Menu

Ifk Varnamo vs Vasteras Sk Fk

Finnvedsvallen, Värnamo22. septembra 2024 o 14:00
20
Rozhodca: F. Klitte

Udalosti zápasu

IFK Varnamo
Vasteras SK FK
Výkop
L. Le Roux

asistencia: J. Kalu

38′
V. Larsson
43′
Polčas
46′
A. WarnerydM. Linday
65′
M. LarssonS. Johansson
65′
I. DiabateViktor Granath
G. EngvallM. Bustos
66′
J. KaluA. Zeljkovic
66′
72′
F. SmandPedro Ribeiro
A. LohikangasF. Winsth
74′
F. AdjeiS. Thern
74′
86′
D. AskY. Sanyang
90+5′Marcus Linday
WendersonH. Näsström
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal5
6Shots off Goal4
18Total Shots15
7Blocked Shots6
10Shots insidebox4
8Shots outsidebox11
11Fouls10
7Corner Kicks9
3Offsides1
41%Ball Possession59%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves3
364Total passes521
277Passes accurate421
76%Passes %81%
2.11expected_goals0.56
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy IFK Varnamo je 6.78, v porovnaní s 7.15 u Vasteras SK FK. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč IFK Varnamo je F. Adjei (7.11), u Vasteras SK FK je to A. Warneryd (7.73).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky IFK Varnamo prispeli v tejto sezóne 5 gólmi a 3 asistenciami, na čele s J. Kalu (2G). U Vasteras SK FK je to 6 gólov a 7 asistencií s lídrom A. Warneryd (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

IFK Varnamo nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.81, zatiaľ čo Vasteras SK FK má 3 obrancov s priemerom 7.21. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

IFK Varnamo nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.74, oproti 4 u Vasteras SK FK s hodnotením 7.25. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

IFK Varnamo nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.93, v porovnaní s 3 u Vasteras SK FK s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 40% u IFK Varnamo a 41% u Vasteras SK FK. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu IFK Varnamo nazbierali v tejto sezóne 18 žltých kariet, v porovnaní s 18 u Vasteras SK FK. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky IFK Varnamo je 25.3 (najmladší: V. Andersson (21), najstarší: G. Engvall (29)), zatiaľ čo Vasteras SK FK má priemer 25.2 (najmladší: A. Warneryd (20), najstarší: A. Fagerström (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu IFK Varnamo majú priemerne 14 ligových štartov, oproti 25 u Vasteras SK FK. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

IFK Varnamo3-4-33-4-3Vasteras SK FK
GKDEFMIDFWD
39Anderss.23Kotto15Steinwe.24Grozdan.5Larsson11Wenders.21Roux16Lohikan.14Engvall9Kalu28Adjei1Fagerst.3Granath18Nsabiyu.16Smand29Warneryd10Ask5Gunnars.44Larsson15Jebara17Diabate30Boudah

Náhradníci

Tréner: A. Mravac

Náhradníci

Tréner: K. Karlsson

IFK VarnamoSila pozíciíVasteras SK FK
6.78
Ø Hodnotenie
7.15
6.60Brankár (1 v 1)6.77
0G 0A0G 0A
6.81Obranca (3 v 3)7.21
1G 1A1G 0A
6.74Záložník (4 v 4)7.25
0G 1A5G 7A
6.93Útočník (3 v 3)
4G 1A0G 0A
IFK Varnamo3-4-3
39BrankárV. Andersson6.6
23ObrancaS. Kotto
15ObrancaM. Steinwender
24ObrancaE. Grozdanic6.81G1A
5ZáložníkV. Larsson6.8
11ZáložníkWenderson6.71A
21ZáložníkL. Le Roux7.0
16ZáložníkA. Lohikangas6.4
14ÚtočníkG. Engvall
9ÚtočníkJ. Kalu6.72G
28ÚtočníkF. Adjei7.12G1A
Vasteras SK FK3-4-3
1BrankárA. Fagerström6.8
3ObrancaG. Granath
18ObrancaF. Nsabiyumva7.21G
16ObrancaF. Smand
29ZáložníkA. Warneryd7.73G6A
10ZáložníkD. Ask
5ZáložníkK. Gunnarsson7.01G1A
44ZáložníkM. Larsson7.11G
15ÚtočníkC. Jebara
17ÚtočníkI. Diabate
30ÚtočníkA. Boudah

Prehľad zápasu

IFK Varnamo zdolal Vasteras SK FK 2:0. Zápas sa hral v Allsvenskan 2024. Góly strelili: L. Le Roux 38′, V. Larsson 43′. Bolo udelených 1 žltých kariet. IFK Varnamo mal 41% držanie lopty, Vasteras SK FK mal 59%. IFK Varnamo mal 18 striel (5 na bránu), Vasteras SK FK mal 15 (5 na bránu). Očakávané góly: IFK Varnamo 2.11 — Vasteras SK FK 0.56. IFK Varnamo urobil 5 striedaní, Vasteras SK FK urobil 5.

Rivalita od 2021

IFK Varnamo vs Vasteras SK FK vzájomné výsledky

3 stretnutí
IFK Varnamo
2
výhier
Remízy
1
Vasteras SK FK
0
výhier
Góly spolu
7 · 2.3/zápas
Obaja skórovali
1/3 · 33%
Nad 2,5
1/3 · 33%

Aktuálna forma

IFK Varnamo

LLDLLL

Vasteras SK FK

LLWLWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026