Menu

If Brommapojkarna vs Halmstad

Grimsta IP, Stockholm3. augusta 2024 o 17:30
41
Hostia

Halmstad

Rozhodca: V. Wolf

Udalosti zápasu

IF Brommapojkarna
Halmstad
Výkop
M. Olsson

Own Goal

1′
26′
A. Calisir

Own Goal

Nikola Vasic31′
A. Jakobsen

asistencia: W. Odefalk

36′
45+2′Noah Söderberg
A. Timossi Andersson

asistencia: F. Christensen

45′
Polčas
46′
G. WallentinJ. Baffoe
Alexander Jensen60′
61′
N. MäenpääB. Turgott
66′Marcus Olsson
67′
M. OlssonA. Ahlstrand
67′
B. IngasonR. Wiedesheim-Paul
Wilmer Odefalk83′
A. CalisirH. Karlsson
83′
N. VasićE. Botchway
84′
A. JakobsenDaleho Irandust
84′
E. Botchway

asistencia: L. Fritzson

85′
W. OdefalkR. Örqvist
89′
A. JensenL. Tahwildaran
90+1′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal2
5Shots off Goal3
14Total Shots9
5Blocked Shots4
10Shots insidebox5
4Shots outsidebox4
10Fouls6
5Corner Kicks7
4Offsides0
58%Ball Possession42%
3Yellow Cards3
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves1
641Total passes467
578Passes accurate386
90%Passes %83%
1.13expected_goals0.22
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy IF Brommapojkarna je 7.01, v porovnaní s 6.73 u Halmstad. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč IF Brommapojkarna je A. Jakobsen (7.44), u Halmstad je to Villiam Granath (7.05).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky IF Brommapojkarna prispeli v tejto sezóne 14 gólmi a 12 asistenciami, na čele s A. Jakobsen (8G). U Halmstad je to 5 gólov a 4 asistencií s lídrom Villiam Granath (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

IF Brommapojkarna nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.88, zatiaľ čo Halmstad má 5 obrancov s priemerom 6.66. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

IF Brommapojkarna nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.10, oproti 3 u Halmstad s hodnotením 6.63. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

IF Brommapojkarna nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u Halmstad s priemerom 6.80. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Disciplína

Hráči základu IF Brommapojkarna nazbierali v tejto sezóne 10 žltých kariet, v porovnaní s 14 u Halmstad. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky IF Brommapojkarna je 26.0 (najmladší: K. Barslund (21), najstarší: A. Calisir (35)), zatiaľ čo Halmstad má priemer 29.0 (najmladší: A. Boman (24), najstarší: A. Johansson (43)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu IF Brommapojkarna majú priemerne 13 ligových štartov, oproti 14 u Halmstad. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

IF Brommapojkarna5-4-15-3-2Halmstad
GKDEFMIDFWD
12Mrozek17Jensen27Barslund26Calisir3Abraham.7Christe.21Anderss.13Fritzson10Odefalk16Jakobsen9Vasić12Erlands.17Boman3Wallent.4Johanss.21Olsson27Nogueira13Eyjólfs.24Söderbe.16Mäenpää11Granath7Ingason

Náhradníci

Tréner: A. Engelmark

Náhradníci

Tréner: M. Haglund

IF BrommapojkarnaSila pozíciíHalmstad
7.01
Ø Hodnotenie
6.73
Brankár (1 v 1)7.01
0G 0A0G 0A
6.88Obranca (5 v 5)6.66
1G 3A0G 0A
7.10Záložník (4 v 3)6.63
13G 9A0G 1A
Útočník (1 v 2)6.80
0G 0A5G 3A
IF Brommapojkarna5-4-1
12BrankárF. Mrozek
17ObrancaA. Jensen
27ObrancaK. Barslund6.81G3A
26ObrancaA. Calisir
3ObrancaA. Abrahamsson
7ObrancaF. Christensen7.0
21ZáložníkA. Timossi Andersson7.04G3A
13ZáložníkL. Fritzson
10ZáložníkW. Odefalk6.81G2A
16ZáložníkA. Jakobsen7.48G4A
9ÚtočníkN. Vasić
Halmstad5-3-2
12BrankárT. Erlandsson7.0
17ObrancaA. Boman6.8
3ObrancaG. Wallentin6.7
4ObrancaA. Johansson
21ObrancaM. Olsson6.5
27ObrancaVinícius Nogueira
13ZáložníkG. Eyjólfsson6.61A
24ZáložníkN. Söderberg
16ZáložníkN. Mäenpää6.7
11ÚtočníkVilliam Granath7.05G3A
7ÚtočníkB. Ingason6.6

Prehľad zápasu

IF Brommapojkarna zdolal Halmstad 4:1. Zápas sa hral v Allsvenskan 2024. Góly strelili: M. Olsson 1′ (o.g.), A. Calisir 26′ (o.g.), A. Jakobsen 36′, A. Timossi Andersson 45′, E. Botchway 85′. Bolo udelených 6 žltých kariet. IF Brommapojkarna mal 58% držanie lopty, Halmstad mal 42%. IF Brommapojkarna mal 14 striel (4 na bránu), Halmstad mal 9 (2 na bránu). Očakávané góly: IF Brommapojkarna 1.13 — Halmstad 0.22. IF Brommapojkarna urobil 5 striedaní, Halmstad urobil 4.

Rivalita od 2019

IF Brommapojkarna vs Halmstad vzájomné výsledky

11 stretnutí
IF Brommapojkarna
5
výhier
Remízy
3
Halmstad
3
výhier
Góly spolu
24 · 2.2/zápas
Obaja skórovali
5/11 · 45%
Nad 2,5
4/11 · 36%

Aktuálna forma

IF Brommapojkarna

LWWWLD

Halmstad

LWWWDL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026