Menu

Gais vs Kalmar Ff

Gamla Ullevi, Göteborg31. augusta 2024 o 15:00
Domáci

Gais

11
Hostia

Kalmar FF

Rozhodca: R. Sundell

Udalosti zápasu

Gais
Kalmar FF
Výkop
A. Norén

asistencia: R. Wendin Thomasson

2′
33′
J. Ring

asistencia: J. Karlsson

Lucas Hedlund43′
Polčas
J. ÅbergF. Gustafsson
54′
A. BoudriJ. Lindberg
54′
L. HedlundA. Ahl-Holmström
54′
69′
D. KrasniqiS. Ylätupa
C. AmatkarijoE. Becirovic
74′
79′
M. HallbergA. Magashy
85′Abdussalam Magashy
A. ČardaklijaF. Beckman
85′
90+1′
J. RingM. Svensson
90+1′
R. SjöstedtA. Motaraghebjafarpour
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal7
6Shots off Goal6
12Total Shots17
3Blocked Shots4
7Shots insidebox13
5Shots outsidebox4
14Fouls17
5Corner Kicks4
1Offsides3
40%Ball Possession60%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
6Goalkeeper Saves2
345Total passes541
247Passes accurate451
72%Passes %83%
1.41expected_goals1.72
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Gais je 6.94, v porovnaní s 7.12 u Kalmar FF. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Gais je G. Lundgren (7.43), u Kalmar FF je to M. Hallberg (7.52).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Gais prispeli v tejto sezóne 8 gólmi a 15 asistenciami, na čele s A. Boudri (6G). U Kalmar FF je to 3 gólov a 5 asistencií s lídrom L. Sætra (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Gais nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.08, zatiaľ čo Kalmar FF má 4 obrancov s priemerom 6.97. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Gais nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 7.03, oproti 3 u Kalmar FF s hodnotením 7.52. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Gais nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.70, v porovnaní s 3 u Kalmar FF s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 51% u Gais a 53% u Kalmar FF. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Gais nazbierali v tejto sezóne 23 žltých kariet, v porovnaní s 10 u Kalmar FF. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Gais je 26.5 (najmladší: A. Čardaklija (20), najstarší: M. Krasniqi (33)), zatiaľ čo Kalmar FF má priemer 29.3 (najmladší: V. Osuji (19), najstarší: Romário (40)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Gais majú priemerne 17 ligových štartov, oproti 23 u Kalmar FF. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Gais4-3-34-3-3Kalmar FF
GKDEFMIDFWD
1Krasniqi6Wängberg4Norén22Čardakl.5Thomass.9Lundgren7Åberg8Milovan.26Amatkar.28Hedlund17Boudri1Brolin6Sjöstedt39Sætra4Osuji13Karlsson29Romário10Skrabb5Hallberg11Ring20Krasniqi9Islamov.

Náhradníci

Tréner: F. Holmberg

Náhradníci

Tréner: S. Larsson

GaisSila pozíciíKalmar FF
6.94
Ø Hodnotenie
7.12
6.96Brankár (1 v 1)7.03
0G 0A0G 0A
7.08Obranca (4 v 4)6.97
0G 3A2G 2A
7.03Záložník (3 v 3)7.52
2G 10A1G 3A
6.70Útočník (3 v 3)
6G 2A0G 0A
Gais4-3-3
1BrankárM. Krasniqi7.0
6ObrancaA. Wängberg7.02A
4ObrancaA. Norén
22ObrancaA. Čardaklija7.2
5ObrancaR. Wendin Thomasson7.11A
9ZáložníkG. Lundgren7.42G8A
7ZáložníkJ. Åberg6.8
8ZáložníkW. Milovanovic6.92A
26ÚtočníkC. Amatkarijo6.5
28ÚtočníkL. Hedlund6.5
17ÚtočníkA. Boudri7.16G2A
Kalmar FF4-3-3
1BrankárS. Brolin7.0
6ObrancaR. Sjöstedt6.5
39ObrancaL. Sætra7.42G2A
4ObrancaV. Osuji
13ObrancaJ. Karlsson
29ZáložníkRomário
10ZáložníkS. Skrabb
5ZáložníkM. Hallberg7.51G3A
11ÚtočníkJ. Ring
20ÚtočníkD. Krasniqi
9ÚtočníkD. Islamović

Prehľad zápasu

Gais a Kalmar FF remizovali 1:1. Zápas sa hral v Allsvenskan 2024. Góly strelili: A. Norén 2′, J. Ring 33′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Gais mal 40% držanie lopty, Kalmar FF mal 60%. Gais mal 12 striel (3 na bránu), Kalmar FF mal 17 (7 na bránu). Očakávané góly: Gais 1.41 — Kalmar FF 1.72. Gais urobil 5 striedaní, Kalmar FF urobil 4.

Rivalita od 2024

Gais vs Kalmar FF vzájomné výsledky

1 stretnutí
Gais
1
výhier
Remízy
0
Kalmar FF
0
výhier
Góly spolu
5 · 5.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 23 v 2024Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Gais

LWWWWL

Kalmar FF

DWLLWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026