Menu

Hammarby Ff vs Bk Hacken

Tele2 Arena, Stockholm26. septembra 2024 o 19:00
20
Hostia

BK Hacken

Rozhodca: A. Ladebäck

Udalosti zápasu

Hammarby FF
BK Hacken
Výkop
O. Johansson Schellhas
32′
45′Zeidane Inoussa
Polčas
46′
A. YoussefS. Hrstić
O. Johansson Schellhas
49′
62′
L. Olden LarsenS. Nioule
62′
M. RygaardS. Leach Holm
Markus Karlsson63′
68′
E. HovlandM. Lode
N. BesaraJ. Erabi
71′
Montader MadjedF. Hammar
72′
B. TouréS. Strand
77′
80′
R. AmanéP. Dahbo
O. Johansson SchellhasG. Elezaj
90+4′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal2
5Shots off Goal6
14Total Shots10
2Blocked Shots2
9Shots insidebox7
5Shots outsidebox3
9Fouls11
4Corner Kicks7
2Offsides1
45%Ball Possession55%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves5
458Total passes563
387Passes accurate486
84%Passes %86%
3.23expected_goals0.37
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Hammarby FF je 7.19, v porovnaní s 7.27 u BK Hacken. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Hammarby FF je N. Besara (7.62), u BK Hacken je to Z. Inoussa (7.70).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Hammarby FF prispeli v tejto sezóne 31 gólmi a 19 asistenciami, na čele s N. Besara (17G). U BK Hacken je to 9 gólov a 10 asistencií s lídrom S. Gustafson (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Hammarby FF nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.17, zatiaľ čo BK Hacken má 4 obrancov s priemerom 7.00. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Hammarby FF nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.36, oproti 5 u BK Hacken s hodnotením 7.45. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Hammarby FF nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.77, v porovnaní s 1 u BK Hacken s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 55% u Hammarby FF a 46% u BK Hacken. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Hammarby FF nazbierali v tejto sezóne 22 žltých kariet, v porovnaní s 18 u BK Hacken. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Hammarby FF je 25.5 (najmladší: B. Touré (19), najstarší: N. Besara (34)), zatiaľ čo BK Hacken má priemer 29.4 (najmladší: R. Amané (22), najstarší: P. Abrahamsson (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Hammarby FF majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 14 u BK Hacken. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Hammarby FF4-2-3-14-2-3-1BK Hacken
GKDEFMIDFWD
1Hahn2Skoglund17Fofana6Vagić30Pinas22Karlsson5Tekie18Madjed20Besara28Touré11Schellh.26Abraham.11Lindberg3Hammar5Hovland21Lundkvi.14Gustafs.27Amané8Larsen18Rygaard29Inoussa10Youssef

Náhradníci

Tréner: K. Hellberg

Náhradníci

Tréner: J. Oosterveld

Hammarby FFSila pozíciíBK Hacken
7.19
Ø Hodnotenie
7.27
7.04Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
7.17Obranca (4 v 4)7.00
3G 5A2G 3A
7.36Záložník (5 v 5)7.45
28G 13A7G 7A
6.77Útočník (1 v 1)
0G 1A0G 0A
Hammarby FF4-2-3-1
1BrankárW. Hahn7.0
2ObrancaH. Skoglund7.24A
17ObrancaI. Fofana7.01G
6ObrancaP. Vagić6.9
30ObrancaS. Pinas7.62G1A
22ZáložníkM. Karlsson7.33G1A
5ZáložníkT. Tekie7.21G4A
18ZáložníkMontader Madjed7.37G5A
20ZáložníkN. Besara7.617G3A
28ZáložníkB. Touré
11ÚtočníkO. Johansson Schellhas6.81A
BK Hacken4-2-3-1
26BrankárP. Abrahamsson
11ObrancaJ. Lindberg7.02G1A
3ObrancaJ. Hammar
5ObrancaE. Hovland
21ObrancaA. Lundkvist7.02A
14ZáložníkS. Gustafson7.44G3A
27ZáložníkR. Amané
8ZáložníkL. Olden Larsen
18ZáložníkM. Rygaard7.23G4A
29ZáložníkZ. Inoussa7.7
10ÚtočníkA. Youssef

Prehľad zápasu

Hammarby FF zdolal BK Hacken 2:0. Zápas sa hral v Allsvenskan 2024. Góly strelili: O. Johansson Schellhas 32′, O. Johansson Schellhas 49′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Hammarby FF mal 45% držanie lopty, BK Hacken mal 55%. Hammarby FF mal 14 striel (7 na bránu), BK Hacken mal 10 (2 na bránu). Očakávané góly: Hammarby FF 3.23 — BK Hacken 0.37. Hammarby FF urobil 4 striedaní, BK Hacken urobil 5.

Rivalita od 2016

Hammarby FF vs BK Hacken vzájomné výsledky

20 stretnutí
Hammarby FF
4
výhier
Remízy
8
BK Hacken
8
výhier
Góly spolu
64 · 3.2/zápas
Obaja skórovali
14/20 · 70%
Nad 2,5
12/20 · 60%

Aktuálna forma

Hammarby FF

DWWWWW

BK Hacken

LWWLDL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026