheed (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Halmstad majú priemerne 14 ligových štartov, oproti 19 u IFK Varnamo. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Halmstad5-3-24-5-1IFK Varnamo
GKDEFMIDFWD
12Erlands.17Boman3Wallent.4Johanss.21Olsson27Nogueira13Eyjólfs.8Svedberg16Mäenpää7Ingason11Granath1Rasheed5Larsson15Steinwe.24Grozdan.23Kotto18Alsalkh.22Thern21Roux16Lohikan.10Zeljkov.9Kalu

Náhradníci

Tréner: M. Haglund

Náhradníci

Tréner: A. Mravac

HalmstadSila pozíciíIFK Varnamo
6.73
Ø Hodnotenie
6.81
7.01Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.66Obranca (5 v 4)6.80
0G 0A1G 1A
6.63Záložník (3 v 5)6.82
0G 1A12G 7A
6.80Útočník (2 v 1)6.74
5G 3A2G 0A
Halmstad5-3-2
12BrankárT. Erlandsson7.0
17ObrancaA. Boman6.8
3ObrancaG. Wallentin6.7
4ObrancaA. Johansson
21ObrancaM. Olsson6.5
27ObrancaVinícius Nogueira
13ZáložníkG. Eyjólfsson6.61A
8ZáložníkJ. Svedberg
16ZáložníkN. Mäenpää6.7
7ÚtočníkB. Ingason6.6
11ÚtočníkVilliam Granath7.05G3A
IFK Varnamo4-5-1
1BrankárJ. Rasheed
5ObrancaV. Larsson6.8
15ObrancaM. Steinwender
24ObrancaE. Grozdanic6.81G1A
23ObrancaS. Kotto
18ZáložníkM. Alsalkhadi6.84G1A
22ZáložníkS. Thern6.91G4A
21ZáložníkL. Le Roux7.0
16ZáložníkA. Lohikangas6.4
10ZáložníkA. Zeljkovic6.97G2A
9ÚtočníkJ. Kalu6.72G

Prehľad zápasu

Halmstad zdolal IFK Varnamo 1:0. Zápas sa hral v Allsvenskan 2024. Góly strelili: B. Ingason 63′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Halmstad mal 42% držanie lopty, IFK Varnamo mal 58%. Halmstad mal 11 striel (5 na bránu), IFK Varnamo mal 11 (3 na bránu). Očakávané góly: Halmstad 0.65 — IFK Varnamo 0.51. Halmstad urobil 3 striedaní, IFK Varnamo urobil 4.

Rivalita od 2025

Halmstad vs IFK Varnamo vzájomné výsledky

2 stretnutí
Halmstad
2
výhier
Remízy
0
IFK Varnamo
0
výhier
Góly spolu
9 · 4.5/zápas
Obaja skórovali
2/2 · 100%
Nad 2,5
2/2 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 42 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Halmstad

LWWWDL

IFK Varnamo

LLDLLL

Stadium

Örjans Vall, Halmstad Municipality — 15,500 capacity, opened in 1922. Home of Halmstads BK, IS Halmia.

Örjans Vall

No machine-readable author provided. Engman assumed (based on copyright claims). · CC BY 2.5

Capacity
15,500
Opened
1922
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026