Menu

Halmstad vs Malmo Ff

Örjans Vall, Halmstad10. augusta 2024 o 15:00
Domáci

Halmstad

01
Hostia

Malmo FF

Rozhodca: R. Sundell

Udalosti zápasu

Halmstad
Malmo FF
Výkop
31′
S. Peña
Polčas
56′
C. RöslerE. Makolli
65′
Gabriel BusanelloM. Olsson
65′
S. PeñaA. Christiansen
65′
E. BotheimS. Rieks
B. IngasonA. Ahlstrand
70′
N. SöderbergN. Mäenpää
70′
78′Nils Zätterström
G. EyjólfssonJ. Allansson
82′
B. TurgottR. Wiedesheim-Paul
82′
82′
H. BolinS. Hakšabanović
90′Søren Rieks
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal7
5Shots off Goal9
8Total Shots31
1Blocked Shots15
6Shots insidebox19
2Shots outsidebox12
4Fouls9
1Corner Kicks8
0Offsides1
28%Ball Possession72%
0Yellow Cards2
0Red Cards0
6Goalkeeper Saves2
302Total passes780
214Passes accurate698
71%Passes %89%
0.65expected_goals2.91
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Halmstad je 6.73, v porovnaní s 7.06 u Malmo FF. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Halmstad je Villiam Granath (7.05), u Malmo FF je to H. Bolin (7.34).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Halmstad prispeli v tejto sezóne 5 gólmi a 4 asistenciami, na čele s Villiam Granath (5G). U Malmo FF je to 14 gólov a 13 asistencií s lídrom H. Bolin (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Halmstad nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.72, zatiaľ čo Malmo FF má 4 obrancov s priemerom 7.07. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Halmstad nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.82, oproti 5 u Malmo FF s hodnotením 7.12. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Halmstad nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.49, v porovnaní s 1 u Malmo FF s priemerom 6.80. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne —% u Halmstad a 54% u Malmo FF. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Halmstad nazbierali v tejto sezóne 11 žltých kariet, v porovnaní s 21 u Malmo FF. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Halmstad je 28.4 (najmladší: A. Boman (24), najstarší: A. Johansson (43)), zatiaľ čo Malmo FF má priemer 27.9 (najmladší: N. Zätterström (20), najstarší: J. Dahlin (39)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Halmstad majú priemerne 12 ligových štartov, oproti 18 u Malmo FF. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Halmstad4-4-24-2-3-1Malmo FF
GKDEFMIDFWD
12Erlands.17Boman4Johanss.3Wallent.27Nogueira13Eyjólfs.8Svedberg24Söderbe.11Granath14Turgott7Ingason27Dahlin19Rösler18Jansson35Zätters.25Busanel.8Peña23Johnsen38Bolin16Berg22Ali20Botheim

Náhradníci

Tréner: M. Haglund

Náhradníci

Tréner: H. Rydström

HalmstadSila pozíciíMalmo FF
6.73
Ø Hodnotenie
7.06
7.01Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.72Obranca (4 v 4)7.07
0G 0A4G 3A
6.82Záložník (4 v 5)7.12
5G 4A10G 10A
6.49Útočník (2 v 1)6.80
0G 0A0G 0A
Halmstad4-4-2
12BrankárT. Erlandsson7.0
17ObrancaA. Boman6.8
4ObrancaA. Johansson
3ObrancaG. Wallentin6.7
27ObrancaVinícius Nogueira
13ZáložníkG. Eyjólfsson6.61A
8ZáložníkJ. Svedberg
24ZáložníkN. Söderberg
11ZáložníkVilliam Granath7.05G3A
14ÚtočníkB. Turgott6.4
7ÚtočníkB. Ingason6.6
Malmo FF4-2-3-1
27BrankárJ. Dahlin
19ObrancaC. Rösler6.92G1A
18ObrancaP. Jansson7.32G
35ObrancaN. Zätterström6.8
25ObrancaGabriel Busanello7.22A
8ZáložníkS. Peña
23ZáložníkL. Berg Johnsen7.33G2A
38ZáložníkH. Bolin7.35G5A
16ZáložníkO. Berg6.81A
22ZáložníkT. Ali7.02G2A
20ÚtočníkE. Botheim6.8

Prehľad zápasu

Malmo FF zdolal Halmstad 1:0. Zápas sa hral v Allsvenskan 2024. Góly strelili: S. Peña 31′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Halmstad mal 28% držanie lopty, Malmo FF mal 72%. Halmstad mal 8 striel (2 na bránu), Malmo FF mal 31 (7 na bránu). Očakávané góly: Halmstad 0.65 — Malmo FF 2.91. Halmstad urobil 4 striedaní, Malmo FF urobil 5.

Rivalita od 2017

Halmstad vs Malmo FF vzájomné výsledky

12 stretnutí
Halmstad
0
výhier
Remízy
2
Malmo FF
10
výhier
Góly spolu
34 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
3/12 · 25%
Nad 2,5
8/12 · 67%

Aktuálna forma

Halmstad

LWWWDL

Malmo FF

LWWWLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026