Menu

Ifk Varnamo vs Hammarby Ff

Finnvedsvallen, Värnamo17. augusta 2024 o 15:00
03
Rozhodca: J. Östling

Udalosti zápasu

IFK Varnamo
Hammarby FF
Výkop
2′
J. Erabi

asistencia: B. Touré

37′Victor Eriksson
Polčas
Gustav Engvall62′
63′
F. Winsth

Own Goal

M. SteinwenderA. Lohikangas
65′
H. NäsströmL. Le Roux
65′
A. ZeljkovicM. Alsalkhadi
66′
70′
D. GülO. Johansson Schellhas
G. EngvallCarl Johansson
77′
83′
M. KarlssonT. Tekie
83′
J. ErabiD. Collander
88′
O. Johansson Schellhas
90+1′
N. BesaraD. Teah
90+1′
B. TouréMontader Madjed
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal4
7Shots off Goal8
10Total Shots15
0Blocked Shots3
3Shots insidebox8
7Shots outsidebox7
7Fouls14
4Corner Kicks2
0Offsides0
41%Ball Possession59%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves3
369Total passes559
288Passes accurate477
78%Passes %85%
0.49expected_goals1.83
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy IFK Varnamo je 6.79, v porovnaní s 7.22 u Hammarby FF. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč IFK Varnamo je F. Adjei (7.11), u Hammarby FF je to N. Besara (7.62).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky IFK Varnamo prispeli v tejto sezóne 11 gólmi a 9 asistenciami, na čele s A. Zeljkovic (7G). U Hammarby FF je to 29 gólov a 12 asistencií s lídrom N. Besara (17G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

IFK Varnamo nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.62, zatiaľ čo Hammarby FF má 3 obrancov s priemerom 7.27. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

IFK Varnamo nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.84, oproti 4 u Hammarby FF s hodnotením 7.36. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

IFK Varnamo nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.01, v porovnaní s 3 u Hammarby FF s priemerom 6.84. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 40% u IFK Varnamo a 54% u Hammarby FF. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu IFK Varnamo nazbierali v tejto sezóne 10 žltých kariet, v porovnaní s 18 u Hammarby FF. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky IFK Varnamo je 28.5 (najmladší: F. Adjei (21), najstarší: F. Winsth (35)), zatiaľ čo Hammarby FF má priemer 24.9 (najmladší: B. Touré (19), najstarší: N. Besara (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu IFK Varnamo majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 25 u Hammarby FF. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

IFK Varnamo4-3-33-4-2-1Hammarby FF
GKDEFMIDFWD
1Rasheed20Winsth5Larsson15Steinwe.24Grozdan.11Wenders.6Näsström10Zeljkov.28Adjei14Engvall22Thern1Hahn17Fofana4Eriksson30Pinas2Skoglund8Hammar20Besara22Karlsson19Gül28Touré9Erabi

Náhradníci

Tréner: A. Mravac

Náhradníci

Tréner: K. Hellberg

IFK VarnamoSila pozíciíHammarby FF
6.79
Ø Hodnotenie
7.22
Brankár (1 v 1)7.04
0G 0A0G 0A
6.62Obranca (4 v 3)7.27
1G 1A5G 3A
6.84Záložník (3 v 4)7.36
7G 3A20G 8A
7.01Útočník (3 v 3)6.84
3G 5A4G 1A
IFK Varnamo4-3-3
1BrankárJ. Rasheed
20ObrancaF. Winsth6.3
5ObrancaV. Larsson6.8
15ObrancaM. Steinwender
24ObrancaE. Grozdanic6.81G1A
11ZáložníkWenderson6.71A
6ZáložníkH. Näsström
10ZáložníkA. Zeljkovic6.97G2A
28ÚtočníkF. Adjei7.12G1A
14ÚtočníkG. Engvall
22ÚtočníkS. Thern6.91G4A
Hammarby FF3-4-2-1
1BrankárW. Hahn7.0
17ObrancaI. Fofana7.01G
4ObrancaV. Eriksson7.22G2A
30ObrancaS. Pinas7.62G1A
2ZáložníkH. Skoglund7.24A
8ZáložníkF. Hammar
20ZáložníkN. Besara7.617G3A
22ZáložníkM. Karlsson7.33G1A
19ÚtočníkD. Gül
28ÚtočníkB. Touré
9ÚtočníkJ. Erabi6.84G1A

Prehľad zápasu

Hammarby FF zdolal IFK Varnamo 3:0. Zápas sa hral v Allsvenskan 2024. Góly strelili: J. Erabi 2′, F. Winsth 63′ (o.g.), O. Johansson Schellhas 88′. Bolo udelených 3 žltých kariet. IFK Varnamo mal 41% držanie lopty, Hammarby FF mal 59%. IFK Varnamo mal 10 striel (3 na bránu), Hammarby FF mal 15 (4 na bránu). Očakávané góly: IFK Varnamo 0.49 — Hammarby FF 1.83. IFK Varnamo urobil 4 striedaní, Hammarby FF urobil 5.

Rivalita od 2022

IFK Varnamo vs Hammarby FF vzájomné výsledky

8 stretnutí
IFK Varnamo
4
výhier
Remízy
2
Hammarby FF
2
výhier
Góly spolu
19 · 2.4/zápas
Obaja skórovali
4/8 · 50%
Nad 2,5
4/8 · 50%

Aktuálna forma

IFK Varnamo

LLDLLL

Hammarby FF

DWWWWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026