Menu

Ifk Norrkoping vs Mjallby Aif

PlatinumCars Arena, Norrköping26. augusta 2024 o 19:00
12
Rozhodca: A. Ladebäck

Udalosti zápasu

IFK Norrkoping
Mjallby AIF
Výkop
14′
I. Jagne

asistencia: T. Stavitski

19′Manasse Kusu
29′
T. Stavitski

asistencia: E. Stroud

44′
N. TörnqvistA. Lundin
Polčas
A. TraustasonJesper Ceesay
46′
46′
T. PetterssonAbdullah Iqbal
K. KhazeniC. Björk
63′
Í. SigurgeirssonT. Prica
63′
C. Nyman

asistencia: T. Prica

69′
M. NeffatiD. Moberg Karlsson
70′
74′
T. StavitskiA. Johansson
86′
I. JagneA. Manneh
86′
M. KusuF. Linderoth
D. SalihovićL. Shabani
88′
Ismet Lushaku90+3′
Max Watson90+2′
90+3′Herman Johansson
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal5
8Shots off Goal6
18Total Shots14
6Blocked Shots3
13Shots insidebox8
5Shots outsidebox6
13Fouls12
8Corner Kicks5
2Offsides0
55%Ball Possession45%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves3
462Total passes392
370Passes accurate314
80%Passes %80%
1.96expected_goals1.75
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy IFK Norrkoping je 6.92, v porovnaní s 7.15 u Mjallby AIF. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč IFK Norrkoping je D. Mitov Nilsson (7.20), u Mjallby AIF je to T. Pettersson (7.48).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky IFK Norrkoping prispeli v tejto sezóne 23 gólmi a 15 asistenciami, na čele s C. Nyman (11G). U Mjallby AIF je to 28 gólov a 16 asistencií s lídrom E. Stroud (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

IFK Norrkoping nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.69, zatiaľ čo Mjallby AIF má 3 obrancov s priemerom 7.29. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

IFK Norrkoping nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.96, oproti 4 u Mjallby AIF s hodnotením 6.99. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

IFK Norrkoping nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.19, v porovnaní s 3 u Mjallby AIF s priemerom 7.16. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne —% u IFK Norrkoping a 50% u Mjallby AIF. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu IFK Norrkoping nazbierali v tejto sezóne 36 žltých kariet, v porovnaní s 14 u Mjallby AIF. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky IFK Norrkoping je 27.1 (najmladší: M. Neffati (21), najstarší: D. Mitov Nilsson (34)), zatiaľ čo Mjallby AIF má priemer 26.0 (najmladší: I. Jagne (22), najstarší: T. Pettersson (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu IFK Norrkoping majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 22 u Mjallby AIF. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

IFK Norrkoping4-2-3-13-4-3Mjallby AIF
GKDEFMIDFWD
91Nilsson16Salihov.24Eriksson19Watson14Kalley9Trausta.11Lushaku37Neffati26Khazeni8Sigurge.5Nyman1Törnqvi.4Wikström13Kiileri.24Petters.14Johanss.3Brorsson8Kusu11Stavits.6Jagne18Bergstr.17Stroud

Náhradníci

Tréner: A. Alm

Náhradníci

Tréner: A. Torstensson

IFK NorrkopingSila pozíciíMjallby AIF
6.92
Ø Hodnotenie
7.15
7.20Brankár (1 v 1)7.19
0G 0A0G 0A
6.69Obranca (4 v 3)7.29
2G 0A6G 0A
6.96Záložník (5 v 4)6.99
10G 12A8G 8A
7.19Útočník (1 v 3)7.16
11G 3A14G 8A
IFK Norrkoping4-2-3-1
91BrankárD. Mitov Nilsson7.2
16ObrancaD. Salihović
24ObrancaA. Eriksson6.5
19ObrancaM. Watson6.92G
14ObrancaY. Kalley6.6
9ZáložníkA. Traustason7.05G2A
11ZáložníkI. Lushaku6.81G
37ZáložníkM. Neffati7.01G4A
26ZáložníkK. Khazeni
8ZáložníkÍ. Sigurgeirsson7.03G6A
5ÚtočníkC. Nyman7.211G3A
Mjallby AIF3-4-3
1BrankárN. Törnqvist7.2
4ObrancaR. Wikström
13ObrancaJ. Kiilerich7.1
24ObrancaT. Pettersson7.56G
14ZáložníkH. Johansson7.27G8A
3ZáložníkA. Brorsson
8ZáložníkM. Kusu
11ZáložníkT. Stavitski6.71G
6ÚtočníkI. Jagne
18ÚtočníkJ. Bergström6.95G3A
17ÚtočníkE. Stroud7.49G5A

Prehľad zápasu

Mjallby AIF zdolal IFK Norrkoping 2:1. Zápas sa hral v Allsvenskan 2024. Góly strelili: I. Jagne 14′, T. Stavitski 29′, C. Nyman 69′. Bolo udelených 4 žltých kariet. IFK Norrkoping mal 55% držanie lopty, Mjallby AIF mal 45%. IFK Norrkoping mal 18 striel (4 na bránu), Mjallby AIF mal 14 (5 na bránu). Očakávané góly: IFK Norrkoping 1.96 — Mjallby AIF 1.75. IFK Norrkoping urobil 5 striedaní, Mjallby AIF urobil 5.

Rivalita od 2020

IFK Norrkoping vs Mjallby AIF vzájomné výsledky

11 stretnutí
IFK Norrkoping
2
výhier
Remízy
5
Mjallby AIF
4
výhier
Góly spolu
28 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
7/11 · 64%
Nad 2,5
5/11 · 45%

Aktuálna forma

IFK Norrkoping

LWWDLL

Mjallby AIF

WWWWWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026