Menu

Halmstad vs Ifk Norrkoping

Örjans Vall, Halmstad29. septembra 2024 o 14:00
Domáci

Halmstad

00
Rozhodca: V. Wolf

Udalosti zápasu

Halmstad
IFK Norrkoping
Výkop
Vinicius Nogueira38′
Polčas
J. AllanssonN. Mäenpää
57′
M. OlssonG. Wallentin
57′
R. Wiedesheim-PaulB. Ingason
57′
Villiam GranathG. Eyjólfsson
70′
G. WallentinN. Söderberg
73′
74′
D. SalihovićA. Eriksson
81′
C. BjörkS. Bolma
81′
M. NeffatiL. Shabani
81′
V. Hammershøy-MistratiK. Khazeni
90+1′
Í. SigurgeirssonÅ. Andersson
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal3
7Shots off Goal3
13Total Shots10
5Blocked Shots4
8Shots insidebox3
5Shots outsidebox7
16Fouls10
6Corner Kicks7
1Offsides1
43%Ball Possession57%
2Yellow Cards0
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves1
374Total passes508
294Passes accurate404
79%Passes %80%
1.67expected_goals0.48
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Halmstad je 6.82, v porovnaní s 6.98 u IFK Norrkoping. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Halmstad je Villiam Granath (7.05), u IFK Norrkoping je to D. Mitov Nilsson (7.20).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Halmstad prispeli v tejto sezóne 10 gólmi a 8 asistenciami, na čele s Villiam Granath (5G). U IFK Norrkoping je to 12 gólov a 15 asistencií s lídrom A. Traustason (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Halmstad nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.67, zatiaľ čo IFK Norrkoping má 4 obrancov s priemerom 6.84. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Halmstad nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.02, oproti 5 u IFK Norrkoping s hodnotením 7.04. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Halmstad nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.74, v porovnaní s 1 u IFK Norrkoping s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne —% u Halmstad a 41% u IFK Norrkoping. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Halmstad nazbierali v tejto sezóne 12 žltých kariet, v porovnaní s 34 u IFK Norrkoping. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Halmstad je 29.2 (najmladší: Y. Agnero (22), najstarší: A. Johansson (43)), zatiaľ čo IFK Norrkoping má priemer 26.7 (najmladší: M. Neffati (21), najstarší: D. Mitov Nilsson (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Halmstad majú priemerne 17 ligových štartov, oproti 21 u IFK Norrkoping. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Halmstad5-4-14-2-3-1IFK Norrkoping
GKDEFMIDFWD
1Rönning17Boman5Baffoe4Johanss.21Olsson27Nogueira11Granath6Allanss.8Svedberg19Wiedesh.23Agnero91Nilsson16Salihov.4Sögaard19Watson14Kalley9Trausta.21Ceesay37Neffati10Hammers.8Sigurge.15Björk

Náhradníci

Tréner: J. Lindholm

Náhradníci

Tréner: A. Alm

HalmstadSila pozíciíIFK Norrkoping
6.82
Ø Hodnotenie
6.98
6.80Brankár (1 v 1)7.20
0G 0A0G 0A
6.67Obranca (5 v 4)6.84
0G 0A2G 2A
7.02Záložník (4 v 5)7.04
5G 5A10G 13A
6.74Útočník (1 v 1)
5G 3A0G 0A
Halmstad5-4-1
1BrankárT. Rönning6.8
17ObrancaA. Boman6.8
5ObrancaJ. Baffoe
4ObrancaA. Johansson
21ObrancaM. Olsson6.5
27ObrancaVinícius Nogueira
11ZáložníkVilliam Granath7.05G3A
6ZáložníkJ. Allansson7.02A
8ZáložníkJ. Svedberg
19ZáložníkR. Wiedesheim-Paul
23ÚtočníkY. Agnero6.75G3A
IFK Norrkoping4-2-3-1
91BrankárD. Mitov Nilsson7.2
16ObrancaD. Salihović
4ObrancaA. Sögaard7.02A
19ObrancaM. Watson6.92G
14ObrancaY. Kalley6.6
9ZáložníkA. Traustason7.05G2A
21ZáložníkJesper Ceesay7.11G1A
37ZáložníkM. Neffati7.01G4A
10ZáložníkV. Hammershøy-Mistrati
8ZáložníkÍ. Sigurgeirsson7.03G6A
15ÚtočníkC. Björk

Prehľad zápasu

Halmstad a IFK Norrkoping remizovali 0:0. Zápas sa hral v Allsvenskan 2024. Bolo udelených 2 žltých kariet. Halmstad mal 43% držanie lopty, IFK Norrkoping mal 57%. Halmstad mal 13 striel (1 na bránu), IFK Norrkoping mal 10 (3 na bránu). Očakávané góly: Halmstad 1.67 — IFK Norrkoping 0.48. Halmstad urobil 5 striedaní, IFK Norrkoping urobil 5.

Rivalita od 2025

Halmstad vs IFK Norrkoping vzájomné výsledky

2 stretnutí
Halmstad
0
výhier
Remízy
1
IFK Norrkoping
1
výhier
Góly spolu
5 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 30 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Halmstad

LWWWDL

IFK Norrkoping

LWWDLL

Stadium

Örjans Vall, Halmstad Municipality — 15,500 capacity, opened in 1922. Home of Halmstads BK, IS Halmia.

Örjans Vall

No machine-readable author provided. Engman assumed (based on copyright claims). · CC BY 2.5

Capacity
15,500
Opened
1922
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026