Menu

Halmstad vs Vasteras Sk Fk

Örjans Vall, Halmstad26. augusta 2024 o 19:00
Domáci

Halmstad

01
Rozhodca: V. Wolf

Udalosti zápasu

Halmstad
Vasteras SK FK
Výkop
19′
A. Boudah
45′Abdelrahman Boudah
Polčas
N. SöderbergN. Mäenpää
55′
B. TurgottY. Agnero
55′
56′Alexander Warneryd
61′
A. WarnerydE. Bouzaiene
61′
S. JohanssonC. Jebara
B. IngasonR. Wiedesheim-Paul
69′
80′
A. BoudahPedro Ribeiro
M. OlssonJ. Baffoe
82′
J. SvedbergJ. Allansson
83′
90+3′Camil Jebara
90′
M. LarssonI. Jönsson
90′
D. AskM. Ahlinvi
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal5
4Shots off Goal8
12Total Shots15
7Blocked Shots2
3Shots insidebox9
9Shots outsidebox6
10Fouls8
1Corner Kicks5
1Offsides2
50%Ball Possession50%
1Yellow Cards4
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves1
473Total passes473
375Passes accurate393
79%Passes %83%
1.10expected_goals1.12
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Halmstad je 6.70, v porovnaní s 7.15 u Vasteras SK FK. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Halmstad je Villiam Granath (7.05), u Vasteras SK FK je to A. Warneryd (7.73).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Halmstad prispeli v tejto sezóne 5 gólmi a 4 asistenciami, na čele s Villiam Granath (5G). U Vasteras SK FK je to 5 gólov a 6 asistencií s lídrom A. Warneryd (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Halmstad nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.66, zatiaľ čo Vasteras SK FK má 3 obrancov s priemerom 7.21. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Halmstad nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.82, oproti 4 u Vasteras SK FK s hodnotením 7.40. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Halmstad nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.49, v porovnaní s 3 u Vasteras SK FK s priemerom 6.60. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne —% u Halmstad a 41% u Vasteras SK FK. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Halmstad nazbierali v tejto sezóne 12 žltých kariet, v porovnaní s 16 u Vasteras SK FK. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Halmstad je 29.5 (najmladší: A. Boman (24), najstarší: A. Johansson (43)), zatiaľ čo Vasteras SK FK má priemer 26.3 (najmladší: A. Warneryd (20), najstarší: S. Johansson (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Halmstad majú priemerne 14 ligových štartov, oproti 21 u Vasteras SK FK. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Halmstad4-4-23-4-3Vasteras SK FK
GKDEFMIDFWD
12Erlands.17Boman4Johanss.3Wallent.21Olsson13Eyjólfs.8Svedberg24Söderbe.11Granath14Turgott7Ingason35Brattbe.3Granath18Nsabiyu.16Smand29Warneryd24Linday10Ask44Larsson6Johanss.14Granath30Boudah

Náhradníci

Tréner: M. Haglund

Náhradníci

Tréner: K. Karlsson

HalmstadSila pozíciíVasteras SK FK
6.70
Ø Hodnotenie
7.15
7.01Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.66Obranca (4 v 3)7.21
0G 0A1G 0A
6.82Záložník (4 v 4)7.40
5G 4A4G 6A
6.49Útočník (2 v 3)6.60
0G 0A0G 0A
Halmstad4-4-2
12BrankárT. Erlandsson7.0
17ObrancaA. Boman6.8
4ObrancaA. Johansson
3ObrancaG. Wallentin6.7
21ObrancaM. Olsson6.5
13ZáložníkG. Eyjólfsson6.61A
8ZáložníkJ. Svedberg
24ZáložníkN. Söderberg
11ZáložníkVilliam Granath7.05G3A
14ÚtočníkB. Turgott6.4
7ÚtočníkB. Ingason6.6
Vasteras SK FK3-4-3
35BrankárJ. Brattberg
3ObrancaG. Granath
18ObrancaF. Nsabiyumva7.21G
16ObrancaF. Smand
29ZáložníkA. Warneryd7.73G6A
24ZáložníkM. Linday
10ZáložníkD. Ask
44ZáložníkM. Larsson7.11G
6ÚtočníkS. Johansson6.6
14ÚtočníkViktor Granath
30ÚtočníkA. Boudah

Prehľad zápasu

Vasteras SK FK zdolal Halmstad 1:0. Zápas sa hral v Allsvenskan 2024. Góly strelili: A. Boudah 19′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Halmstad mal 50% držanie lopty, Vasteras SK FK mal 50%. Halmstad mal 12 striel (1 na bránu), Vasteras SK FK mal 15 (5 na bránu). Očakávané góly: Halmstad 1.10 — Vasteras SK FK 1.12. Halmstad urobil 5 striedaní, Vasteras SK FK urobil 5.

Aktuálna forma

Halmstad

LWWWDL

Vasteras SK FK

LLWLWW

Stadium

Örjans Vall, Halmstad Municipality — 15,500 capacity, opened in 1922. Home of Halmstads BK, IS Halmia.

Örjans Vall

No machine-readable author provided. Engman assumed (based on copyright claims). · CC BY 2.5

Capacity
15,500
Opened
1922
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026