Menu

Gais vs Halmstad

Gamla Ullevi, Göteborg18. augusta 2024 o 16:30
Domáci

Gais

31
Hostia

Halmstad

Rozhodca: A. Ladebäck

Udalosti zápasu

Gais
Halmstad
Výkop
F. Beckman

asistencia: G. Lundgren

23′
A. Ahl-Holmström

asistencia: G. Lundgren

30′
Polčas
54′
B. Ingason

Penalty

C. AmatkarijoA. Henriksson
64′
Axel Henriksson71′
J. ÅbergR. Wendin Thomasson
75′
M. ÇelikE. Becirovic
75′
75′
B. TurgottJ. Westermark
82′
N. SöderbergN. Mäenpää
A. Ahl-HolmströmJ. Lindberg
87′
H. IbrahimF. Gustafsson
87′
88′
G. EyjólfssonJ. Baffoe
88′
Villiam GranathR. Wiedesheim-Paul
90+3′Vinicius Nogueira
A. Henriksson
90+5′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal6
7Shots off Goal3
18Total Shots13
4Blocked Shots4
10Shots insidebox10
8Shots outsidebox3
7Fouls8
4Corner Kicks10
1Offsides2
43%Ball Possession57%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves4
403Total passes547
328Passes accurate460
81%Passes %84%
1.81expected_goals1.42
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Gais je 6.94, v porovnaní s 6.73 u Halmstad. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Gais je G. Lundgren (7.43), u Halmstad je to Villiam Granath (7.05).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Gais prispeli v tejto sezóne 5 gólmi a 12 asistenciami, na čele s H. Ibrahim (3G). U Halmstad je to 5 gólov a 4 asistencií s lídrom Villiam Granath (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Gais nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.99, zatiaľ čo Halmstad má 4 obrancov s priemerom 6.72. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Gais nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 7.03, oproti 4 u Halmstad s hodnotením 6.82. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Gais nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.49, v porovnaní s 2 u Halmstad s priemerom 6.49. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 42% u Gais a —% u Halmstad. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Gais nazbierali v tejto sezóne 16 žltých kariet, v porovnaní s 11 u Halmstad. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Gais je 27.5 (najmladší: F. Beckman (22), najstarší: M. Çelik (35)), zatiaľ čo Halmstad má priemer 28.4 (najmladší: A. Boman (24), najstarší: A. Johansson (43)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Gais majú priemerne 17 ligových štartov, oproti 12 u Halmstad. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Gais4-3-34-4-2Halmstad
GKDEFMIDFWD
1Krasniqi6Wängberg4Norén24Beckman32Ibrahim9Lundgren7Åberg8Milovan.26Amatkar.18Ahl-Hol.10Çelik12Erlands.17Boman4Johanss.3Wallent.27Nogueira13Eyjólfs.24Söderbe.8Svedberg11Granath14Turgott7Ingason

Náhradníci

Tréner: F. Holmberg

Náhradníci

Tréner: M. Haglund

GaisSila pozíciíHalmstad
6.94
Ø Hodnotenie
6.73
6.96Brankár (1 v 1)7.01
0G 0A0G 0A
6.99Obranca (4 v 4)6.72
3G 2A0G 0A
7.03Záložník (3 v 4)6.82
2G 10A5G 4A
6.49Útočník (3 v 2)6.49
0G 0A0G 0A
Gais4-3-3
1BrankárM. Krasniqi7.0
6ObrancaA. Wängberg7.02A
4ObrancaA. Norén
24ObrancaF. Beckman7.0
32ObrancaH. Ibrahim7.03G
9ZáložníkG. Lundgren7.42G8A
7ZáložníkJ. Åberg6.8
8ZáložníkW. Milovanovic6.92A
26ÚtočníkC. Amatkarijo6.5
18ÚtočníkA. Ahl-Holmström
10ÚtočníkM. Çelik
Halmstad4-4-2
12BrankárT. Erlandsson7.0
17ObrancaA. Boman6.8
4ObrancaA. Johansson
3ObrancaG. Wallentin6.7
27ObrancaVinícius Nogueira
13ZáložníkG. Eyjólfsson6.61A
24ZáložníkN. Söderberg
8ZáložníkJ. Svedberg
11ZáložníkVilliam Granath7.05G3A
14ÚtočníkB. Turgott6.4
7ÚtočníkB. Ingason6.6

Prehľad zápasu

Gais zdolal Halmstad 3:1. Zápas sa hral v Allsvenskan 2024. Góly strelili: F. Beckman 23′, A. Ahl-Holmström 30′, B. Ingason 54′ (pen.), A. Henriksson 90′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Gais mal 43% držanie lopty, Halmstad mal 57%. Gais mal 18 striel (7 na bránu), Halmstad mal 13 (6 na bránu). Očakávané góly: Gais 1.81 — Halmstad 1.42. Gais urobil 5 striedaní, Halmstad urobil 4.

Rivalita od 2025

Gais vs Halmstad vzájomné výsledky

2 stretnutí
Gais
2
výhier
Remízy
0
Halmstad
0
výhier
Góly spolu
7 · 3.5/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
2/2 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 13 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Gais

LWWWWL

Halmstad

LWWWDL

Stadium

Gamla Ullevi, Gothenburg Municipality — 18,000 capacity, opened in 1916. Home of GAIS.

Gamla Ullevi
Capacity
18,000
Opened
1916
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026